Scenár:
Anke Klemm, Marek Helsner, Andreas Quetsch, Hannes Treiber, Gudrun Lange, Matthias Herbert (viac)Hrajú:
Udo Kroschwald, Claudia Schmutzler, Dominic Boeer, Mathias Junge, Isabel Berghout, Katharina Blaschke, Inga Dietrich, René Geisler, Gwendolyn Göbel, Alexandra M. Horn, Silke Matthias (viac)Epizódy(25)
-
Die kleine Meerjungfrau (S13E01)
-
Ein Bruder zum Verlieben (S13E02)
-
Die Kante von Wismar (S13E03)
-
Die Geistersiedlung (S13E04)
-
Der letzte Gast (S13E05)
-
Über den Wolken (S13E06)
-
Dornröschenschlaf (S13E07)
-
Gras drüber (S13E08)
-
Hausverbot (S13E09)
-
Unter Strom (S13E10)
-
Letzte Hoffnung Kloster (S13E11)
-
Feindliche Übernahme (S13E12)
-
Der russische Soldat (S13E13)
-
Rote Erna (S13E14)
-
Numerus Clausus (S13E15)
-
Die Wärme des Körpers (S13E16)
-
Millionenerbe (S13E17)
-
Der verlorene Sohn (S13E18)
-
Tödliche Diagnose (S13E19)
-
Zu spät (S13E20)
-
Der Dicke (S13E21)
-
Das Ende aller Träume (S13E22)
-
Freispruch (S13E23)
-
Damenwahl (S13E24)
-
Lebensretter (S13E25)
Hrajú
Ecco Mylla
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lasko: Päsť Božia (2009) (seriál)
Lenssen & spol. (2003) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Roland Wolf
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Marcel A. Heizmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Leonard Kunz
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Ole Eisfeld
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Anika Mauer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Luka Dimic
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marion Kracht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Susanna Sandvoss
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Nele Schepe
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Anton Rubtsov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Annina Hellenthal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Robin Sondermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Özay Fecht
Turecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špirála (2005) (seriál)
Anne Kasprik
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tom Keune
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ach, tá Hela (2022) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Michael Kind
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Frederic Heidorn
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Roman Shamov
Najlepšie seriály:
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Marcus Bluhm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)