Gordon Bombay se rozhodl opět hrát aktivně hokej, je však zraněn. Pak dostává nabídku, aby dal opět dohromady mužstvo Kačerů, doplnil ho nejlepšími hráči země a vybudoval národní tým juniorů USA. S nimi se má zúčastnit Her dobré vůle juniorů v Los Angeles. Takovému lákadlu samozřejmě neodolá, sestaví družstvo a odjíždí do místa konání her. Tam však podlehne atmosféře velké sportovní události - účastní se tiskovek, dává interview v televizi - a málo se věnuje svému týmu. To má za následek, že se mladí hokejisté chovají "jako utržení ze řetězu", a co je ještě horší, přestávají opět podávat solidní výkony. Gordon zklame až tak dalece, že se nedostaví na rozhodující zápas a Kačerům hrozí vyřazení ze soutěže. Zachrání je jejich učitelka, která sice neví o hokeji zhola nic, ale je v potřebnou dobu tam, kde má být. Gordon Bombay "jde do sebe" a za pět minut dvanáct přichází na stadion... (oficiálny text distribútora)

10Domik10

Lietajúce V-čko je kombinácia, na ktorú som nezabudol dodnes ako ani na záverečný zápas proti Islandu a dresy vtedajšieho Anahaimu Mighty Ducks. Krásny film o hokeji, ktorý si zaslúži určite vyššie hodnotenie. ()

Psichi

Prostě pokračování, větší komedie než jednička a trošku míň rodinných dramat. Tentokrát už dostanou hráčí opravdové dresy Mighty Ducks, aby i průměrný Američan pochopil na koho je to reklama... Spousta hloupostí v logice i pravidlech hokeje, ale to je u komedii normální stále 40% ()

Likan7

Nejslabší ze série. Dvojka mě nikdy nebavila a jejím sledováním jsem se o tom jen přesvědčil. Ta sympatičnost je pryč, herci a postavy se sice vrátili, ale pokud kopírujete už jednou natočené, nikdy to nebude stejné, většinou jen horší. ()

Ceberus

Nostalgické chřipky jsem se od prvního dílu nezbavil a i tady musím staré tříhvězdičkové hodnocení z roku 2014 po opětovném zhlédnutí (2024) přehodit na pět. Stejně jako druhý Karate Kid ani druzí Šampioni neklesají na kvalitě a přidávají další multikulturní komiksové postavičky (asijského krasobruslaře, kovboje s lasem, novou náhradní brankářku, černošského ukecaného střelce "puksmrště", latinskoamerického nezastavitelného rychlíka a hlavně druhého bijce do páru). Někdy je prostě třeba si v tom zlém světě pustit úplně jednoduchou přeslazenou pohádku, nad kterou nemusíte přemýšlet (a ani nesmíte - vyloučení hráčů bez přesilovky, změna dresů uprostřed zápasu, schování klíčového hráče do jiného dresu apod.) a která vás stejně jako první díl netrápí žádnými těžkými dramaty (ve trojce tedy jedna smutná událost je, ale celkem stručně) a naopak vám vžene život do žil typickou vítěznou hudbou. A za zmínku samozřejmě stojí opět další kratičká camea pár slavných hráčů z NHL, <SPOILER>tentokrát se dokonce na scéně mihne i samotný The Great One.</SPOILER> ()

zuzzuli

Slabší 4 hvězdičky, ale přece jenom je to krásná oddychovka, s dobrým námětem, vadí mi zde nereálně triky, které se ve filmu nepřetržitě objevují. Jinak pěkné :-) ()

Flamik

"Obří medvěd se slunečníma brejlema patří k hokeji?, asi nejdu s dobou." Emilio se vrací ze zpackanýho angažmá s pochroumaným kolenem a vede posílený káčata na světovej turnaj. Kluci už vyrostli, ale pořád maj zápal pro hru i to správný srdíčko. ()

Vořežprut

O malounko horší, ale pořd jsou tam pecky. Jako třeba jak udělat tým? Svážete ho lanem ... sakra proč jsem tohle nevěděl dřív :-) No Kachní bratři? to bylo příjemné spestření něco jako puk smršť :-D Ale co, já to žeru :-) ()

leonskennedy

No slabší než první díl.Jsou tam nelogické věci rozhodčí téměř vůbec nepískají fauly,hráči na střídačce mají stále sundané helmy ,při trestném střílení hráč klidně zastaví atd.Ale za Emilia Esteveze a za můj oblibený tým Anaheim Mighty Ducks (ted' už jen Ducks) alespon' za 3. ()