Odvážne a krásne sexi agentky Natalie Cooková (Cameron Diaz), Dylan Sandersová (Drew Barrymore) a Alex Mundayová (Lucy Liu) majú opäť plné ruky práce! Tentoraz ide o dva na prvý pohľad úplne obyčajné prstene - v skutočnosti však skrývajú veľmi cenné informácie, pomocou ktorých je možné odhaliť novú identitu všetkých osôb, zaradených do národného programu na ochranu svedkov. Keď svedkovia postupne začínajú zomierať, Charlieho anjelov čaká nová nebezpečná úloha! Len ak využijú svoj nesporný talent na majstrovské prezlečenia, dokonalé špionážne schopnosti a znalosť bojových umení, podarí sa im zastaviť zákerného páchateľa - tajomného „padlého anjela“ Madison Leeovú (Demi Moore). Za výdatnej podpory spoľahlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyoho (Bernie Mac) sa ostrieľané trio vydáva v ústrety novému dobrodružstvu, ktorého priebeh nečakane naruší Dylan, pretože nečakane bude musieť čeliť temnému tajomstvu zo svojej minulosti - tajomstvu, ktoré ohrozí životy oboch jej najlepších priateliek... (TV Markíza)

FrankieSS

Po trikové stránce přízemní, fakt, pusobilo to dost divně :-)) JInak ale dost dobrá zábava, pěkní herci (hlavně Diaz). Potěší přítomnost Willise, Cleese. NA druhé starně sem nepochopil postavu Maxe (Shia LaBouef), proč tam byla. A taky hustý bitky, i když plytký :) ... Celkově vzato průměr. ()

ma1arkey odpad!

Jo tohle je asi to nejhorší co sem kdy zažil, viděl, slyšel. Naprosto nerealistycké cokoliv co to mělo být. Tenhle film nezachrání ani krásný zadeček Cameron Diaz a ostatních rádoby emancipovaných zachránkyň světa. Naprosto bezduchá parodie na film ve které se nepovedlo zhola nic.. ()

Sekel

Stejne podarene jako jednicka. Skvele stylizovany irsky padouch, krasny kocky a vtipnej Bernie Mac. Pohodova popcornova zabavicka. ()

Horác

Jakkoli mám rád tu holku jednu blonďatou, jmenuje se myslim Cameron, tak tohle je fakt děsný. Full Throttle si proto nepřekládám jako na plný plyn, nýbrž jako Úplný debil. Tak jsem si připadal, když jsem to sledoval. jedna upocená hvězdička fakt jen za těla. ()

Yetikuty

film sam o sobe nenabizi nic extra zajimaveho!!Filmy o nejakych americkych super agentech(tkách) sem nemel nikdy v lasce...Ale tri krasky v hlavni roli nafasovaly KAZDA PO HVEZDICCE!! ()

Sonick

Hrůza, nic z původních andílků nezbylo. Větší slátaninu znad moje oko ještě nespatřilo a ta hvězda je jen ze slitování nad mým oblíbeným triem. Čím si to holky musely asi projít, když se viděly na plátně? Nejspíš pevně svíraly svoje honoráře a představovali si, že jsou někde na Bali. ()

SphAnel

Dívky jsou opravdu krásné a jejich záběry na nádherné oči zvýrazněné řasenkou max factor byly vzrušující, ale tím superlativa končí. Zbytek byl bohužel tragický a příběh je velice nepodařená pohádka. ()

pursuer

Stylisticky zajímavé, zajímavě obsazené, hudebně pěkně podložené, ale i na pohádku příliš stupidní. Škoda, jednička tolik odpadová nebyla. Grafika podprůměrná, vtipy nejsou vtipné atd. McG jasně ukázal, co umí točit za filmy, nicméně téměř dvouhodinový videoklip je až příliš dlouhý kus pásky. ()

dancool odpad!

tak toto nieeeeeeeeeeeeee. Filmy síce pozerám kvôli odreagovaniu sa od reality, ale toto? Nemožné, prehnané, zlé! Možno (uznávam, určite) obsadenie tomuto "dielu" zaručuje úspech určitého publika, ale...-zabudnite na super postavy a tváričky , je to brak! ()

JackieBliz

Opravdová blbinka na uklidněnou. Občas je to tak hloupý až je to vtipný, takže to pobaví. A hudba se poslouchat dá. Baví mě sledovat jejich "nenápadný" převleky. No, dá se na to koukat. ()

david666

stejně jako u jedničky jsem se skvěle bavil. Nevím, když tady někdo dává odpad - to čekal intelektuální drama? už jen díky tomu dám o bod víc. intelektuálové jděte se bodnout!!! navíc Demi je fakt kočka:-) ()

Hagu odpad!

Nejvíce mne na tom filmu štve fakt, že takové "hvězdné obsazení" a ona je to taková kravina, u kterí jsem ke konci měla chuť mlátit hlavou o zeď. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Letošní rok si dost možná udrží ošklivé privilegium v tom, že během něj zemřelo nejvíce filmových hvězd. To, že se na konci ledna Heath Ledger omylem předávkoval léky a nemůže si tak bohužel užívat… (viac)

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (viac)