Vražedné čísla

• Slovensko Numb3rs (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2005–2010), 84 h 34 min (Minutáž: 43 min)

David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat, Peter MacNicol, Dylan Bruno, Diane Farr, Aya Sumika, Sophina Brown, Michelle Nolden (viac)

-Mates-2 odpad!

Na tento serial si treba zobrat poriadne ostru Occamovu britvu - potom je to dobra komedia. Je az neuveritelne kolkym ludom sa zdaju tie hlupe vysvetlenia ako vierohodne iba preto, ze hlavna postava pouziva cudzie-nezname slova, ktorym vacsina nerozimie. Ale ta neuverime mu, ked chlapec vypocita kto presne kedy vykonal zlocin z uplne nesuvisiacich detailov - hlavne ked to povie jazykom matematiky, "ktory ma kazdy z nas v malicku". ()

mirekdr

Rádoby vědecká krimi série o naprosto neschopném policejním týmu, který by nevyřešil jediný případ, nebýt "geniálního" matematika, který jim vypočítá jméno vraha a lokaci, kde ho dopadnout. Člověk neví, jestli se má smát nebo zvracet. Navíc dabing obou hlavních představitelů to sráží ještě níž. ()

Figuto

Nudný "krimi" seriál, kde úžasný matematik předvádí kouzla. Běžný divák nepochopí postupy vedoucí ke zdárnému vyřešení případů, je-li to vůbec možné. ()

dc

Z podobného pytle, jako Mentalista. Génius, kolem nějž se pohybuje parta tupců, kterým vždy ukáže tu správnou cestu a svou jasnozřivost. Případy nezajímavé, jejich řešení málo logické. Tyto seriály jsou tu jenom jako urážka diváků kriminálek, snažících se utvořit si nějaký svůj závěr. (totéž píšu i k Mentalistovi, neb je to némlich to samé) ()

Pukancek

Moja spokojnost voci tomuto serialu je velmi vysoko hodnotena :) Mam matematiku rada a ak ju vie niekto takto pouzivat je to fascinujuce :)) 5* + velka spokojnost divaka :) ()

vena199204 odpad!

Originální? Ani nápad. Vyloženě jsem dostával záchvaty smíchu. Seriál je nudný a sledovat borce, co si spočítá snad i délku sr*ní? Ne díky. ()

nezdula

řešit případy matematickými rovnicemi je originální a zajímavé. člověk přemýšlí jestli se to všechno dá spočítat nebo ne. baví mě to a vždy se těším co přijde příště. začínám 3 sérii a jsem spokojená ()

Milonak odpad!

Pokud se člověk aspoň trochu orientuje ve vyšší matematice, tak se mu už v průběhu prvního dílu musí udělat nevolno, případně se té blbosti musí začít ironicky smát... ()

Dangerous2

Skvělý zábavný seriál, který krásně v druhém plánu objevuje či oživuje matematické teorémy. Jo, a všimněte si té idiocie: každá řada tu má velmi dobré hodnocení, ale seriál jako celek 59% 😎 ()