Detektiv Turner (Tom Hanks) je šikovný detektiv. Životní osudy ho ale svedou dohromady s velkým slintajícím psem, který se jmenuje Hooch. Není to žádný domácí mazlíček. Od první chvíle se pečlivě stará o to, aby důsledně převrátil Turnerovi naruby celý život, likvidoval jeho byt, kariéru a dokonce i slibně se rozjíždějící vztah! Každý jejich společný den je testem - pro oba dva rovným dílem - který prověřuje vztah této značně nesourodé dvojice. Turner a Hooch je správná směsice humoru, překvapení i napětí pro celou rodinu. (oficiálny text distribútora)

Lacike

Zboznujem psov a aj Hanksa mam celkom rad, ale tato komedia za vela nestoji asi ako vacsina rannych Hanksoviek.. Vtipov je dost malo a tych vydarenych este menej. Vlastne som sa ani raz nezasmial, takze to nestoji ani za jedno pozretie. Detektivna zapletka je tiez strasne jednoducha a aspon trochu zaujimava romanticka linia je az prilis upozadena. Ked uz mate chut na buddy movie komediu polda-pes, tak si radsej pustite film K-9 alebo nejaky diel Columba v ktorom sa objavi jeho pes ;-). 4/10. ()

5150

50%.. K-9 z téhož roku je o poznání povedenější a hlavně zábavnější. Po výborném thrilleru RUKOJMÍ PRO VRAHA Roger Spottiswoode nemile vyměknul a v podobném duchu natočil i další oddechovku STŮJ, NEBO MAMINKA VYSTŘELÍ! ()

malylada

Typická komedie se zvířecím hrdinou, ve které psí tele tolik neosilní a vtipné situace drží Hanks nad vodou. Oddychovka se vším všudy, ale asi bych příště zvolil jiný film se psím mazlíčkem…..5/10 ()

blackrain

Mladý Tom Hanks se psím parťákem v příjemné krimikomedii. Hanks nezklame v žádném filmu, i kdyby byl příběh sebehloupější. Hooch je nádherná bordeauxská doga, i když je to slintající obludka. Ďábelský parťák se studeným čumákem. Taková nenáročná oddychovka na sobotní pochmurné odpoledne. ()

xjane

Krimi zápletka nic moc, ale Tom Hanks jako mladý detektiv a hlavně slintající "roztomilý" pejsek dělají z tohoto rodinného filmu docela příjemnou nenáročnou podívanou přesně tak na víkendové odpoledne. 55% ()

otík

Příjemná krimi komedie s mladým Tomem Hanksem, který je zárukou, že půjde o slušnou zábavu. Jen mě trochu překvapila velká nevyrovnanost filmu, kdy první půlka je hodně slušná komedie, zatímco druhá polovina je nefalšovaná kriminálka s jakousi akční scénou. No ale proč ne. I ten přeslazený konec se dá přežít. Slušná průměrná zábava pro sobotní odpoledne. ()

spikey1

příjemný film, kde se Hanks snaží tvářit seč to jde jako mladej kick ass policajt... uf proč byl dřív Hanks tak špatný herec? Film je postaven na klasických základech. buddy movie s psím parťákem:) ()

Han22

Slušná krimikomedie, která by se hlavně v první půlce spíše jmenovat Turner vs. Hooch, protože to připomíná nefalšovanou válku :-) Jinak standartní Hanks, standartní případ a jedna odporná slintající bestie (ne fakt mi tohle k srdci nepřirostlo) ()