Doktor Martin - Série 4 (2009) (séria)

Porodní krize (S04E06)

(epizóda)
  • Veľká Británia Midwife Crisis

Do Portwennu přijíždí nová porodní asistentka Molly a hned se dostane do konfliktu s Martinem kvůli rozdílným názorům na Louisino těhotenství. Bert nechá ve své restauraci pracovat manželku místního pytláka Marigold a v jeho nabídce se začne objevovat zvěřina. Martin u Marigold i jejího muže zjistí zdravotní problémy, způsobené zkaženým masem. (Česká televize)

chrispe

Koukám, že nejsem jediná, co chtěla jít s hodnocením níž jak na tři hvězdy a dává je spíš z důvodu, že má pocit, že si to ten seriál nezaslouží. :D Ale pak jsem si řekla, že se přece jen v tomto díle pohnul děj zase o kus dál, i když pro mě trochu nudně. Hele... já doufám, že se to trochu vzpamatuje a bude líp, protože já už se, přiznávám, nevydržím dívat na epizodu v kuse - za mě čím dál větší nuda. Ještě dvě epizody a máme konec této řady a já pořád doufám v mnohem větší zapojení Edith, která by mohla do dění (aspoň v té hlavní milostné lince) přinést trochu toho vzrůša. Fakt nevyužitá a přitom tolik zajímavá postava. ()

Necrotongue

Šestá epizoda mi zapadla do šedého průměru. Váhal jsem, zda udělit dvě nebo tři hvězdičky a nakonec jsem se rozhodl pro tři jen proto, že mě seriál dlouhodobě baví a nechtěl bych se k němu zachovat jako podrazák. Děj mě tentokrát každopádně příliš nezaujal, jen jsem se naštval, odmítání očkování a domácí porody mě vytáčejí víc, než doktora Martina. ()

bubun

Člověk vždy rád vidí staré známé tváře, zde je to šílená dula Molly v podání Gemmy Craven, kterou jsem si oblíbila v seriálu Father Ted (5.epizoda 1.série). Good luck with the book! ()