Dvojité salto na motorce nebo skok z letadla bez padáku zní bláznivě? Správně! Mistři freestylu a nejlepší akční sportovci předvádějí svoje nemilosrdné kreace. Nitro Circus sleduje Travise Pastarana, nejlepšího světového freestylového jezdce a jeho stejně potrhlé a zábavné kamarády, jak provozují ty nejnemožnější a nejšílenější kousky. (oficiálny text distribútora)

Greg25

Mám ráda extrémní sporty, mám ráda FMX, mám ráda Travise Pastranu. Jenže Nitro Circus je dost rozporuplný. Není moc uzpůsoben na dívání vcelku, buď musíte přeskakovat to občas "nezáživné" nebo i jeden díl sledujete na etapy a nebo jeden díl za týden a pak zase čtrnáct dní nic. Zajímavé kousky a leckdy i vtipné komentáře jsou pospojovány někdy dost děsivě - celé to občas připomíná takové fajnové rodinné video, prostě někdo zapne kameru a my jedem, blbnem, děláme pitominy, což je fajn, jsou to extrémní sporty, lidi co to dělají jsou opravdu týpci, věci co dělají by vás kolikrát ani nenapdli, že jsou proveditelní. Jenže to strašně unavuje, tím jak tam není žádná režie, žádný výraznější střih (s vyjímkou pár dílů), tím, že to působí dojmem nonstop přímého přenosu. Představa, že byste tam byli s nima je pak vlastmě lákavější než samotné sledování. Ale byla jsem strašně moc příjemně překvapená faktem, že to není moc americké, není tam ta výrazná americká linka rádoby zábavných pořadů, naopak v tomhle bodě je to až příjemně neamerické (což překvapuje vzhledem k faktu, že to vysílá MTV, na kterou se normálně nedá dívat), věřím, asi hlavně díky tomu, že si náplň pořadu dělal Travis a spol. sám. Celkově vzato dávám 70%, protože ti borci tam, ty skoky a blbiny co tam provádějí, to je svátek pro všechny fanoušky extrémních sportů. :-) P.S. Pár opravdu vtipných nápadů a navíc znělka s písničkou The State Of Massachusetts od Dropkick Murphys nemá chybu. 70% ()

masw

Příjemná změna na zabití času při čekání na nový film Jackass. Tenhle pořad je spíše zaměřený na triky a stunty na motorkách a vlastně vším co má motor a kola,ale občas udělají vyjímku a jdou bojovat proti býkovi, nebo skákat v Panamě z jeřábu na obří nafukovací matraci, která vyhodí do vzduchu toho co je zrovna dole. Navíc poprvé vidím v podobném pořadu dívku (navíc i hezkou), která tomu nejen přihlíží, ale také se toho účastní. Kromě profíků se zde objeví i staří známí, kteří zase obstarají zábavu, Chris Pontius si třeba zajede na vlnách (jak jinak, než nahý), ale největší (a dostatečně vtipný) zážitek jsem měl z toho jak Johnny Knoxville a Steve-O zkoušeli jízdu na motorce. Steve-O před první jízdou na Jolene "Can you turn it on for me?" ()

C0r0ner

Ne, že bych se kdy reálně přiblížil ke kouskům, které Pastrana a spol. provádějí, ale prostě ty chlapy musím obdivovat. Nejen za jejich obrovskou odvahu a kreativitu, ale i za skill, který každý díl předvádí s všelijakými stroji a pomůckami. Každý ze zúčastněných byl nepochybně mnohokrát rozmlácený na hadry, ale to už k tomu patří. 85% ()

Jierl

Všichni jsme měli rádi Jackass, nitro circus tomu jen dává nový, profesionálnější kabát, přece jen v hlavní roli známý Travis Pastrana, tady to snad ani nijak špatně dopadnout nemohlo. Nedá se považovat vyloženě za seriál, ale když nemáte čím zabít chvíli doma, tak je to jedna z těch voleb, které považuji za skvělé. ()

Slasher

Výborná kaskadérská show na MTV. Hvězda freestyle motocrossu Travis Pastrana a jeho banda dělá jednu kravinu a šílenost za druhou. Skoky do Grand Canyonu, z hotelu v Las Vegas, backflip s monster truckem, 42 rekordů do Guinnessovy knihy za jeden den, skoky, skoky, skoky, nepovedený skoky, nadupaná úvodní znělka od Dropkick Murphys. Producenty pořadu jsou mimojiné Johnny Knoxville a Jeff Tremaine, takže se setkáme i s řadou dalších JACKASSů. Nepostrádá to komediální momenty - součástí týmu je taky tlouštík přezdívaný Streetbike Tommy, který slouží jako takový ten tragéd na výtlem. Toto není klasická stunt show, toto jsou skuteční profesionálové, extrémní sportovci. Dobrá zábava! Člověku je někdy až smutno, že se nemůže zapojit... (všechny díly jsou volně k podívání na mtv.com) ()