Vedecký tím, pracujúci na odľahlej základni na Marse, začal na Zem posielať čoraz nepríjemnejšie správy. Výsledky experimentov sú znepokojujúce, rady vedcov záhadne rednú, a tak vláde nezostáva nič iné, len základňu izolovať do najprísnejšej karantény a na Mars vyslať po zuby ozbrojenú jednotku rýchleho nasadenia, ktorá má zistiť, čo sa stalo a eliminovať akúkoľvek hrozbu. Aspoň taký bol pôvodný plán. Lenže realita prekonáva aj tie najhoršie predstavy. Výskumnému tímu sa totiž nekontrolovanými postupmi podarilo doslova otvoriť brány do pekiel, odkiaľ sa vyrojili davy hrôzostrašných monštier, ktoré sliedia po chodbách základne a likvidujú všetko živé. Je vôbec v ľudských silách túto strašnú nočnú moru zastaviť? (TV Markíza)

Kurdt

Ze zacatku filmu je videt jakasi nervozita ze strany rezisera,ale postupne se rezie stale zlepsuje.Scenar take neni nic moc,dalo se s prehledem predvidat,co se bude dit.Velmi me ohromila posledni pulhodinka filmu,ktera dodava filmu o stupen lepsi kvalitu.Hlavni hrdinove(jak zaporny,tak kladny) zvladaji svoje role velmi dobre,avsak o vedlejich rolich se to rici neda.Doom je prumerny film s vybornym zakoncenim. ()

Jurator

Prosím vás...už nepřevádějte hry na filmová plátna! Hra je hra, má své kouzlo a nikdy to víc než hra nebude. Diváci (hráči) nadávají na řadu nesrovnalostí s originálem a pro ty, co hry nehrají, to musí být paskvil nejtěžšího kalibru. Prostě další nepovedený projekt s cílem zaměřit se na určitou skupinu. Už to nedělejte, protože to pokaždé musí dopadnout stejně. ()

Obi Wan

Film byl celkem nudný a do 75 minuty pár scén ušlo,už jsem myslel že mu dám tak dvě hvězdy ale posledních dvacet minut mě překvapilo kromě té závěrečné bitky mezi The Rockem a Karl Urbanem proto 3 hvězdy. ()

Bloodoom

Bezva nápad. Neznám snad nikoho kdo by toto 3D neznal. Největším překvapením a zároveň radostí byla poslední akce ve 3D. Ale dle mého názoru mohl být scénář lepší. Hned od prvního okamžiku bylo jasné kdo je hodný a kdo ne. ()

klaus

Urban ve společnosti Rocka byla dobrá volba! Ale Ty monstra to jsem byl opravdu zklamaný! Ve hře jsem se vyžíval i v 1 a 2 a to nemělo žádnou grafiku! Spíš bych dal dva a půl hvězdy ()

Ušák89

Za The Rocka ,scénu z pohledu hrdiny a především za nostalgii. Protože na prvních dvou dílech sem vyrůstal a ještě dnes si pamatuju jak sem to z kámošema hráli po síti. Jinak ve filmu toho z původní atmosféry moc nezůstalo. ()

Wlashack

Původně jsem chtěl dát pouze hodnocení bez komentáře, ale po přečtení jednoho z nich reagovat musím. "Je tu vidět kdo hru hrál a kdo ne ... přenesení třetího dílu se povedlo." Viděli jsme stejný film? Děj hry je úplně jiný, navíc je úplně vynecháno peklo, s hrou to má podobné jen jméno, BFG a FPS scénu, jinak nic. Triky slabé, The Rock nudný, a nízký rozpočet dýchá z každé strany. Když už se děj (nebo aspoň souvislosti) hry nedrží, mohl být úplně jiný a daleko lepší, tohle je jen snaha napodobit první Resident Evil. Jednu hvězdu za snahu a FPS scénu, víc jako fanoušek PC série dát opravdu nemohu. ()

milatko81

davam 4 hviezdy a uprimne lutujem ludi co sa tu hraju na hodnotitelov a zrovnavaju DOOM so SCHINDLERS LIST a tvaria sa ze DOOM je odpad ja mu davam 4 hviezdy pretoze ked som si ho isiel pozriet ocakaval som od neho presne to co ponukol a co moze film nakruteny podla PC hry ponuknut vobec som neocakaval dielo hodne oscara a uz vobec nie dajaku prevratnu myslienku! ()

Mithal

Začátek je vážně nuda, ale pak se to trochu rozjede. Jen mě vážně mrzelo, že peklo nahradili nějakými mutanty. (No jo, peklo by asi v americe neprošlo) Nebylo by to nijak zajímavé, ale dost se mi líbila ta scéna z vlastního pohledu. Kdyby takhle byl natočený celý film, tak by to mohlo být kultovní dílo. Bohužel není. ()

Drobeczech

Nemastný, neslaný film. Doufal jsem že bude mnohem, mnohem lepší. Kdyby aspoň filmaři zachytili hororovou atmosféru hry, ale to se jim nepovedlo. Nebýt poslední scény tak bych dal 25 procent, takhle 60. ()

Tonis

Priznám sa že od tohto filmu som očakával naozaj veľa pretože počítačová hra podľa ktorej bol vytvorený sa stala legendou už dávno, bohužiaľ film ma sklamal na plnej čiare už po pár scénach. Jeho jediným plusom je azda iba atmosféra a scény v tzv. "prvej osobe", ktorých je ale iba minimum. ()

padlar

První dvě třetiny filmu je to nuda. Zato poslední třetina filmu je doslova nadupaná akcí. Jen škoda, že takový není celý film. ()

prcko

3...2...1...upútavka – bojim bojim :-P Nasleduje husto-tvrdý „Da Šutrov“ pohľad. Tým pádom je jasné, kto je tu šéf. Napätie slušné tak do polovičky, kinedril so sebou. ... Hru poznám, ale nikdy ma nelákalo ľakať sa za každým rohom, keď na mňa vyskočí škaredá obluda. Samozrejme, klávesnica by utrpela. Na druhú stranu je vždy zaujímavé, čo vylezie z filmu na motíve hry. Trochu odradzujúci je všetko-zachraňujúci super-mlátič „Da Šuter“, ale nedajte sa. Samozrejme bez prerastenej nevábnej potvory a nášho obľúbeného Bé eF Géčka by to nebolo ono. K tomu pár vymožeností a zaostalostí a doomujeme. Ak sa bojíte (ako ja), báť sa budete, ale to časom prejde (možno skôr než si myslíte). Dej celkom odsýpa a nenudí, ale na konci si hovorím. Nedalo by sa z toho vymačkať trochu o dosť viac? 50 % ()

lenka155

Opravdu dost dobrý film. Myslím si, že dost dobře udělaný podle počítačové hry. Líbilo se mi jak to potom ke konci bylo z toho pohledu očí jak on tam střílel po těch zombicích to bylo drsné. ()

Crucifere

Počítačová hra s rovnakým názvem je legenda a byla jen otázka času, kdy někdo natočí i film. Já osobně jsem se na něj strašně těšil, i když jsem vlastně ani neměl tušení, jak by to asi mělo vypadat. Nečekel jsem nic a zároveň všechno a film mě tak nezklamal. Musím říct, že je to pěkná hovadina, ale je to příjemná oddechovka, kde se myšlení rovná nule, navíc poměrně originální kamera z pohledu vlastní osoby přináší do filmu alespoň trochu inovace. Také mě potěšila přítomnost nejstarší lidské kostry Lucy v laboratořích na Marsu. Je to hodně kontroverzní v tak pokročilé digitální nebo-li snad nano době. Nakonec, je to film, ke kterému se rád vracím právě kvůli té nenáročnosti. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Sekaná... pro změnu z emzáků

Sekaná... pro změnu z emzáků

28.07.2009

A rovnou dvojitá porce. Dokonce v obou případech podle počítačových her. Nebudeme chodit kolem horké kaše z mimozemských vnitřností – půjde o Gears of War a Dead Space. První z jmenovaných adaptací… (viac)

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera

10.09.2007

Ne, teď nemáme na mysli filmovou sérii se Sonnym Chibou, kterou proslavili hlavně Tarantino a Tony Scott, když v úvodu Pravdivé romance nechali Patricii Arquette obsypat Christiana Slatera popcornem… (viac)

Mimozemská sekaná ve velkém stylu

Mimozemská sekaná ve velkém stylu

22.03.2007

Fanoušci brutálních počítačových řezničin mají po nedávném ohlášení filmové adaptace Metal Gear Solid opět důvod jásat. Nebo také ne. Přijde na to, jak studio New Line Cinema pojme velkoplátnovou… (viac)