Detektiv Turner (Tom Hanks) je šikovný detektiv. Životní osudy ho ale svedou dohromady s velkým slintajícím psem, který se jmenuje Hooch. Není to žádný domácí mazlíček. Od první chvíle se pečlivě stará o to, aby důsledně převrátil Turnerovi naruby celý život, likvidoval jeho byt, kariéru a dokonce i slibně se rozjíždějící vztah! Každý jejich společný den je testem - pro oba dva rovným dílem - který prověřuje vztah této značně nesourodé dvojice. Turner a Hooch je správná směsice humoru, překvapení i napětí pro celou rodinu. (oficiálny text distribútora)

Han22

Slušná krimikomedie, která by se hlavně v první půlce spíše jmenovat Turner vs. Hooch, protože to připomíná nefalšovanou válku :-) Jinak standartní Hanks, standartní případ a jedna odporná slintající bestie (ne fakt mi tohle k srdci nepřirostlo) ()

xaver

Další krimi film na omšelé téma, který se navíc moc nepodařil. Tom Hanks předvedl jenom průměrný výkon v podprůměrném snímku. A tak 3* dávám za vynikající výkon slintajícímu psovi. Ten neměl chybu. ()

Hopper

Nie veľmi podarený film o policajnom páre, aké boli v 80-tych rooch v móde. Rozhodne z Hanksovej filmografie to slabšie, príbeh tiež nič moc. Nuda. Jo a ten slintajúci pes mi vyložene vadí. ()

Lefty86

Nevím jestli tohle natočili dřív než K9 s Belushim, nebo obráceně, každopádně K9 znám odmala a je to mé oblíbené a tohle jsem dokoukal teď, líbilo se mi to hodně, ale film měl pár hluchých míst a hlavně smutný konec kterej jsem nepřál :-( Filmy o psech a se psy miluju, sám jich mám 7 ;-) ()

Ollie235

Jelikož jsme taky mívali Bourdeauxskou dogu, velice podobnou Hoochovi, rád trochu přepálím hodnocení :) A koneckonců i ten film je slušný a hlavně s velkou porcí psí srandy. ()

aLPaC

Příběh není úplně špatný, vlastně je prostě průměrný. Plusy tohohle filmu jsou určitě Tom Hanks a ten borec z Die Hard, mínusem je naopak nechutnej, velkej, uslintanej, špinavej čokl, kterej je horší než Chuckův Top Dog a to je co říct. ()

mira007

Krimi-komedie s Hanksem, který tu hraje parťáka uslintanýho akčního psiska. Neškodná oddechovka, kde jsem si zapamatoval jen ten trik s nožem zabodnutým zezadu do plic, který způsobí, že oběť nevydá ani hlásku. ()

filipvrbik

Tom Hanks si touto krimikomedií řekl o slavné role, které pak následovaly... Psy mám moc rád, Hooch byl teda fakt nezvladatelný a slintající, ale i tak vznikla sympatická nesourodá dvojka. Konec velmi zajímavý, zbytek taková oddechovka...70% ()

klokyn

Potešilo ma, že na konci neuvidíme presne taký happy end, na aký sme zvyknutý. Ten tam síce je, ale v trochu inej forme. Inak ten pes bol vážny diabol, ktorého by som bez milosti... predal. ()

MickeyStuma

Pes a policajt. Vděčná dvojka pro zábavu a dobrodružství do dnešních dnů. Tím zdravím komisaře Rexe. V tomto dnes už postarším snímku se role chopil mladý Tom Hanks a jeden až neskutečně slintající pes. Tom už dříve potvrdil, že má komediální talent a i tentokrát to víc, než výlučně potvrdil. Nepřehrává a snaží se být přirozený. Tím snímek nemá absolutně žádnou šanci spadnout do crazy komedie či sitkomu. Scény se psem jsou naprosto na profesionální úrovní a smekám před tvůrci klobouk. Takhle zachytit jeho grimasy a vůbec veškeré emoce se jen tak nevidí. Skutečný psí herec. Ryze rodinný snímek pro každý den a každou příležitost, která i po letech neomrzí a stále dokáže pobavit. ()

helloween93

Spottiswoode je rutinář, což mi potvrzuje u každého svého filmu. A tenhle není vyjímkou. Hanks a slintající pes zabaví, ale K9 ze stejného roku je lepší. ()

Rathalos

Tak ten havkac nemal chybu az na to slintanie,ale jeho srdce bolo vacsie ako vsetky oceany sveta,v spojeni s Tomom Hanksom super zabava...:-) ()

Barak

Ještě že je tahle krimi podívaná brána velmi jednoduše a komicky, protože mladinkej Tom Hanks s bouchačkou v ruce by vypadal hodně směšně. Spolu s psíkem (kterého bych doma rozhodně nechtěl) však vytváří skvělou dvojku v boji se zločinem. Těch devadesát minut ovšem nemají šanci pokrýt, takže je to nudné a uspávající - pokud v záběru zrovna není pes či nezazní nějaká Hanksova trefná hláška. (Spoiler) Od takového filmu bych ale nečekal, že na konci ho nechají umřít.... 5/10 ()

Patrik200s

Veľmi príjemná stará americká komédia s Tomom v najlepších rokoch. S havkáčom tvorí dvojku, ktorá sa k sebe viac hodiť ani nemôže. ()

waska

Příjemná kriminální komedie na nedělní dopoledne. Hanks je dobrý jako vždy, ale Hooch je ještě lepší a úplně všechny převálcoval :-) ()

Chip89

Tom Hanks je opravdu mladý, ale hrát uměl i v těch letech. Film je jednoduchý s jednoduchou zápletkou a proto nemůže získat nijak vysoké hodnocení. Je to pro mě film, u kterého když doma uklízím, tak mi v pozadí může běžet v televizi, párkrát se u něj zasměji, ale musím uznat, že jsou lepší filmy, se zvířaty. Jediné na co se stále dokola ptám je jak donutí ty zvířata, aby dělali, co potřebují do scénáře. Takže svým způsobem každý film se zvířaty mě bude fascinovat. Chtěla jsem dát dvě, ale za ten závěr musím dát tři, protože většinou tyhle filmy víme od začátku jak dopadnou a tady se závěr změní. ()

HarveyDent

Lacinou detektivku zachraňují vtipy, gagy a vůbec herectví Toma Hankse. Jinak tohle hodně omílané a známé téma o čoklovi, který svému majiteli samotáři pomůže vyřešit případ a najít "životní lásku" je nezáživné a nudné. 60% ()