The Jerry Springer Show

(relácia)
  • USA Jerry Springer

ra1n

Kombinaci (pseudo)reality-tv, soap-opery, "wrestlingu", talk-show a freak-show jak z dob P. T. Barnuma považuju za zvrhle geniální. A to morální poučení na konec, to je lahůdka. Trash přímo patlogický, který je právě tím něco fascinujícího. Oprah je jen nudná ukecaná bachyně, ale tahle show a její sledovanost se úplně nabízí jako materiál na nějakou psychologickou studii o audiovizuální kultuře dneška (přestože s křížkem po Debordově funuse). ()

Tom Riddle

Tyjo, musím říct, že mě to občas dost pobaví, třeba jako když tam byly ty lesbický siamský trpasličí dvojčata. Taky bylo moc dobrý tohle: (přítelkyně zavřená ve zvukotěsné komoře):Springer:"Tak proč jste přišel?" Chlap:"Přišel jsem říct svojí dívce, že jsem jí podvedl s její sestrou" Obecenstvo: "Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!"... Přítelkyně vychází z komory. Springer:"Tušíte, proč si vás Kyle pozval?" Dívka:"Ano, tuším (naivní milý úsměv), myslím, že... mě chce konečně požádat o ruku". Obecenstvo:"Aaaaaaaaaaaaaaaaach..."... Vážně mi jí bylo líto, ale ne tolik, jako když se tam jeden "chlap" přiznal svojí přítelkyni, se kterou chtěl čekat na sex až do svatby, že je vlastně ženská, (ne)normální lesbička, ještě k tomu byla nějak zakrslá a močila ve stoje, a ta ženská se vždycky rozčilovala, že je celý zechcaný prkýnko... (Pardon za výraz...) ()

Beri

Pre väčšinu ľudí je to absolútny odpad, a samozrejme majú pravdu. Aj veľká časť dielov v podstate stála za hovno, tak prečo také vysoké hodnotenie? Lebo boli diely na ktorých som sa dokázal smiať aj hodinu. Také absurdné situácie človek tak často nevidí, a neni nič vtipnejšie ako smiať sa na hlúposti druhých. ()

Emzet

Potíž tohoto výplodu spočívá v tom, že se za každou cenu snažil být šokující a bulvární a že se nepokusil podívat na problematiku dysfunkčních rodin alespoň trošičku dospělejším a slušnějším způsobem. A ruku na srdce - tato show dokazuje kvalitu české televizní distribuce. Ze všech amerických večerních pořadů vyberou zrovna tohle... ()

Real Tom Hardy

Dvadsaťtri percentný skvost televíznej zábavy. --- (27.5.2022) Ťažko povedať, či toto tvrdenie vychádza čisto z nostalgických pocitov, alebo zo stavu a situácie dnešného (nielen) televízneho obsahu, no všetky tie rázne produkty tzv. trash TV z deväťdesiatok a predovšetkým následný rozmach žánru reality-TV na prelome milénia, najmä v ranných 00. rokoch, mimo iného primárne obdobie-definujúce počiny z dielne MTV (Jackass, My Super Sweet 16, Cribs, Nitro Circus, Fear Factor, Nick & Jessica, Room Raiders), začínajú mať svoj šarm a šmrnc. V posledných rokoch som ich sledovanie hrotil hlavne skrz tento opus menom The Jerry Springer Show (a Howard Stern), ale aj duchovne spriaznené (sociálne žumpy), ako napr. Maury či Cheaters. Sú istým spôsobom časovou kapsulou a pri uvedomení si, že vlastne ich jediný účel je poskytovať bezduchú zábavu a istý filler, vatu na vyplnenie voľného času, ich sledovanie sa po tom nezdá až tak úplne hlúpe, či? --- "At your dad's wedding I slept with Jenny!" ()

• Pořad se v magazínu TV Guide umístil na prvním místě v žebříčku nejhorších pořadů všech dob. (Zodd)
  • Pořad měl původně vážný formát, ale když začala klesat sledovanost a produkce vyhrožovala, že show zruší, v roce 1994 se program zcela změnil do dnešní podoby. (HellFire)