Holly Hamiltonová (Hilary Duff) je normálne dospievajúce dievča, ktoré už unavuje sťahovať sa vždy, keď jej slobodná matka Jean (Heather Locklear) prechádza partnerskou krízou. Aby ju uchránila pred ďalšou nesprávnou voľbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužom - imaginárnym tajným ctiteľom, ktorý si s Jean niečo začne a zdvihne jej upadajúce sebavedomie. Ale keď sa tento virtuálny vzťah začne uskutočňovať, Holly sa ocitá pred úlohou stvoriť nápadníkovu podobu. A tak si ako tvár, ktorá sa skrýva za všetkými listami a darčekmi, požičia šarmantného strýka (Chris Noth) svojej kamarátky. Postupom času musí Holly podnikať stále zúfalejšie kroky, aby svoju malú lesť nepokazila a uchránila mamino šťastie. Ale nezmešká tak Jean toho naozajstného pána dokonalého, až sa objaví? (TV Markíza)

Porp

Taký neškodný a nevinný film. Kľudne by som ho odporučil aj chlapom. Dozvedia sa veľa o ženách a ich uvažovaní. Okrem iného som sa vrátil do čias, kedy som končil strednú školu. Keď televízory aj počítače boli ešte stále veľké škatule. Keď na počúvanie hudby bolo treba vložiť cédéčko do veže, keď si človek pri písaní mailu musel sadnúť za počítač, no a keď ženská móda bola celkom vkusná a ženy nechodili všade v legínach. ()

Issabela

Podle mě nejlepší film co Hilary Duff natočila. Dokonale mi vždycky zvedne náladu, i když je téměř o ničem. 4* má ode mě zaslouženě ;-) ()

Blacki

Někdo potřebuje (aspoň občas) nějakou tu dávku naivní romantiky a já se počítám mezi ně. A pro tento účel je tento film naprosto postačující. Bylo to zábavné a našli se zde i chlapi, na které se dalo koukat (tím nemyslím toho z pekárny). Děj to má sice prostý, ale k tomuto typu filmů to prostě patří. ()

casef

Film je určený spíše pro dívky. Bohužel celá zápletka je postevená na hlavu a navíc je to dost předvídatelný a nudný. ()

LukH

Standartní romkom, kterých se natáčí tucty, plusem je sympatické obsazení (což se ani průměrné romantické komedii ne vždy podaří) ()

Judy24

Naprosto průměrný film - Hilary Duff (tradičně) neoslňuje, příběh je dost nudný a tak nezbývá Chrisovi Nothovi nic jiného, než to utáhnout. ()

ab.dul

Sleduju romantické komedie, i pro ty mladší, a tato patří mezi ty slabší. Hilary Duff se také moc nevytáhla, i když každý ví, že nepatří mezi dobré herečky. ()

LukKon

Ak by sa to viac točilo okolo Chrisa Northa a Heather Locklear, možno by to bolo na viac hviezd. Ale takto to je len ďalšia (pod)priemerná romantická komédia. ()

nula87

Nezajímavé, nezábavné, iracionálně se chovající postavy, z nichž většina je ještě navíc nesympatická. Což je v romantické komedii dost problém. 25% ()

megajalec

Film, ktorý vyprší z hlavy ako celaskon v pohári vody. Ale zas na druhú stranu, mohlo to dopadnúť oveľa horšie. A Locklear je celkom kus :) ()

iwusha17

jedna z najlepších komédii akú som kedy videla noazaj som sa smiala skoro celý film a úplne úžasne sa to skončilo milujem taketo filmy ()

mandella

Nějak jsem pořád čekala, že tam bude víc jiskření mezi Heather Locklear a Chrisem Nothem, ale místo toho se to všechno motalo pořád kolem Hillary Duff. Americká barevná podívaná mimo realitu nadchne možná tak její fanynky. A její milý? Dřív byl ten vysněný hoch kapitán školního fotbalového družstva, dnes je to jouda, co vypadá částečně jako mimozemšťan a částečně jako sympaťák. A samozřejmě už nestačí umět hrát fotbal, dnes letí komiksy, takže hošan kreslí jako o život. Nuda, nuda, nuda...na vymytí mozku po těžkém dni stačí stěží ()

caccadu

Celkově relativně sympatičtí herci, Heather Locklear má něco o sebe. Hilary Duff má taky svoje kouzlo, které si ale asi tentokrát na natáčení zapomněla vzít, chvílemi se na ni nedalo vůbec koukat. Příběh ničím nepřekvapí, bohužel nechybí ani naprosto nemožná scéna ke konci, zkrátka nic moc. ()

bohas

Když je mi smutno a nic se nedaří, baví mě hloupoučké zamilované příběhy tohoto typu.. naivní, stupidní, jednoduchý a předvídatelný děj, ale když nechcete nic řešit a jen čučet na bednu :D ()

Ajimaru

No to fakt ne. Angina me na vikend donutila koukat na kazdou sracku co v tv davali. Tohle je jedna z nich. Heeej mama je dost vlhka a je porad nadrzena tak ji musim sehnat chlapa. Ukradnu identitu jednomu typkovi a zacnu lhat. Lezu ji do soukromi a taham ji za nos. Aby to vse cukrkandlove dopadlo me teen svedomi mi dovoli vyplavit restauraci nebo malem znicit cizi svatbu. Ale i tak to dopadne jak jsem ja chtela. No kdo tohle napsal? ()

Paserak

Neskutečná hloupost o několika citově nevyzrálých osobách. Ani na vteřinu jsem necítil jakýkoliv soucit či pochopení pro hrdinky tohoto škváru. Hloupé....moc hloupé...strašně hloupé. ()