Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiálny text distribútora)

markotter

Kde tohle epileptický dílko vzalo 60% fakt netuším. Nebylo to ani vtipný, ani drsný ani nic. Ani jsem nepoznal co je to za žánr. Snad jen Mickey Rourke je chlápek, který dává takovýmhle filmům trochu šťávy. ()

Rawar

Jestli jste měli rádi romanci, budete mít rádi Domino. Tady ale uvidíte zase něco jiného, převedeno do moderní doby. Takže se připravte na velikou dávku gangsta obsahu, servírovaného právě tak, abychom věděli, že se nediváme na tupakův comeback, ale na pořádnou, ze života vystřiženou, mafiánskou řežbu. " a když jde o ženský, všichni chlapi jsou slaboši " ()

Psycho.R

Film není vhodný pro děti, mladistvé a epileptiky. Balancuje na hranici toho, co je schopno oko ještě zaznamenat, ale nedokázal jsem to shlédnout na jeden zátah, protože je to zběsilé, ale o to více originálně natočené. Tony Scott byl ďábel. ()

Ceberus

Mno, Keira Knightley mi tam prostě do role drsňačky nepasovala. A s potěšením mohu konstatovat, že rukopis Tonyho Scotta už spolehlivě poznám bez toho, aniž bych nejprve viděl jeho jméno v úvodních titulcích. ()

Hashirama

Film, ve kterém je stěží jedna celistvá scéna? To už spíš dvě hodiny průměrné vykoksované klipařiny, která je prvních dvacet minut snaživě cool a dál nechtěně vlezlá až iritující všemi svými aspekty. Od přehnaného barevného filtru přes maniakální pózičky a epileptické střihové hrátky až po mělký a tupý nepříběh, který je poskládaný jen z nepřetržitých sekundových frameů, ve kterých něco svítí nebo se někdo tváří drsně. Přeleštěné a rádoby cool nic, které trestuhodně pohřbívá celý epický casting (Mickey Rourke je cool, Édgar Ramírez a Keira jsou spolu neskutečně cool). Jako klipová koláž pro pop rockovou kapelu ze začátku milénia ovšem zcela postačující. ()

Mocoft

Slabší děj zakrývají barvičky a rychlé prostřihy. To hlavní v Dominu jsou dobré herecké výkony a výborná muzika. Soundtrack už mám ;) ()

danielwanderer

Dedo Tony Scott chce toho pred smrťou asi veľa stihnúť a film Domino je preňho vizuálna revolúcia. A čím je pre nás? Natiahnutá epileptycká akčárna s Keirov Knightley, ktorá sa očividne za svoju anorektickú postavu nehanbí a kľudne bude strieľať z dvoch M16 naraz. Je totiž lovec ľudí. Spolu s Chocom, Edom a Alfom sa dostávajú do istej reality show, ktorá je však niečím oveľa väčším. A takto sa pozeráme na niekedy strašne ostré, potom zas rozmazané farby celého viac ako dvojhodinového, miestami k uzúfaniu nudného, snímku. To že niekto nabral odvahu experimentovať si vážim, preto film úplne neodsudzujem, ale cesta tadeto nevedie. Bojím sa Scottovho prehlásenia; "ďalší krok bude 3D a vôňa." :). ()

Chamyl

Mohl to být docela slušný thriller, byť s trochu překombinovaným dějem a, ehm, "zvláštním" vyústěním. Mohl to být i film několika zajímavých návratů či alespoň vcelku vtipných připomenutí existence některých hvězd a hvězdiček let dávno minulých. Prostě i s ohledem na herecké obsazení to mohlo to být opravdu dobré. Ale není. Všechno - dobré i zlé - přebíjí samoúčelné vizuální orgie, které filmu obrovsky škodí a zcela uměle natahují jeho stopáž. Rádoby originální přístup ke kameře a střihu se snaží dělat z DOMINA něco, co není a na co ani diváci do kina nešli. Je to tak mezi dvěma a třemi hvězdičkami, s ohledem na mojí slabost pro Keiru a Menu dávám 3. Pro milovníky poctivých thrillerů bez balastu je to však maximálně za 2. ()

Str

Zběsilá jízda jak má být. Hodně střihů, hodně barev, hodně akce, hodně Keiry. Příběh je hravý, každou chvíli dochází k nějakému zvratu a často s divákem vyloženě vyje*ává, když ukazuje něco, co se vlastně vůbec nestalo. Děje se to ale tak stylově, že to filmu rádi odpustíte. Střih je sice rychlý, ale rozhodně ne zmatený, jak je v poslední době zvykem (Bourne). No a pak je tu samozřejmě Keira, která si svou roli zkaženého děcka vyloženě užívá a je radost na ní koukat. Podívaná je to tak extrémní, že si ji buď zamilujete, nebo budete nechápavě kroutit hlavou. Já jsem rád, že se mi přihodilo to první. ()

KdG

Mám rád tyhle krimi komedie a tahle byla opravdu dobrá, s výborným obsazením, poměrně dobrou zápletkou. Jediné co bych vytknul byl chvílema moc střihovej obraz že člověk moc nevnímal kdo je kdo a co se vůbec děje. ()

godspeed

jak mám většinu počinů od tony scott rád, tak tohle už kapku přehnal. film snad totálně rezignuje na vyprávění "zajímavého a zábavného" příběhu a místo toho dávkuje příšerné dialogy a nudu ve velmi pěkném audiovizuálním kabátku. ()

Izz

Postmoderna,která nebaví.Tony se zuřivě snaží o stvoření kultu,ale ve výsledku je Domino trapně pozérskou nudou s přeexponovanou obrazovou stránkou a tak drsňáckou Keirou,až má člověk pocit,že se dívá na parodii.Se ctí nakonec vychází jen Mickey,který je cool jako vždy,jinak z mého pohledu absolutní prohra,která posunuje pojem "filmový videoklip" na novou a nežádoucí úroveň. ()

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (viac)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (viac)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (viac)