Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

Šakalík

Taková škoda! Začalo to tak parádně a pak se z toho vyklube jen další nudný teenagerovský slasher a ještě k tomu nepovedený. Dokud tam totiž vraždila samotná Mary Hatchet, bylo to velice good, i když LIVINGDEAD má pravdu v tom, že rychlý střih tomu dost uškodil. Ovšem hned po titulkách se to dějově posune o dvacet let dál a filmařsky o tři patra dolů. Parta mladých adolescentů se nakvartýruje do nějakého baráku, kde vesele chlastají, sledují porno a souloží, aby je posléze začal někdo systematicky mordovat – jako bychom to už neviděli tisíckrát. Následně utečou do toho ústavu, kde řádila Mary Hatchet, a světe div se, zase je někdo morduje. Když se ukáže, kdo ten vrah je (jaké to překvapení), začnou všichni v panice utíkat, přestože – pozor SPOILER – ta holčina má tak padesát kilo i s krumpáčem, zatímco jich je šest a z toho tři chlapi. A aby se to nebohé děvče nemuselo ohánět s krumpáčem tolik najednou, rozdělí se kolegiálně do dvojic a vychovaně čekají v oddělených místnostech až na ně dojde řada. No ty vole. Jednu hvězdu dávám za těch prvních dvanáct minut, druhou za Mary Hatchet a její velmi koukatelný kostým :-) ()

Eraserhead

Tohle by bylo strašný i před třiceti lety. Nejlepší je první čtvrthodinka (včetně úvodních titulků). Ta je natočena ještě celkem atmosfericky a titulky vypadaji cool. Taky je nám tu hned vyzrazena pointa (?!) o totožnosti vraha. Obávám se, že ji tvůrci mysleli vážně a chtěli, aby to fungovalo jako překvapení. To se jim hrubě nepovedlo. Zbylá hodina filmu je už jen amatéřina s otřesnými herci, kteří hrají dementní teenagery dělající všechno proto, aby byli co nejdříve zabiti. Nemůžu si pomoct, ale toto by natočil každý, kdo udrží kameru v ruce. Praví fandové žánru, kteří chtějí vzdát hold oldschool hororům, vymyslí originální a zábavný námět a natočí něco jako Behind the Mask: Rise of Leslie Vernon nebo si aspoň vyhrají se stylizací jako The House of the Devil. ()

kery-

Celou dobu se tam něco děje, to se musí nechat, ale první půlka by šla shrnout do 1 slova - porno. Druhou půlku bych označil jako tisíckrát omývané klišé téma, k tomu ta kamera alá "Tisíc a jedna noc"..No bída, být lepší kamera a méně porna bylo by to klidně na 3.. ()

fantasmic odpad!

Nevadil mi stupidny dej, nevadili mi loglické diery v scenari, dokonca mi ani nevadili tí strašní "herci"... toto všetko proste patrí k béčkovým (céčkovým) hororom. Čo mi však veľmi, naozaj veľmi vadilo boli totálne nudné vraždy. Áno jatky sú to poriadne... nechýbajú kýble krvy vylievajúce sa z tiel obetí, no vraždám chýba tá správna nápaditosť a zábavnosť (no OK možno jedinou výnimkou je namotávanie čriev na krompáč). Škoda, čakal som aspoň priemerný slasher. Hodnotenie "odpad" dávam len veľmi výnimočne, no v tomto prípade si ho Blood night zaslúži. ()

Illy

Hned v prvních deseti minutách předvedou tvůrci takový jatka, že jiným filmařům to stačí na celý film. Pokud chcete vidět opravdu vzorovou demenci hlavních obětí, je tento snímek jasná volba. Ale jinak spíš podprůměrný slasher. ()

Aurus

Tenhle film musím hodně pochválit. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické a hudba dodává tu pravou atmosféru. Film má ode mě 8/10. ()

Rathalos

Tak toto bola totalna americka sra*ka,vlastne az na uvod tento horor absolutne nic neponukne,ziadne napatie,atmosfera,herci stoja za ho*no,niektore vrazdy su bud mimo kameru alebo je taka tma,ze prd vidno,takze jednu velmi slabu hviezdicku dam z lutosti...:-) ()

helraiser

No konečně po nějaký době pořádnej slasher. Už úvod dává jasně každýmu vědět, že to bude stát za to. A taky, že jo. Jedná se o pořádnej masakr kde se krví rozhodně nešetřilo, zabití jsou pěkná, že sem tam je střih tak to mě vážně nesere a atmosféra není také nejhorší. Skvělá záležitost, která sice moc nevyděsí, ale rozhodně pobaví. ()

Ladson

Tenle žánr mě fakt nebaví, ale jednou za čas mam náladu na vyvražďovačku. Bohužel většinou po shlednutí lituju. Tak jako teď . Je to furt to stejné dokola. Herci mi byli totalně nesympatičtí, tak jsem se jen těšil až začnou umírat. Ale jedno plus, které mě aspoň rozesmálo: fakt sranda pohled na drobnou holčinu s krumpáčem, před kterou utíkají čtyři borci a dvě holky. ()

Shanen29

Jako na houpačce.Dobré scény a špatné scény.Napětí a nudné okamžiky,dobré gore efekty se mlátí s odfláknutými,herci hrají a nehrají,co si o tom všem myslet. ()

zly.dvojce

Souhlasím s tím, že se jedná o Béčko co si na nic nehraje. A proto mu dávám tři hvězdičky silné jak kovadlina. Na čtyři to ale není. Jedná se o poměrně atmosférickou záležitost s zajímavým vývojem, jenž mne bohužel nepřekvapil tak jak zřejmě měl. Co mne nenadchlo byla také lehká překombinovanost. Z čeho jsem naopak uchcával je atmosféra do prvních t itulků a pak scéna na hřbitově. ()

habertek

Hned na začátku jsem to už chtěl vypnout, ale pořád jsem si říkal, že když to tady má tak ,,dobrý" hodnocení, že to přece nemůže byt zase tak hrozný. Asi do poloviny filmu jsem se pořád držel, abych se nesmál, ale po scéně, kdy Maryina dcera bodne do zad jednu holku a pak si její střeva namotává jako špagety vidličkou jsem se už fakt neuržel a musel sem se smát. Některý scény byly fakt otřesný a nezachránily to ani ty kýble krve. Ani konec to nezachránil...taky trapnej! ()

Cechyno4

Popravdě jsem ani nevěděl jak hodnotit horor u kterého celých 55 minut máte pocit, že sledujete nový díl Prci, prci prcičky nebo podobně laděný film. Opravdu celých 55 minut se nic neděje. Jen samý sex a opilecký výjevy. Film je jinak velmi amátersky natočen a vlastně se ani nesnaží působit jinak. Jediná opravdová hororová scéna bylo namotávání střev na násadu krumpáče. Jinak ovšem není co chválit. Podprůměr. ()

halberdier

Slušný horror se šťavnatými gore efekty. Plusem je určitě množství vražd a celkem hutná atmosféra. Jelikož jsem už viděl spostu horrorů, tak jsem pointu odhadl zhruba po 5 minutách. Taky mě celkem štvalo, že ta partička teenagerů nebyla schopná vraha inzultovat mnohem dříve, ale dobrovně se rozdělovala a nechala se zabíjet. Každopádně titulní vrah byl slušná mašina na zabíjení! ()

Carnosaurus

Béčková vyvražďovačka, která není ničím originální, ničím nepřekvapí, o nic se nesnaží a postrádá jakýkoliv spád a filmařskou invenci. Tenhle film se dá brát jako pocta brakovým krvákům a vlastně to jediné, co je na něm zajímavé, jsou právě gore efekty. Co na tom, že atmosféra je pro tvůrce sprosté slovo, střihač byl zřejmě na speedu a zvukař je úchylák na hřmění a blesky. Je to tak přemrštěný a debilní až je to dobrý. A ještě body navíc za Billa Moeseleyho a Danielle Harris, asi jediní herci v celém filmu a hned takový kapacity. Tenhle film si užijí pouze zarytí fandové shit hororů a možná ani ti ne. Co naplat, mě se to líbilo. ()