Réžia:
Rudolf JugertScenár:
Günther SwarsKamera:
Erich KüchlerHudba:
Herbert JarczykHrajú:
Thomas Margulies, Hartmut Reck, Viktoria Brams, Franz Seidenschwan, Sofie Engelke, Reinhard Glemnitz, Josef Fröhlich, Benno Sterzenbach, Gisela Fackeldey (viac)Epizódy(13)
-
Der arme Junge (E01)
-
Altpapier (E02)
-
Eine sehr gute Idee (E03)
-
Das unscheinbare Fräulein Schmitt (E04)
-
Je später der Abend (E05)
-
Kindergeburtstag (E06)
-
Kleine Geschenke (E07)
-
Die Landpartie (E08)
-
Der grippale Infekt (E09)
-
Ferien vom Filius (E10)
-
Die Dame mit Herzensbildung (E11)
-
Tante Hedwig (E12)
-
Doppelt hält besser (E13)
Hrajú
Hartmut Reck
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Viktoria Brams
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Franz Seidenschwan
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dva roky prázdnin (1974) (seriál)
Mořský vlk (1971) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Sofie Engelke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Reinhard Glemnitz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Josef Fröhlich
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Benno Sterzenbach
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gisela Fackeldey
Nemecká ríša
Wilfried Klaus
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ellen Umlauf
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Bum Krüger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Herbert Bötticher
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Edith Volkmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Hans Pössenbacher
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Christa Berndl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Ilse Petri
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Šéf (1977) (seriál)
Manfred Günther
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Angela Hillebrecht
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Vittorio Casagrande
Taliansko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)