Všetko sa začalo, keď sa jeden mladý muž a jedna mladá žena stretli počas letu z L. A. do New Yorku. Oliver Martin (Ashton Kutcher) je čerstvým absolventom univerzity s presným a dokonalým časovým plánom pre splnenie jeho dvoch snov – dosiahnuť úspech v podnikaní a nájsť skutočnú lásku. Emily Friehlová (Amanda Peetová) je spontánna, drzá tínedžerka so sklonom k extrémom. Dva protipóly, dva nezlučiteľné spôsoby života. Síce sa zapletú na toalete lietadla, ale je jasné, že k sebe jednoducho nepatria. Aj keď sa však každý vyberú svojou cestou, zdá sa, že osud má s nimi iné zámery. A tak na seba z času na čas narazia, rok za rokom, zakaždým v inom meste, inom zamestnaní a inom vzťahu. A vždy v nesprávnej chvíli. Predsa ich niečo nevysvetliteľné k sebe priťahuje. Ako sa môžu spolu zasmiať, ako sa môžu rozprávať o čomkoľvek... Postupne sa z príležitostných kamarátov stávajú najlepší priatelia. Obaja hľadajú lásku a vzťah, ktorý by znova nedopadol katastrofálne. Trvá však niekoľko rokov, kým obaja zistia, že to, čo  k sebe cítia je… Takmer ako láska... (TV JOJ)

SFalconJ

Lehce nadprůměrná komedie s rychle plynoucím jednoduchm dějem, a přesto má v sobě něco, co mě donutilo se dívat až do konce. Hudba ve filmu je také pěkná a výkony herců jsou neméně příjemné. 4tyři hvězdičky s odřenýma ušima. :-) ()

VeeDee

Příjemný film k odpočinku. Není to zase taková typická americká romanťárna... je to o něco milejší, lidštější a má dobré herecké obsazení. ()

divjak

Herecké obsadenie a výborná hudba urobili pre mňa z obyčajného romantického nadpriemerne dobré (na tento štýl filmu) :-) ()

Kroup4

Nemám rád A.Kutchera ale mám rád A.Peet.Co dodat,nic novýho,nic dobrýho.A.Kutchera bych nechal zakázat za jeho toporný hraní. ()

Petulka88

Ashton už asi romanticko-komediální škatulku neopustí, ale není se ani co divit. Tohle zařazení mu totiž naprosto sedne. Důkazem je i film Něco jako láska. Tenhle film sice nijak nepřekračuje zažité hranice žánru, ale na druhou stranu je mnohem zábavnější než většina jeho žánrových přibuzných, kterých v poslední době vzniká obrovské množství. ()

Kingjiri

Po delší době zase nějakej romantickej film, o kterym lze říct, že byl vcelku zajímavej. Hlavně díky příběhu, kterej působil jako ze života (ačkoliv mně se něco takovýho (zatim) nestalo). Pravda je, že se děj občas trochu vlek, ale nehty jsem si nudou neukousal a několik očekávanejch klišé, který se objevily, jsem přežil. Trochu mě mrzí, že se nepodařilo líp obsadit hlavní role. Kutcher a Peet jsou sice hodně velký sympaťáci, ale herectví jim opravdu moc nejde (předevšim Kutcherovi). Nenáročná zábava a sympatická jednohubka, tři silnější hvězdy. ()

ZnalecH

Docela zábavný film o tom, jak se mladý muž snaží zaopatřit a postavit se na vlastní nohy, zatímco mu to jediné, co ho na ty nohy může postavit utíká. ()

mira.l

Nic nového pod sluncem, dá se říct. Nesčetněkrát omleté téma toho, jak se dva potkají, rozejdou, potkají, rozejdou, atakdále... Některé filmy tohohle typu doslova přetrpím se závěrem "Nikdy víc!", na jiné se po čase rád podívám znova. Tohle je ten druhý případ. Ono to vlastně nic nového nebo převratného nepřináší, ani tam není moc příležitostí k polechtání bránice, ale jen si to tak lehce plyne, až to doplyne do (očekávatelného) konce. Ale vlastně proč ne? Tady jsem to vytvořené "příjemno" přičítal hlavně Amandě Peet, kdyby na jejím místě byla nějaká jiná neznámá herečka, asi by to bylo docela utrpení, které by usměrňovala na únosnou mez jenom poměrně přijatelná stopáž, ale Amanda a ten její pohled...:). Takové lehce kulhavé čtyři *, ale jsou tam:). ()

loveless

Oliver a Amanda se náhodně potkají a "spřátelí". Osud řekněme, je svádí dohromady zase a znovu, a tak se poznají líp, ale vždy mají špatné načasování. Rozvleklá romantická ne moc komediální komedie, které moc nepomohlo ani to, že tam hraje Ashton Kutcher, pardon. Nebavilo. ()

Likan7

Příjemná, ne nucená romantická komedie, která vás jednoduše pohladí po duši. Má totiž jedno velké eso v rukávu. Pett a Kutcher jsou trefa do černého. Jsou roztomile neschopní se do sebe zamilovat najednou, divák jim to moc přeje a jen čeká až se ty dva dají dohromady. Fajn scénář, skvělý postavy a romanťárna až na půdu. Na mě to fungovalo. ()

kebo

Velmi prijemna americka romanticka komedia. Nic vynimocne, nic uchvatne, nic na co by clovek spominal cely zivot. Ale uplne idealny film na sprijemnenie nie moc vydareneho dna. ()

casef

Příjemná romantika se sympatickými herci mezi nimiž to krásně rezonuje. Už jeden můj učitel na střední říkaval, že je důležité být vždy a na vše připraven a že když se to skloubí se správným načasováním, tak vznikne něco velkýho, např. něco jako láska. ()