Nenechte si ujít fantastická dobrodružství ducha Caspera a čarodějky Wendy ve filmu CASPER A WENDY, který je zárukou zábavy pro celou rodinu. Krátce po prvním setkání si Casper a Wendy uvědomují, že mají hodně společného. Wendy protestuje proti zlomyslným kouzlům svých tet a Casper je zoufalý z Tlusťocha, Dlouhána a Smraďocha, kteří nemají na práci nic jiného, než strašit lidi. Casper a Wendy se proto rozhodují společně využít své síly k dobrým účelům. (oficiálny text distribútora)

kerkulka

miluju tenhle film! jako malá jsem si ho pouštěla opravdu hodně často. Kouzla,zlý čaroděj, co dostane na frak, roztomilý duch a jeho 3 šáhlí strejdové - jojojo:) Podle mě je ten film milý a opravdu má něco do sebe. A když se podívám, jaké filmy se pro děti točí dnes, v mých očích ještě stoupá. Za mě to je prostě 4,4999 hvězdy:) ()

Marek1991

Ono to nebolo zas také zlé, Casper nebola jedna z mojich nejak obzvlášť obľúbených postavičiek, akurát som si na ňu sem tam spomenul v čase, keď v Amerike začína Halloween. A až teraz zisťujem, že som vlastne takpovediac vyrastal s jednou so svojich obľúbených herečiek Hilary Duff, len musím priznať, že ona má smolu na filmy, lebo veľa z nich sú slabé a mierne gýčové. Táto bola dosť nevkusná, najmä spojením animácie a reality to v tomto prípade nevyšlo. ()

U.Tarare odpad!

Tak tohle ne! Nevím, jestli mi to totálně zkazil strašný český dabing a nebo je to fakt vážně strašnej humáč. No, pravděpodobně od každýho trošku. Snad budu mít štěstí a už tenhle blivajz nezahlídnu ani v televizním programu. ()

JADIM

Ako malého ma neminula žiadna Casperovka s výnimkou dielu z roku 1995 a tohto filmu. Musím skonštatovať, že tento diel je najslabší. Príbeh nebol na toľko minút zaujímavý a ku koncu mi už bolo dlho. Ale dalo sa to a musím oceniť hlavne fantasy prvky, ktorými tu neboli iba duchovia ale aj čarodejnice. 5/10 (Videné 24.10.2020, CZ dabing) ()

Vaiollet

Jako malá jsem to naprosto milovala. Ale i přes to, že k tomu cítím nostalgii, si to ty tři hvězdy zaslouží. Průměrný rodinný film, který je vlastně docela sympatický i dnes. ()

LadyPig

Vy hodnotíte pohádku pro děti způsobem "odpad!", ale neříkejte mi, že jako malým dětem by se vám to nelíbilo :) Mně teda jo! ()

Sintiroma odpad!

Tak jo je to pohádka a asi bych to měl brát v úvahu a dát aspoň hvězdu,ale kdyby ta animace byla o kapánek lepší a všechny ty události se tam neděly tak rychle.Dávám 10%.A to je spíš odpad nez 1 hvězda.Bohužel. ()