Keď inžinierka Elena zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala, chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť. Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. Talentované, akčné a zvodné špiónky spolu musia zachrániť svet pred novou hrozbou, pričom dôverovať môžu jedine sebe a svojim schopnostiam. (Itafilm)

YumiOkami

chytlavy soundtrack, sexy herecky (+ herec jonathan tucker; to byl pohled😋!!!), super akcni sceny. — byl to truly feministicky film, coz me hodne potesilo - zadny male gaze, zadne sexualizovani; zeny proste vitezily! — nelibilo se mi, jak jane na konci zmenila charakter.. a taky jak se “zakoukala” do noaha centimetera a ne do sabiny, se kterou mela o dost vetsi chemii!!!! || ❝𝐇𝐨𝐧𝐞𝐲, 𝐚 𝐦𝐚𝐧 𝐜𝐚𝐧 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐚𝐧𝐝 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐞𝐚𝐝.❞ || ❝𝐈 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐰𝐨𝐦𝐞𝐧 𝐜𝐚𝐧 𝐝𝐨 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠.❞ 👼🏻✨ ()

Lima

Babinec si hraje na bondovku, ve stylu Vogue magazínu a podobných srágor. Úplně vidím tu zoufalost zaměstanců specializované firmy na výrobu trailerů, jak naložit s tímhle materiálem, protože tady nic není, žádný pro oko chytlavý moment, o kterém by se s chutí referovalo známým. Úplná zbytečnost, to už je skoro lepší koukat na noční záznamy z Poslanecké sněmovny. Tam vám aspoň zvedne tepovou frekvenci Babiš při jeho samožerských kecech o tom, jak maká 18 hodin denně, ale tady, tady se 2 hodiny pronudíte až ke spásnému konci. Patricka Stewarta mi bylo za to zdejší tajdrdlíkování regulérně líto. ()

pornogrind

Přiznávám, že Charlieho andílci z roku 2000 jsou akčnější, vtipnější a tak nějak víc zábavnější. Ale tohle není zas takovej průser jak jsem podle zdejšího hodnocení čekal. Těch 119 minut uteklo celkem rychle a popravdě jsem se ani nenudil. Je tu sice míň akce ale tak nějak se pořád něco děje a něco se řeší. Ano, kdyby se mě někdo zeptal jestli jsou lepší Charlieho andílci z roku 2000 nebo z roku 2019. Neváhal bych a volil bych rok 2000. Na druhou stranu tohle není zas takovej propadák a je to určitě lepší než Charlieho andílci: Na plný pecky z roku 2003. Za sebe dávám slabší 3 hvězdy. ()

SaNcHeZ_cz

Ne. Takhle teda vážně ne. Takhle nezáživná, nucená a násilně politická slátanina fajn podívanou rozhodně není. Jonathan Tucker je neskutečně fajn a překvapivě i podivně napsaná a místy hodně otravná postava Kristen Stewart je vlastně v tomhle podání i docela snesitelná ale zbytek... Slátanina všeho co všude jinde fungovalo a nebo by mohlo fungovat, která nemá nápad, myšlenku ani charakter. Elizabeth Banks natočila neskutečně nudnou adaptaci které dává naprdel kterákoliv jiná varainta téhle značky. Kdyby se někdo místo snahy za každou cenu něco dokazovat nebo se k něčemu vyjadřovat (a že je to asi tak přirozené a nepostřehnutelné jako úder kladiva na spánek) radši věnoval tomu připravit alespoň v rámci blockbusterů koukatelný film, bylo by to daleko lepší. Tohle je prostě fail. ()

honajz

Jako, nečekal jsem od toho moc. Stačilo mi málo - nějaká slušná akce, sem tam dobrá hláška, na logiku kašlu, a že jsou to holky, tak sem tam se to dá. Sem tam. Jenže tenhle film je zcela genderově nevyvážený a asi bude nutné založit ligu za práva mužů. V tomhle bijáku hrají jen čtyři chlapi, z toho dva podrazáci, jeden nerd a jeden asi přiteplený vygumovaný milionář. Vlastně pět, ještě ten nemluvný zabiják-mašina, co se nakonec - hi hi hi, holky - napíchne. To vám ale byla děsná bžunda, až se na to musel udělat nerdský fór. Jinak všude samá baba agentka, i ta tlustoprdka Naomi Scott dělá, že se umí prát, na tom závěrečném večírku je to až směšné, protože to vyzní, že svět prostě ovládly ženské a jsou všude, všude. Ale jinak jako jo - nějaká akce byla a občas koukatelná, většina vtipů (tedy spíš pokusů o vtip) je sice trapných, ale pár (asi fakt dva) mírně zvedne koutek úst, lokace se sice zmateně, ale střídají, tak ok, na obavení a ty dvě hvězdy to ušlo, ale asi nikdy víc. Chudák Patrick, do čeho to vlez? ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (viac)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (viac)