Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

ondra.p

Zapomenutelný Ed Norton, zapomenutelná Liv Tyler, zapomenutelný Tim Roth, zapomenutelný film. Dá se shrnout jedním slovem - průměr. Dneska si skoro nikdo nevzpomene, že i tenhle film je součástí MCU. Ale jedno pozitivum to má, nikdy bych neřekl, že se tímhle filmem dá nastartovat jedna z nejpozoruhodnějších filmových ság všech dob. A nejlepších. Z toho se mělo poučit i DC Comics, bohužel u Green Lanterna se tomu nestalo. Škoda. Ale zpět k Hulkovi. I přes všechny jeho nedostatky jsem se místy bavil, zvlášť při řezačkách Hulka s nadopovaným Timem Rothem. Ničím jiným se ve mě film neotiskl, ale z určité dávky nostalgie a snad i shovívavosti dávám 50%. ()

Mistr119

Filmu bych vytkl asi jen Hulkovu ofinku. :) Je pravda, že téma zadržování nestvůry v lidské bytosti tady byla už s Jekyllem a Hydem, nicméně je to téma stále aktuální (film jsem např. shlédl s trochou alkoholu v krvi, což je podobný démon, kterého třeba mít pod kontrolou...). 5. hvězdičku ale dávám za úplně jinou a vedlější rovinu...totiž za lásku psychiatra a doktorky, kde nebyl žádný prostor pro nějakou zášť či závist vůči Brucovi, ale naopak pln lásky doktorce pomáhá... Taková láska bez ega se vidí jen málo a je potřeba si ji v západním světě hýčkat a vyzdvihovat. ()

soukyd33

Rozzuřit Hulka není dobré, a už vůbec není dobré proti němu stavit stejnou sílu. Generál zde dělá všechno proto, aby Hulk zničil New York a všechno s ním. Bitva na konci se super vojákem je silná i slabá zároveň. Spoiler: Scéna na konci před titulky vypovídá o tom, že se Hulk přidá k týmu Avengers. Poznámka: Film nesmíte brát vážně, stejně jako budoucí Avengers! Doporučuji shlédnout i film Hulk, kde to všechno začalo. Hvězdiček 4**** ()

maxELfilmy

Tohle se moc nepovedlo. Efekty jsou lepší jak v původním Hulkovi, ale ne o moc. Norton byl fajn, ale Ruffalo je Ruffalo. Padouši jsou špatný jak to bylo v 1 fázi obvyklé. Souboje jsou fajn. Poslední fight měl pár dobrých nápadů. Celkově je to nejhorší MCU film, ale špatný film to výslovně není. Hodnocení: 4,5/10 neboli 2/5. ()

Jaroslaw

7/10 Chápu,proč je pro někoho Neuvěřitelný Hulk průměrný mcu film,avšak Edward Norton v roli Bruce Bannera je v pohodě,stejně tak romance s Betty,popřípadě fakt,že je Banner na útěku před armádou a musí se skrývat.Ano akce tu je průměrná a CGI v závěru také nepůsobí bůhvíjak,ale jinač jsem si Hulka užil. ()

Pattrick

O chlup lepší než Hulk Leeho. Více akcí, které byly opravdu našlapané, ikdyž poslední finálaový boj jsem čekal více zajímavější, ale zase se to vykompenzovalo se skvělou akcičkou v parku u university. Norton, no řekli by jste do něj že je to Hulk :) svou roli zvládl bravůrně, dobrej tah. Liv mne teda bohužel vůbec nohromila, pár zajímavých momentů se mi líbila (skála), ale nuda, nuda. Tim Roth - no tak todle bylo skvělé oživení, skvělý záporák, nakonec skvělé monstrum se zněj stalo. A samotná excelentní závěr s Robertem Downeyem, to je pecka :) ()

SmoKe911

Hloupé , vůbec vtipné - dlouhé chvíle rádoby romantiky cca 1/2 filmu . Dodneška nepochopený gag s taxíkem který neměl hlavu ani patu. Nezajímavé efekty, šílený překlad v kině ''Show me a real fight - chci se porvat'' opravdu konec. Další komix od MARVELU co mě zkazil 2 hodiny života. 30% ()

10/10

Abych řekl pravdu,tak sem byl celkem zklamanej.Ikdyž Norton zahral vítečně,tak tomu přece jen něco chybělo a ve srovnaní s prvním dílem tam zas až tak o poznaní více akce nebylo.Takže s hodnocenim se budu držet při zemi.Myslim si že Louis Leterrier nebyla ta správná volba pro natočení druheho Hulka ! ()

DanieLadra

Hulk je stokrát viděný komiksový příběh se špetkou king konga a slabým příběhem. To co v první půlce vypadalo na vážný a celkem zajímavý film se zvrtlo v neskutečné klišé, při kterém jsem smíchy objímal sedačku vedle sebe - ano je to neuvěřitelné ale hulk s jeho hláškami jako "Betty?!" nebo "Hulk....Smash" v mém žebříčku letošních komedií zaujímá první místo. Pokud bych neměl svědomí dal bych tomu 5*, protože Edwardův brazilský tréning bránice byl opravdu na místě. Hvězdičku navrch za Liv na kterou se hezky kouká. ()

Konikolec

Tak pro mě osobně velké překvapení, jednoznačně skvělý zážitek! Když jdete na film, o kterém víte, že je podle komixu a že tam bude pobíhat obrovský zelený naštvaný chlapík, přece nečekáte hluboké myšlenky, které vás zasáhnou do srdce. Chcete bombastické efekty a rychlou akci, nekomplikovaný děj a vzrušení! A to přesně jsem od filmu dostala plnou dávkou. Další z měřítek je i to, že mi film přišel krátký, ačkoliv trval 112 minut, u jiných, kratších filmů si kolikrát drtím hodinky na ruce už od půlky… Naprosto skvěle ztvárněný Bruce Banner, ať už mluvíme o jeho lidské části v podobě Edwarda Nortona - musím se smát, Eddie vypadá celkem jako normální neškodný chlapík s takovou roztomilou a nevinnou tvářičkou - nebo o jeho digitální podobě jako Hulk, který i přes to, že je prezentován jako obří odpudivě zelený kolos plný svalů, má lidské oči, a když si odmyslíte ten občasný hrůzupouštějící řev, působí vesměs jako taková hodná obludka. Jen nějak nechápu, jak se „stretchy“ trenky velikosti XXL mohly roztáhnout do velikosti XXXXXXXXXXXL a pak se zase zázrakem „srazit“ na Eddieho subtilnější tělo. Liv Tyler nádherná, vždycky mě fascinovala, i když hrála tak na půl plynu, ovšem v tomto případě si myslím, že to není její chyba, nýbrž spíše chyba scénáře, který jí v některých chvílích mohl poskytnout více prostoru. Tim Roth bažící po své změně ve zrůdičku Hulkova typu je, řekněme, velice výrazným kořením celého počinu. Ve filmu nejsou žádná hluchá místa, kdy byste cítili, že jde jen o komerční natažení, Hulk je důkaz, že se rejžové snaží úplně zbytečně šponovat stopáže svých filmů v naději, že to bude působivější, protože 112 minut plných akce je tedy rozhodně lepší než 140 minut nudy, i když je cena lístku stejná. Osobně volím jako naprosto neoddiskutovatelně nejlepší okamžik filmu scénu, kdy se v motelovém pokoji Bruce s Betty konečně začnou líbat a záhy Bruce díky tepovým hodinkám zjistí, že to asi takhle nepůjde….výborný! ()

Omegaboy

Tam kde jsem se měl začít bavit, jsem se kupodivu nudil a bohužel lepší než průměrný zážitek nezachránily ani podprůměrné akční scény bez větších nápadů. Hulkova chování nedostálo žádné změny nebo vývoje charakteru, takže pokud spozorujete, že zezelená, připravte se na létající trosky a kácení lesa mariňáků. První díl měl nápad, děj gradoval a držel si diváka od první minuty až k závěrečným titulkům. Zde vás na konci čeká nejspatlanější mutant jakého jsem kdy viděl a zjištění, že pokud se Hulk zlobit, tak udělat SMASH. ()

majklfly

Nevim, ale tahle zelená příšerka mě napodruhé moc neuchvátila. Objevilo se tam už hodně, hodně trapných scén typu druhá příšerka za zády a krásná dívka v poslední chvíli zakřičí pozor a to mi mě jen utvrdilo v tom, že o žádný super kousek opravdu nepůjde. Ba co víc...ještě mi to připomínalo Godzillu z 98, což je super brak i na svou dobu. ()

roithamer

vím, že nemohu od každého akčního filmu čekat, že mi krom jiného "něco sdělí" (každý akční film prostě není "temný rytíř" ..), jenže tohle mi občas přišlo stupidní i na normální akční film. i když někdy to bylo zase roztomilé (něžné scény liv tyler a nortona a la Hulka). ale nejvtipnější je vědět, že když spolu bojují dvě nazelenalé obří monstra, mají to být edward norton a tim roth :))) ()

Roper

Nemozem si pomoct, ale prva cast sa mi pacila viac a to nie len svojou originalitou, ale aj hereckym obsadenim. Liv Tyler mi ako herecka nikdy nepasovala a Norton, ktoreho mam rad mi nepasoval do tejto ulohy... Scenar bol odflaknuty a koniec by som klasifikoval ako neuveritelne trapny, vid. "impozantny nastup R. Downeyho Jr"... je pravdou, ze film nadvazoval nepriamo na prvu cast, ale vedel by som si predstavit aj lepsi scenar a to markantne. hodnotim tak 50 percent a to najma z titulu, ze som fanusik marveloviek a efekty boli celkom na urovni, ale stacilo mi to vidiet iba raz, na rozdiel od prveho Hulka. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt