Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

PogoJoe

Tenhle film je pecka! No tak je tu spousta trapnejch blbejch fórků, a co? Je to hlavně úsměvná pohádka o naplnění snů dvou bráchů podbarvená geniální hudbou, na které jsem in 90s vyrůstal. A to jejich rytmický pokyvování hlavou nezestárne snad nikdy - je to jeden z nejimitovanějších filmových pohybů vůbec. ()

Thomassi

Noc v Roxbury vypadá jako komedie bez nápadu, která nemá takřka žádný děj, ale stala se kultovní komedií, ve které jde o to pobavit se na klasické diskotéce. A to je podle mě už slušný důvod, proč tento film brát jako party movie pro pobavení. A v tomto ohledu se jí to daří velmi dobře. V jakém jiném filmu uslyšíte snad všechny vypalovačky devadesátek, a dva bratry-pařmeny, kteří jsou vysmažení, až jsou strašně zábavní? Hlavní dvojice totiž naprosto přesně zobrazuje diskotékový typ člověka, kterým jsme byli nebo jsme doteď. Je to prostě jen zábavný film, který pobavý i po takřka patnácti letech a ke kterému se budu pořád rád vracet. ()

Mairiel

Je to strašná strašná hloupost, ale nejspíš jsem se na to dívala ve chvíli, kdy jsem potřeboval vypnout a prostě se jen pobavit... a to mi Noc v Roxbury umožnila. ()

Mickalle

Význam komedie je jasnej POBAVIT. Tak proč v tom každej hledá něco víc, prostě to chce jen koukat, nepřemejšlet a dát volnej průchod smííchu...ňáká kamera, střih a podobně...kašlat na to :o)) A Noc v Roxbury je pro mě to NEJ NEJ NEJ, je to tak dementní až je to úplně skvělý ... ()

Huntelaar

Chris Kattan je mi neskutečně nesympatickej, avšak tady Will Ferrel tuto pachuť jakžtakž drží na hladině a soundtrack způsobuje, že jsem sto to skouknout klidně znovu. Reklama na diskotéky 90. let. Kdo si tím neprošel nejspíš nepochopí.Sumasumérum rovnejch 50%. ()

Moena

Wuala! Tenhle úžasně vtipný klenot jsem v polovině vypnul a pořád ještě jsem nenašel chuť ho dokoukat. Takže se asi zařadí do velmi krátkého seznamu mnou nedokoukaných filmů (asi 4). Protože tenhle paskvil posouvá slovo "tupec" na ještě nižší úroveň. Bože, Wille Ferrelle ty máš na víc! BTW: Ta jedna hvězda je za v mém okolí oblíbenou hlášku: "Šaháš mi na zadek?" ()

honajz2

Za tenhle názor mě asi hromada lidí bude lynčovat, ale co jiného s tím zmůžu - za mě je mnohem lepší Klub sráčů. Ten si totiž z tohohle typu lidí, jakými jsou Steve a Doug, dělá srandu (i když celkem těžko zkousnutelnou), zatímco tady jim jde na ruku a i když je ústřední duo opravdu hloupé, neustále se ten film snaží o to udělat z nich vyloženě kladné postavy. Noc v Roxbury je ve srovnání s Klubem sráčů pro mě lepší snad jen tím, že se zde tvůrci vyvarovali fekálnímu humoru. Za to ten film cením a považuju to rozhodně za klad. Jenže kromě toho, dobrého soundtracku (který ale podle mě moc sází na největší devadesátkové klasiky, i když pár z nich jsem si patřičně užil, třeba This Is Your Night) a úplnému konci, který byl dobře napsaný, tu žádné jiné další klady nemám. Je to strašně nudné, ústřední duo mi bylo nesympatické, vtipné scény mi přišly mdlé a nevtipné, nic mi to nedalo... Prostě to celé šlo mimo mě. A názor, že by to bylo proto, že nejsem schopný pobavit se u jednoduché komedie, jsem myslím dostatečně vyvrátil hned v prvním řádku. U téhle komedie nechť se baví jiní (a nemyslím to nijak špatně), pro mě na víc jak slabé dvě opravdu není a to tomu krk zachránil hlavně ten soundtrack. Devadesátky já totiž rád.  Slabé 2* ()

peto12

Skvelá rodinná komédia o dvoch chlapíkoch, ktorí majú problém sa dostať do klubu. Tak si nájdu prácu a potom sa dostanú do klubu. Dávam 3 z 5, keby tu hral ešte môj oblúbený herec Jim Carrey v tejto komédií, tak dávam 5 z 5. ()

Martin741

Slusna americka komedia - dvaja chlapi sa tuzia dostat do spolocnosti kam ich nikto nikdy nepozval - a sakra, ze sa dostali! Will Ferrell dokazal ze sice nema na takeho Styva Martina, ale ako US priemeny komik moze byt, Chris Kataan slusne sekunduje. Dan Hedaya /Komando 1985/ sa tu tiez oobjavil. Tak uz ostava len jedno - poriadne totam roztocit : 65 % ()

M.i.k.e

extrémní chujovina,která ovšem dokáže být v určitých chvílích roztomile debilně vtipná.Často srovnávaný Klub sráčů je pro mě každopádně o kus víc,protože má lepší soundtrack,funkčnější humor a nemá Chrise Kattana,který mě tu neuvěřitelně s.al skoro celou dobu...60% ()

Jino

A já volal Emiliooooo!!! No tak tohle je vskutku skvost. Bratři Butabiovi jsou tak švihlí, že jejich blbost nezná mezí. Tohle je oddechový film, který v žádném případě nesmíte brát vážně... Jediné co musíte, je se naladit na notu Blbého a blbějšího a potom Vás tenhle film bude bavit. ()

marcek

To je prostě děs tihle dva týpci spolu :) Ještě horší než Blbý a blbější (v dobrým slova smyslu) Prostě komedie na úrovni klubu sráču ale 100x lepší ()