Hnev duší

• Slovensko Horšie ako smrť (viac)
všetky plagáty

Skupina zlodějů, kteří jsou na útěku po přepadení banky, najde útočiště v opuštěném domě. Zatím nemají tušení, jaké zlo zdánlivě pustý dům skrývá. Blíží se noc, venku zuří bouře, ale to není nic oproti tomu, co se začíná dít vevnitř. Probouzí se strašlivé zlo uvězněné ve stěnách domu. Členům skupiny se začínají postupně zjevovat obrazy zmrzačených těl, která jsou výjevem hrůzných činů, jež se zde odehrály. Strach ve skupině narůstá a její členové jsou na sobě závislí čím dál víc... (oficiálny text distribútora)

NICOX

První půlka je docela nuda, a pak je to samej hnus. Lekačky teda fakt fungujou (i když je to v podstatě jedna pořád dokola), ale příběh je dost děravej.. Některý věci trochu nelogický (ale nechci spoilerovat). Účel to celkem splnilo. V podstatě jsem znechucena!! (Je to u hororu dobře nebo špatně?). 60 % ()

Tjaden

Z řady klasických duchařských B-hororů vybočuje Hněv duší snad jenom zasazením do neokoukaného prostředí americké občanské války. Všechny lekačky byly jak přes kopírák a člověk přesně ví, ve kterém momentě sebou trhne. Mé hodnocení je na rozhraní 2/3, pro fanoušky béček je to vcelku chutná jednohubka, která příjemně uteče. ()

eagle-eye

Docela jsem se těšil na westernový horror, nízkorozpočťák se vším všudy a ochotnickými hereckými výkony. Toho všemu se mi jaksi dostalo, po "atmosférické" stránce také OK. Ašak. Scéna v bance vás trošku naladí na zajímavou frekvenci, jenže v průběhu filmu se skoro vůbec neleknete, postavy umírají spíš trapně nebo prostě si ani nejste jistý, že je po nich... Rád bych dal za tři za odvážný počin, ale převažuje ve mě spíše mírné zklamání, škoda...:-( ()

matias32

Myslím, že sviatočný hororový divák bude z.....ý až za ušami a naopak fandu žánru HNEV DUŠÍ určite neurazí. Avšak určite sa z toho dalo vtrieskať viac. Keby film nestál iba na predvídateľných ľakačkách a fajnovej hudbe a sústredil sa viac na budovanie atmosféry išlo by o skutočný klenot. ()

Corpsegrinder

Sice docela utahaný a chvílema nudný ale když dojde na bubáky tak těžko vzpomínám na strašidelnější. Ty masky to je fakt síla, navíc postelová scéna mi skoro nahnala infarkt. Kvalitní horor. ()

Radim

Obsahově ničím nové, již bylo stokrát viděno a slyšeno. Líbila se mi doba, do které byl film zasazen, dobrá byla kamera. Strašně mě ale rozčilovala práce osvětlovačů - podivné zdroje světla, chybějící nebo přebývající stíny, lampy, které neosvětlovaly, atd., atp. Celkově velice průměrný nízkorozpočtový film s několika lekačkama, slušnou atmosférou a hromadou chyb. ()

venom14

Dost slabá duchařina.Vůbec mě to nevtáhlo do děje a celkově nudilo.Herci filmu taky nijak nepomáhali.Celé mi to přišlo jako 3:15 zemřeš ve westernové podobě. ()

listr

Kdo věděl, že kulisy v úvodu jsou z "Velké ryby" od Tima Burtona. Jinak ne tak kvalitní filmík jak mohl být. Pořád se jen chodí, ale konečná scénka mě velice potešila a proto za 4*. ()

Zyne

ma to vyborne budovanou atmosferu, kdy jedinym skraloupem je to, ze obcas chybi to poradne vyvrcholeni prave budovane sceny. ma to tak svoje mouchy, ale za zpracovani, namet a celkovy spad deje to musim jedine pochvalit ()

sona123

Neskutečně strašidelné, byla jsem napnutá od začátku, a pořád ne a ne něco přijít (takhle si zahrávat s divákem!), až na mě párkrát bafl jakejsi dětskej obličejík, měnící se na obličejík mrtvoly, a když se to párkrát zopakovalo, tak jsem raději usnula...škoda, docela promrhaný nadějný začátek. ()

wampire23

Veľmi milé prekvapenie spoza Veľkej mláky. Nečakal som, že Amíci dokážu natočiť atmosférický horor, ktorý bude mať naozaj strašidelnú atmosféru. Atmosféra je tu naozaj hutná, človek nevie ,čo ho čaká za najbližším rohom a ľakačiek je tu viac než dosť. Akurát niektoré scény nemuseli byť také dlhé, diváka to zbytočne deprimuje, keď vie, že to aj tak nakoniec príde:D. Inak nemám väčších výhrad. Aj pointa bola celkom zaujímavá, čo sa nestáva často. Rozhodne nadpriemer v súčasnej americkej hororovej tvorbe. 70%. ()

jorgus

hodne velka nuda..zacatek slibuje ale to je vse, pak prichazeji neuveritelne dlouhe sceny pri prochazeni mistnossti, obcas jedna lekacka a pribeh vlastne zadny..trochu to napravuje docela dobra pointa..dobra znamena prumerna, ale v kontextu tohoto filmu je to nadstandart:) ()

FilmWave

Celkem ok b-éčko s velmi pomalu budovaným napětím (není vůbec na škodu), dobrou hudbou a trochu "Candyman" atmosférou. Jen ke konci se to zbytečně trochu naturalisticky zvrhne. ()