Samotárskej a umelecky založenej 14-ročnej Kelly sa život obráti doslova hore nohami, keď z mondénneho New Yorku odíde bývať na internát Vojenskej akadémie Georgea Washingtona. Za vojačku sa rozhodla študovať iba preto, aby sa zapáčila svojmu novému otčimovi, významnému generálovi, za ktorého sa jej matka len nedávno vydala. Pre utiahnutú Kelly však radikálna zmena nie je vonkoncom ľahká, pretože hneď od začiatku si na ňu "zasadne" bezcitná 17-ročná veliteľka oddielu Jennifer. Kelly sa cíti nešťastná, nezvláda tvrdý výcvik a dokonca uvažuje o opustení školy. Podarí sa jej prekonať samu seba a dokázať ostatným, že je celkom iná, ako si myslia? (oficiálny text distribútora)

merigieren

rebelka s alternativní školou přejde na vojenskou, Problém je v tom že se chová divně líbivě a zároveň nelogicky dodržuje pravidla. Krásný příklad skovávání korálků na nástupu. No a na konec se spřátelí s otcem, spolubojovnicí a tak, morální happy end. nic moc zábavného ()

coly

Film s jednoduchou zápletkou ničím výrazným nepřekvapí, ale dobře se na něj kouká. Jak je zvykem, vše dobře dopadne, všichni se skamarádí, takže pohoda. Slušné 3* ()

BUFUU odpad!

Já mám teda silnou náturu a dokoukám do konce i nedokoukatelný film ,ale tuhle kravinu jsem musel utnout tak po 10 minutách. ()

X_B_D

Klasický film o vzestupu jedné neoblíbené mladé holky, který je zasazen do prostředí kadetní školy. Je to docela koukatelná zábava, ale ten kdo nesnese všudypřítomný US patriotismus a náborovou agitaci do armády, bude u tohodle dílka hodně a hodně trpět. ()

supo

Ze začátku to vypadalo na zajímavou komedii, která se ale posléze změnila v agitku. Aneb armáda nemusí být tak zlá, neboť tam najdete spoustu přátel a ti, co vás pérují to s vámi nakonec stejně myslí dobře jen je musíte lépe poznat. Hloupejší závěr, kdy se mladá vojanda smíří se svým otčímem tím, že zopakuje jeho úspěch ze 70. let, na který je patřičně hrdý, si lze jen těžko představit. Přesto za začátek dávám jednu hvězdu. ()

KapitanKuraz

Klasická americká teenagerska komédia s výbornou Hilary Duff v hlavnej úlohe. Nemôžem dať menej ani viac ako tri*, ako násťročný som to videl niekoľko krát, proste komédia na víkendové dopoludnie. ()

alisek87

Takový správný teenage film na deštivé odpoledne, kdy jen po očku sledujete, ale není potřeba se na to soustředit. Místy vtipné, milé, člověk od toho moc neočekává, takže to naprosto splní svůj účel. ()