Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiálny text distribútora)

K.I.N.G. odpad!

Mně tyto buranské komedie přijdou celkem zajímavé. Člověk pořád žasne nad tím, jak lidská debilita nemá hranice a kam až jsou tvůrci ve své primitivitě a omezenosti schopni zajít. Já se u nich většinou nenudím, dokonce bych některé z nich, možná i tuto, dokázal zhlédnout až do samotného závěru, ale moc dobře vím, že by to byla jenom ztráta času. Tyto filmy totiž nemají vůbec žádnou hodnotu a jejich pokleslý humor nemá normálnímu člověku co nabídnout. Buranství = odpad! ()

Aelita

Každodenní starosti a trapárny hollywoodských odbarvených blondýnek, které sní o kariéře herečky. Buď je to geniální a herecky odvážná parodie na život podle reklam a ženských časopisů a pravdivý obraz toho, co vše musí "hrát" nehvězdná většina hereček (scénář filmu napsala samotná hlavní hrdinka Jenny McCarthy, která má jistě vlastní zkušenosti), nebo to je kreténská komedie, která se absolutně nepovedla. V každém případě je to mrzuté. ___ Podobný mrzutý "počin" nabízí film http://www.csfd.cz/film/205753-ellie-parker/, není nutné však brát vše, co se nabízí. ()

Madlenka26

Kriste pane jak na něco takového můžou uvolnit peníze. Scéna s menstruací je opravdu otřesná až se mi zvedal žaludek. Tenhle film by radši měli honem rychle smazat. No co taky chce už je to , že tam hraje blondýnka s kozama div si nevyrazí zuby napovídá o velice levném a směšném humoru, což taky je. Hrůůza ()

fantassia odpad!

Vydržela jsem asi pět minut a usoudila, že lepší už to nebude, Carmen se hodí tak akorát na striptýz, ale na film určitě nemá, nevím jak je to v originálním znění, ale dabing tomu rozhodně nepřidal,jistě na to našli uječenou blonďatou týnku, no co už, škoda i těch pěti minut, měla jsem se nejdřív podívat sem, tak příště ;-) ()

Bobik9

Nevím, proč to všichni tak špatně hodnotí. Ten film byl správně praštěně vtipnej a nehrál si na nic velkolepějšího. Měl Jenny McCarthy, Carmen Electru, "Finche" Thomase a Sum 41. Já sem se dobře bavil. ()

Phietros

Hvězdička jen za to že jsem vydržel u této blbosti usínat a furt čekal, že to bude lepší. Bohužel nebylo! Místama spíše jako parodie, viz nejšílenější scéna, kdy chodí Rebecca po obchodáků a všude jí tečou krámy a zakrvácí celej obchodák! Co se musí nechat je že Mcarthy je fakt kost a střihla si tu fakt sexy roli a ukázala i celej vršek! Carmen Electra jako drsná hoperka nic extra neukázala a jedna z mála rolí, kde neukazuje spíše svou krásu a vnady.. ()

shantim odpad!

Je něco takového vůbec možné? Bohužel je. Pro koho to ale natočili, je mi záhadou. Moc rád bych potkal někoho, komu se tento film líbil. Nebo raději ne!!! Tentokrát dokonce nechávám hodnocení bez jediného cípku hvězdičky. ()

Elleannie

No.. některé scény byly opravdu trapné.. Jiné byly zase tak trapné, až úplně praštěné, že jsem se prostě musela smát. Přiznávám, že předlouhá scéna s vložkami byla opravdu nechutná, ale na druhou stranu párkrát jsem se docela zasmála a navíc tenhle film si budu pamatovat snad navždy, a proto jej nemůžu ohodnotit úplně nejhůře.. ()

MiaMoonlight

Taková H O V A D I N A se jen tak nevidí.... až sem se u toho šíleně bavila, i když mi někdy celý scénář lezl na nervy. Když chcete vypnout, tak se koukněte na tohle! :D ()

BuddyO odpad!

Hloupé, nechutné, stupidní, nevkusné... Film který nelze nazývat ani uměním, ani romantickou komedií. Prostě odpad na celé čáře. ()

unagi odpad!

Mali sme chuť na úplnú blbosť! ... TRAFILI SME SA !!! Tak toto bolo fakt hlúpe so všetkých svetových strán. Niektoré veci boli také čo vám troška nadvihlo kútiky, ale bolo ich údesne málo. Samozrejme dej je plytký a silený humor nás sprevádza aj do "intímnych" chvíľkach herečky, ktorá mimochodom vôbec nieje príťažlivá. Nepochopil som Carmen Electru, že čo to malo znamenať? Čo, alebo koho sa snažila zahrať? Nedal by som jej ani 5 centov za tie jej "herecké" výkony a to nie som žiadny znalec. BLÉ, celé zle ! ()

suzanne1997 odpad!

Tenhle film nestál za nic, ani jsem se nepotřebovala dodívat do konce a už jsem věděla, že to bude špatný film, pokud tohle je komedie a romantický film, tak já jsem čínský bůh srandy, protože tahle pííp, to se opravdu nedalo. Nemůžu doporučit, ani kdybych chtěla, prostě se na tento film nemá cenu dívat, protože takovýto vrak, tak ten neuvidím ani v muzeu. Z tohoto důvodu dávám to nejhorší hodnocení, jaké můžu a přikláním se na stranu ostatních, kteří tento film označili jako odpad, ten to totiž opravdu je. ()