Horká vlna zaplavila L.A., všichni se chystají na velkolepé oslavy 4. července a svět stojí na pokraji katastrofy.  Vlna veder zaplavila Los Angeles. Všichni se chystají na velkolepou oslavu 4. července 2008. Hlavní postavou je boxer Santaros, který trpí amnézií a jehož osudy se spojí s pornoherečkou Krystou, která rozjíždí vlastní televizní projekt. Svět stojí na pokraji společenské, ekonomické a ekologické katastrofy a policejní důstojník Ronald Taverner má důkazy o spiknutí obrovských rozměrů. (oficiálny text distribútora)

MartyS

Ze zacatku sem se tesil na tenhle film,ale nakonec jak sem sledovat film, tak sem se prekonaval abych to nevypl.Naprosto film o nicem,ve kterem se clovek vubec neorientuje.Nepochopil jsem z filmu temer nic.Nektere scenky byly slusne, ale jinak ztrata casu.Vyhnete se radeji tomuto filmu.Nechapu co na nem ostatni vidi. Jednu hvezdu sem musel dat za dobre obsazeni hercu,ale oni to nezachranili tento film ()

epsyn5

Člověk by si myslel a očekával, že pokud se chce podívat na film s hereckou dvojicí Johnson a Scott,,tak automaticky očekává bláznivou oddechovou komedii,,třeba jako já. Po zapnutí jsem asi půl hodinky čuměl s otevřenou pusou sygnalizující " Co to sakra je?", Pokud tedy čekal někdo to samé co já, potom ruce pryč. Jelikož jsem se na film nedodíval, nebudu neuváženě hodnotit :) ()

MIHLIK

Po deseti minutách naprostá katastrofa musel sem to vypnou i když sem se na to tak těšil, kdybych jen věděl jaká je to chujovina. ()

numan

Neuvěřitelně uhozená a pekelně dlouhá promenáda žvanících celebrit v čele s jasnozubým svalovcem a podprůměrným pop-zpěvákem prokládaná citacemi z bible. ()

miko105

Asi najnudnejší film, ktorý som v poslednej dobe videl. Možno keby ten film mal o hodinu menej tak by bolo hodnotenie vyššie takto je 1* až príliš. ()

Grifindoor

ptákovina bez hlavy a paty, i když pár dobrejch momentů tam je. 2 hvězdičky dávám kvůli Sarah Michelle Gellar, která je fakt luxusní kundička. Moh bych se na ní dívat donekonečna s otevřenou pusou, tak jako na Miru Sorvino nebo Maggie Gyllenhaal ()

Neel

Ta jedna hvězdička je za Sarah Michelle, která zahraje skvěle i pornoherečku:-))) Jinak jsem těch 145 minut trpěla, jak se dalo. Ne, fakt jsem nepochopila, co tím chtěl básník říci, protože tahle blbost je slátanina všech slátanin. Dokonce jsem měla v úmyslu porušit svoji výsadu "podívat se až do konce" a po prvních 15 minutách jsem to chtěla vypnout. Naneštěstí jsem to neudělala. ()

THORasgard odpad!

Vydržela jsem tuto kravinu sledovat hodinu, pak jsem začala přetáčet v domění, že třeba natrefím na nějakou pointu. Pokud mi snad právě proto unikla, nemrzí mě to. Uvažuju který z toho množství filmů, co sem kdy viděla by mohl být horší, ale nenapadá mě momentálně nic. Co měli znamenat ty keci o pornu? Proč ta idiotská jména? Říkám si není to komedie? Ale nic k smíchu tam není. Apokalypsa opravdu není k smíchu, pouze k pláči. Děj: není. Herci: jsou (a o to víc to bolí). Těch peněz, co to muselo stát, a těch praštěných komedií, které mohli zúčastněné "hvězdy" místo tohoto natočit. Prostě APOKALYPSA ()

Mer-Em

Po prvních třiceti minutách sem usnul (ale byl sem unavenej z práce) a vypadalo to tak max na dvě hvězdy, ale pak sem si to pustil znova a bylo to lepší, zpočátku sem tomu sice vůbec nerozuměl, ale postupem času se to začlo skládat do hromady a na konci už sem přemejšlel jestli dát tři nebo čtyři, ale pro mě slušných 70% ()

gonzo

Nepochopitelný, nudný snímek, který nemůžu nikomu doporučit, avšak některé jeho scény, monology a výjevy nikdy z hlavy nedostanu. ()

josmart

Úvodní atomová pecka byla pěkně hustá, domácí video funguje. Několik příběhů, které do sebe zapadají je ovšem podáno tak, že se v nich divák hodně těžko orientuje, to mi docela vadilo. Ocenil jsem ale vynikající hudbu a celkovou náladu filmu zasazeného do prostřední nedaleké budoucnosti. Opravdu zajímavý film, na který se někdy rád kouknu znova. ()

Gesicht

Vysoké hodnocení dávám hlavně za atmosféru. Nemyslím si, že bych odhalil nějaký závratný počet postmoderních odkazů, jako někteří zdejší kolegové, a naplno přiznám, že v příběhu jsem se občas docela ztrácel. Ale ta atmosféra, ta fungovala skvěle. ()

Latec

Nádherný a bláznivý (v tom najkrajšom zmysle slova) Film, veľkolepé dielo. Apokalypsa...rozhodne nie je pre každého, a priemerný divák je už totálne mimo... A nie je už na čase pochopiť, že pochopiť znamená nepochopiť?? :)) ()

LeoDraconis

Některé scény/pasáže jsou zajimavé, zábavné a některé dokonce skvělé. Ale na podobenství je toho málo a na akčňárnu moc. Kdyby si to vzal do pácu tvůrčí tým Demolition Mana, byl by to o řád zábavnější film. A o půl hodiny kratší. ()

kookies

Najslabší film od Richarda Kellyho. Zamotaný dej a ako filmový celok dosť nevydarené. Bez hlavy a päty ovšem aj napriek tomu som na to pozerala pohltene a z nadšením a pri niektorých scénach až z blaženým usmevom na tváry. ()

Tvůrce Donnieho Darka opět zkouší sci-fi

Tvůrce Donnieho Darka opět zkouší sci-fi

12.03.2012

Richard Kelly (foto) je tak trochu „one hit wonder“. Navíc Donnie Darko vlastně ani nebyl hit, jen postupem času získal kultovní status. Každým dalším filmem Kelly nahrává svým odpůrcům, kteří tvrdí,… (viac)

Nej filmy roku 2008

Nej filmy roku 2008

25.12.2008

Horor od tvůrce Donnieho Darka

Horor od tvůrce Donnieho Darka

04.07.2007

Režisér jednoho z nejkultovnějších filmů nového tisíciletí (je neuvěřitelné, že si vynikající Donnie Darko doposud nenašel cestu na tuzemský DVD trh!) se stejně jako další originální tvůrci (třeba… (viac)

Vůz plný zlata

Vůz plný zlata

01.06.2006

Zatímco čeští filmaři stahují své snímky z většiny festivalů na protest proti nepochopitelnému jednání naší vlády, která neodsouhlasila novelu zákona o české kinematografii, v Cannes se tuto neděli… (viac)