Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

obyč.divák

Legenda která si na nic nehraje a na rozdíl od Klubu sráčů se obejde bez trapnýho fekalního humoru .....mno a ta mjůzik mého mládí :-) Od začátku do konce sranda jak má bejt ()

Sekon

Abych vyrovnal ten slabej odvar hvězd, tak dám plnej počet.  A proč? :)  Protože je to sranda.  Ještě s bývalou jsme u toho uchcávali  . :)   A taky za hudbu.                                                                                                                                                                      BTW:   S Klubem sráčů jdite někam. Tohleto je klasika. A nedá se to srovnávat s tou úchylárnou. ()

PowPow

Kdybych to viděl dřív, než Klub sráčů, asi bych hodnotil výš. Tam jsou všechny gagy tak neskutečně trapné a bizarní, až se u toho královsky bavíte. Tady to ale není úplně dotažené (až na pár scén, např. když Steve na vlastní svatbě vyjede po Evě Mendes), ačkoli hlavní hrdinové si s Kevinem a Perrym ve své debilitě nezadají. Na druhou stranu musím přiznat, že po zhlédnutí mi melodie What is love ještě dost dlouho hrála v hlavě. ()

majlaan

Na tomhle filmu je vtipné lautr všechno a jelikož to má být komedie, je všechno v tom nejlepším pořádku. Konečně někdo někomu šahá na zadek👌 ()

NinetyOne

Nemůžu uvěřit, když tu čtu 15 let staré recenze, ale i novější. Tenhle film je absolutní klenot i přesto, že nemá nikoho oslnit svým zpracováním nebo myšlenkou, ale pouhopouhým humorem, který, jak se zdá, málokdo dokáže ocenit. Famózní, vyrovnaný soundtrack má málokterý film, ale Roxbury se to povedlo. V roce 1998 asi nikdo netušil, že se Will Ferrell prosadí, čemuž odpovídají i místní recenze. Místo 64% by tu mělo být třeba o 20 víc. ()

quintes

Človek po 40tke, 4 deti ako tak na krku, od 15tich po 3 mesačného (každé samozrejme s inými ženami, každé dieťa si predsa zaslúži vlastnú matku, haha), si jeden večer pozrie (na HBO GO od operátora) takúto blbosť ako Night at Roxbury, no a smeje sa od ucha k uchu po celý čas.. pre mňa stupídne Béčko ako sa patrí, oddych, relax, vypnutie systému. Poslednú dekádu som odchovaný na ťažkých filmoch od Nolana, je to fajn, len veľa premýšľania a žiadna zábava. Toto by som osobne púšťal na každom možnom filmovom festivale namiesto alkoholu ()

Nellaron

Dvaja bratia - totálni trapáci, sa snažia dostať do prestížneho nočného klubu. Steve a Doug vypadajú ako dvaja idioti, správajú sa ako idioti a tancujú ako idioti. Na prvý moment by človek mohol ohodnotiť film ako odpad, lenže Steve a Doug splnili svoju úlohu trapákov dokonale. Ja si myslím, že presne o toto tvorcom išlo. Vytvoriť komédiu s najvyšším levelom uletenosti a trápnosti. A to celé prešpykovali dance hitovkami z 90-tych rokov. Ak celý film vezmete ako poriadny odvaz a rytmicky si pokývete hlavou, budete sa baviť. ()