Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiálny text distribútora)

Prolog odpad!

Když už má film tolik Zlatých malin a navíc ještě tolik nominací tak je pro mě až neuvěřitelně zajímavý. Jedna ese totiž o věc, kterou prostě musím vidět :). A od první minuty jsem chápal proč všechny ty "ocenění". Herecké výkony na bodu mrazu a ještě níž... Jenny McCarthy by si za tuhle roli zasloužila výlet na Guantanamo a to na pár let. Scénárista a režisér...nemám slov...nechci používat nadávky a ani nebudu! Jen musím nakonec říct, že tenhle film překonal veškerá má očekávání. Něco tak stupidního jsem opravdu nečekal ani já...a, že já jako milovník béčkových filmů jsem na leccos zvyklý. No je to prostě masakr...sežente si to a bavte se nad tou pitomostí. ()

J. T. Kirk odpad!

Pokud si myslíte že sei žádný film nezaslouží odpad tak se podívejte na tento "film", ale pokud se chcete pobavit tak vám radím ruce pryč. Jenny McCarthy je trapná od první minuty až po tu úplně poslední! Carmen mám rád ale tohle nezachránila ani ona.. Na tomto filmu nebyla ani jediná věc, která by stála za zmínku. ()

Vakomlok odpad!

Zahlédl jsem to naprosto omylem a pod bezprostředním návalem emocí mám pocit, že je to nejhorší film, co jsem kdy viděl... ()

Vabr

Moje babička mě požádala o to, abych jí dal nějakou romantickou komedii. Já žádný tyhle filmy nesleduju, tak jsem jí ze srandy vybral největší sra*ku podle hodnocení i příběhu. Dívala se na to dnes u nás doma s mojí mamkou. Přišel jsem se nenápadně do obýváku podívat, jak se jim to líbí. Už jsem šel zase do pokoje, když se mě mamka zeptala, co to má znamenat, taková blbost. Viděli asi jen 20 minut a dali mi to zpět, protože to byla nekoukatelná kravina. Proto jsem se na to schválně podíval. Je to ten typ přeplácaný americký komedie. Musím uznat, že to byla kravina a příběh to až tak moc nemělo, ale fakt jsem se někdy úplně smál. Velká škoda, že druhá polovina už tak zábavná nebyla. Scény na sebe tak trošku střihama nějak nenavazovaly (aspoň podle mě). Myslím, že pokud se chcete fakt zasmát, tak se na to podívejte. Myslím si, že jsou i o dost horší filmy. Nemyslím si, že by tenhle film měl mít jen 18%. Dal bych asi 36%. VYHODNOCENÍ: NÁZEV FILMU 100% SEDÍ ()

Ceberus odpad!

Kristova noho, co to je?? Opravdu jsem se snažil vydržet, opravdu. Ale v momentě, kdy se jeden brýlatý maník vyblil hlavní představitelce na poprsí, to už na mě bylo fakt moc. Přepínám kanál, a to hodně rychle. ()

Dzvandzi odpad!

Tak to byl asi uplně nejhorší film co kdy mé oči spatřili.Nevtipné a velmi nechutné scény mi jenom potvrdili mé hodnocení.Krásný konec,no nebyl nádherný?...Bota byla opravdu šťastná haha :D..Díky sum 41 za probuzení z polospánku u této neuvěřitelné sračky 5% za jejich koncertové vystoupení (když zapomenu na balící scénu u baru hahaha :D) a dabing u této kapely byl v Češtině opravdu suprový …(vím moje chyba) )))))…. ()

Daktari odpad!

Stupidní, odporné, k zblití. Jestli Rex Mundi považuje tyto blondýny / v konečném důsledku za sympatické/ jsem rád, že mám jiný vkus. Od tohohle hnusu PRYČ !!! ()

dj_kure odpad!

Rozhodně jeden z nejhorších filmových zažitků. Nikomu na světě nepřeju takové utrpení. 90 minut NEhumoru, NEoriginality a totální blbosti se dá přetrpět jen těžko. Nikdy asi nepochopím jak jsem ten film mohl dokoukat. Asi jen pro to abych tomu s čistým svedomím mohl dát ODPAD! Shrnuto a podtrženo, jde o bezduchou americkou hovadinu s nulovým potenciálem už od začatku filmu. I když během filmu chcete sebevíc, zábavnější už to nebude takže doporučuji vypnout raději hned! 0% ()

Cortesz odpad!

Opravdu špatnej film, kterému dopomáhá i českej překlad názvu filmu. Už chápu ítězství ve Zlaté malině a je zasoužený, protože tento film je opravdu špatnej, měl jsem u něj nutkání to každých 5 minut vypnout, ale přiznávám, že jsem to vydržel do konce snad jen kvůli těm hezkejm herečkám, které jsou opravdu jen hezké, hrát neuměj a chovají se jako.....Ne opravdu špatnej film se špatnou režií, scénářem, herci, a .....prostě vším. ()

Marrianna odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru. ()