Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

OG_Swifty

Takže suma sumárum: Skvělé herecké obsazení (Sandler, Reynolds, Rock, Nelly, Crews, Kelly atd. atd.), kvalitní soundtrack, ve filmu jsou i D12 (bez Eminema), sportovní film - navíc můj oblíbený americký fotbal, "dobro" nakonec zvítězí a hlavní dozorce uzná kvalitu soupeře, Courteney Cox .... vlastně tomuhle filmu téměř nic nechybí - přesto dávám jen 4* - to TOP hodnocení ponechám staršímu, ale stále o trochu lepšímu Any Given Sunday (a to i přesto, že tam hraje odporná C. Diaz). PS: Dabing nic moc - bláboly jako "chybí sedm pointů" působí značně nedotaženě. ()

Had6

Sice to je sranda, ale ta zápletka je tak stará a už tolikrát omílaná, že tento film si víc než jedno zkouknutí nezaslouží. Kdo nemá rád americký fotbal a sedí mu spíše naše pojetí fotbalu, tak ať se koukne na film Mean Machine z roku 2001, tam je na vlas stejná zápletka, jenom sport je trošku jiný. ()

Cl3ricK

Tenhle film patří mezi moje nejoblíbenější komedie. Můžu si ho pouštět každý den a prostě se neomrzí. Každičký vtípek, gag, hláška z tohoto filmu je pro mě legendární. Prostě já ten film miluju. Velkou zásluhu na tom má perfektní český dabing. "Koho porazíme? DOZORCE. Koho zabijeme? DOZORCE. Koho políbíme? Dozorce." ()

berusche

V první řadě bych ráda zdůraznila, že není vůbec má vina, že jsem tohle viděla, neb jak se tuší, nepatří tenhle žánr mezi mé oblíbené. Když už jsem na to ale koukala, rozhodla jsem se Sandlerovi dát šanci! A asi sem udělala dobře, protože jsem se v záplávě vtipných bouchačů s nižšími mozkovými funkcemi, transexuálních vězňů s šátkama na hlavách a vyčůraných dozorců vážně bavila. Dokonce i ten scénář snad stál v rámci mezí za to. Takže, berte ohled na nás ne-komediální a odpustěte nám, že tomuhle moc nedáme, podle toho pak vypadají ty naše komentáře. Těm, co se chtějí zasmát, vřele doporučuji tenhle humorný zápas a neohýbat se pro mýdlo! ()

Chen

Není tu záplava desítek gagů, není tu extrémně vtipný charakter, je to nesmírně sentimentální, ale ve výsledku to funguje. A to i v případě, že víte o americkém fotbalu jen to, že se hraje se šišatým míčem. ()

Rocky88

Jedno trapný klišé za druhým. Jenom další omývání již stokrát viděného. Nuda na každém kroku, plus rádoby-režisér a tlupa neschopných herců. Teda pardon, neherců. . . . I když jsem se dvakrát zasmál, na komedii je to málo. Dvakrát se navíc zasměju i u hororu, kde vtípky jen cíleně odlehčují atmosféru. . . . ()

marcek

Tak tohle NEMÁ chybu. Adam Sandler je vážně blázen, ale co tam dělají za kousky tak to je vážně mazec. Občas jsem vážně ležel pod stolem, jak jsem se nemohl udržet od smíchu ()

Petoss1

Pre mňa najlepšia komédia Adama Sandlera (ešte som nevidel Zohana), už som si to pozrel viackrát a ešte ma neomrzela. Perfektné hlášky robia z tohto film nadpriemer, k tomu ešte výborný soundtrack jeden z najlepšich aký som počul ( najlepšia pieseň je Thunderstruck od AC DC !) + wrestleri ktorí sú samé kapacity. Je to pecka ! 85% ()

lebowski!

To je Sandler tak jak ho mam rad. Pohodovej, vtipnej, proste skvele odreagujici Sandler. Neprekvapi, ale nezklame. Je fajn, ze se dneska muzu na nekoho takhle spolehnout. Vyborna oddychovka! ()

Nach

Jedna z těch skutečně lepších Sandlerovek, na které se i opakovaně rád podívám. V místech, kde mě má bavit se směji a u těch pár vážnějších míst to také skvěle funguje. Rozhodně tedy doporučuji všem, kterým nevadí herec Adam Sandler a jeho typický herecký projev. 75% ()

Streeper

Skvělá komedie, kterou si prostě užijete. Né, že by jste se u toho nějak zvlášť zasmáli, ale baví vás to. je to převážně o americkém fotbale, ale stejně je to zábava v čele s Adamem Sandlerem prostě skvělá podívaná. Tyhle komedie mám ráda, ty kde nejsou žádné trapnosti nebo nechutné věci. ()

baaaja

Pohodová komedie, ikdyž chvílema dost předvídatelná a některé scény byly ehm jak bych to řekla...opotřebovaný :) žádný extra nový vtípky, ale i tak byly vcelku vtipně podaný, takže mi nijak nevadili a i jsem se pobavila... ()

4daPeace

Verdikt: Vtipni Adam Sandler s Chris Rockem a uspesny, ale kolegy neuznavany Nelly v jednom filmu? Skvela atmosfera tvrde chlapske hry ve filmari oblibene prostredi vezeni a Nelly UMI i hrat! ()

C0r0ner

Jistě, vězni jsou fajn banda příjemných lidí a policajti svině. Tenhle přístup mi sice dost vadil, nicméně když se od toho odhlédlo, tak to byla celkem slušná zábava se zajímavým dějem a dobrými vtipy. Sandler není nic moc herec, ale tahle role mu kupodivu sedla a tak se na něj dalo v pohodě koukat. Takový pohodový film. 75% ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)