Batman & Mr. Freeze: Supernula

• USA Batman & Mr. Freeze: SubZero
všetky plagáty

Batman a jeho přátelé budou mít po většinu času mráz v zádech. Jejich cesty totiž zkřížil nebezpečný Mr. Freeze. Touha zachránit svou ženu dohnala bývalého doktora Victora Friese k zoufalému činu, jenž přímo ohrožuje jednu z osob, jež je Batmanovi blízká. Dokáží ji Batman a jeho věrný pomocník Robin uchránit před ledovým dotykem smrti? (Caszidy)

JohnZ87

Slušný animák na jedno zkouknutí, který neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Děj se netočí jen kolem Batmana, ale zaměřuje se poměrně výrazně i na další postavy. 60% ()

Bounded

Na to, že se jedná o film do videopůjčoven, to nebylo špatné. Batman je sice ve snímku poměrně málo, ale vyvažuje to pokus zachytit vztah Dicka a Barbary. To, co se do seriálu nikdy nevešlo (protože dvacet minut je i někdy na tu akci málo) film jednoduše rozšířil a přidal úctyhodné zakončení Freezově příběhu, než ho v novém seriálu totálně pomrvili. Nelze než brát SubZero jako delší a vydařenou seriálovou epizodu. ()

savatage

Docela mně tohle ztvárnění Batmana vyhovovalo, jak po stránce příběhu, tak i s celkovou animací. I když to bylo mířeno spíš na mladší publikum. Pěkně se na to koukalo, neurazilo a docela pobavilo. ()

Víteček

Animace mi neseděla, i v Mask of Phanatsm, který je o pět let starší, mi přišla lepší než tohle pseudo-3D. Rozhodně jeden ze slabších Batman-animáků, který většinu času postrádá to hlavní, Batmana. Nepříliš záživné, s nesympatickým Robinem a trochu hloupým dějem. Nejlepší mi přišel Mr. Freeze a jeho dobré namluvení. 3* resp. 65%. ()