Policajt Marion „Cobra“ Cobretti (Sylvester Stallone) je poverovaný prípadmi, ktoré ostatní policajti odmietajú. Teraz je na stope maniaka, ktorý spáchal niekoľkonásobnú vraždu sekerou. Jeho úlohou je chrániť jedinú svedkyňu, modelku Ingrid (Brigitte Nielsen), ktorá akoby zázrakom prežila masaker bandy psychopatov. Hneď ako Cobra prevezme úlohu, má plné ruky práce, aby zachránil Ingrid pred ďalšími útokmi zabijakov... (TV Markíza)

andydufrsn odpad!

Jak jsem, proboha, vůbec dokázal před 25 lety na něco takovéhleho koukat. Marion Cobretti je tak tvrdej a neohroženej, že je vlastně s k smíchu! ()

topol999

takhle by měly vypadat všechny filmy. Žádný zbytečný chození okolo horké kaše... Jednoduchý film s dobře hrajícím Slyem. Ovšem pozor, pokud si chcete tento movie opravdu užít, sáhněte po původním dabingu se Soukupem a Zavřelem. Ten nový je odpad... 95%. Marion je super jméno... "To je děvka zatracená!" "To joo..." :) ()

SNCIS

"Na světě je spousta psychopatů. Řekněte mi něco! Proč je prostě policie všechny nepochytá?" - "To řekněte soudci." - "Proč soudci?" - "My je chytáme, voni je pouštěj." - "Ale to je přece šílený!" - "To všechno řekněte tomu soudci." - 100%. ()

sad12

Jak se říká, v jednoduchosti je krása, a to tento snímek splňuje. Jde o typický akční film své doby a víte co? Já mám tyhle filmy rád. Dnes totiž je vzácnosti, aby natočily pořádný akční film, který by se takovým filmům vyrovnal. Proto jsem dal nejspíše o hvězdičku navíc, jinak kdybych ho vyděl v době, kdy byl natočen, asi bych dal pouze tři hvězdičky. ()

wollfy

Jsem nadčlověk jsem lovec!!! Jsi jen nemoc a jí jsem lék. Až tě příště potkám rozbiju ti hubu!! klasika se super hláškama ()

Mac._

Zajímavost: V tomto filmu musela produkce všechny dveře rozšířit o deset centimetrů na každou stranu, aby jimi mohl hlavní hrdina projít. Spotřebováno bylo devadesát krabiček zápalek. ()