Blink 182: What's My Age Again

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Kanada / USA, 1999, 3 min

Jeden z nejznámějších videoklipů americké pop-punkové skupiny. Ve videu, které je laděno mírně exhibicionisticky, se mihne i známá pornohvězda Janine Lindemulder v oblečku zdravotní sestřičky. Ta je i na obalu CD, z něhož singl pochází. (Davies182)

maseer2

kultovní klip k legendární punkrockové pecce, na které si toho času nešlo neulítávat.. a pro úplnost :) - blink-182 - What's My Age Again? ... P.S.: zdá se mi to jako včera, kdy jsem si broukal text "And that's about the time she walked away from me, nobody likes you when you're 23..." s tím, že 23 mi bude za hooodně dlouho.. What's My Age Again? ()

MM_Ramone

Pieseň "What´s My Age Again?" je v poradí piata skladba z tretieho radového štúdiového albumu americkej neo-punkrockovej hudobnej skupiny Blink 182. Album nesie názov "Enema of the State". Vyšiel prvého júna roku 1999 pod značkou vydavateľstva MCA Records. Ku songu "What´s My Age Again?" bol natočený exhibicionistický videoklip, v ktorom členovia kapely vystupujú úplne nahí. Bez hanby pobehujú ulicami mesta s holými zadkami. *** ()

kingik

Jejich velký hit a velká punkrocková forma. Tehdy se nebrali příliš vážně a jejich klipy podle toho vypadaly. Tenhle řadím na druhé místo jejich tvorby. All the small things zůstane nepřekonatelnou jedničkou, ale když v té době kapela sršela takovými nápady, na pořadí nezáleží. Pochopitelně invence po nějaké době došla, kapela se rozpadla a zase se dala dohromady, ale dnes už tolik netáhne jako ve svých perfektních začátcích. Klip s nahými hudebníky běhajícími ulicemi není až tak super nápad, ale je jedinečně stylově podaný a v podstatě dodnes si ho nikdo nedovolil napodobit. 100% ()

• Blink 182 nebyli ve skutečnosti při natáčení nazí. Měli spodní prádlo v barvě kůže. (Simpoch)
  • Ve videu se také objeví Janine Lindemulder, která je na pozadí krytu alba Enema of the State. (GreatestFan)