Epizódy(8)
-
Sicherstellung (S03E01)
-
Gefahr im Verzug (S03E02)
-
Terroristen (S03E03)
-
Kindeswohl (S03E04)
-
Vatertage (S03E05)
-
Rotlicht (S03E06)
-
Viel zu heiß (S03E07)
-
Zechanschlussraub (S03E08)
Hrajú
Michael Sideris
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Michael Lott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Soraya Richter
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Bruno Schubert
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Strom prianí (2004) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
David A. Hamade
Libanon
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Marie Gruber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Holger Kunkel
Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Tim-Owe Georgi
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Dominique Chiout
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jürgen Mai
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Karoline Schuch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bali-Nijan Meewes
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Silvina Buchbauer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Adolfo Assor
Chile
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Armin Marewski
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Josefine Preuß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Tatjana Alexander
Austrália
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Johannes Herrschmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Holger Gotha
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rahel Ohm
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)