Larry Burrows patrí k ľuďom, ktorí si myslia, že svet je slzavým údolím a on je tým najnešťastnejším človekom na celom šírom svete. Je presvedčený, že jeho terajšia situácia a by bola celkom iná, keby v detstve neprehral v baseballovom zápase. Jednej noci sa v bare rozpráva s barmanom Mikeom, ktorý mu dá nezvyčajnú ponuku. Vraj zmení jeho život a ponúkne mu taký, o akom vždy sníval. Larry ponuku bez váhania prijme a teší sa, že ho konečne postretlo šťastie. Aké je však jeho prekvapenie a sklamanie, keď zistí, že ani v novom živote sa nevyhne mnohým prekážkam a sklamaniam. Stálo to za to, zmeniť svoj vlastný osud? (oficiálny text distribútora)

Amores

Dobra myslenka splachnuta do zachodu.... 20 z 35 let si pral aby zil jiny zivot.... a pak kdyz ho dostal tak se snazil vetsinu vratit zpet, behem jednoho tydne ()

Poga

Ozaj vydarená komédia, vždy si ju rad pozriem keď sa dá. Belushi, Lovitz, Russo, Hamilton, skratka skvelý casting. Scenár síce ide priamočiaro, ničím novým neprekvapí, ale napriek tomu sa človek baví, je to taka prijemna klasika. ()

Nellaron

Tento film mám rád. Istým spôsobom ma vráti rovnými nohami na zem, keď mi začne šibať. Asi každý sa pohrával s myšlienkou, čo by bolo, keby... Pekne spracovaný námet o tom, že máme byť spokojní so životom takým, aký je. Linda Hamilton mi úplne do role nesadla, zato Jim Belushi a najmä Jon Lovitz sú skvelí. Výborný je aj tajomný hudobný sprievod Davida Newmana, ktorý dodáva filmu kúzelnú rozprávkovosť. ()