Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo

Dva malí čmeláčci, Bzuk a Ťuk, mají zase starosti s počasím. Vadí jim, že na jejich louku prší. A tak se znovu vydávají do světa, aby našli toho, kdo za to může. Moudrá včelka Alka odhalí malým poutníkům nejedno tajemství přírody a s její pomocí čmeláčci konečně pochopí, že bez deště by všechno na jejich krásné louce uschlo a zvadlo. (Magic Box)

cheyene

Hlas pana Brodského dělá hodně...Ťuk a Bzuk nejspíš patří mezi ty lepší večerníčky, ovšem mezi moje nejoblíbenější rozhodně nepatří... ()

triatlet

Návaznost na předchozí sérii o Bzukovi a Ťukovi je přirozená, přitom pokračování vzniklo až po 16 letech. V jednoduchosti je síla. A Bzuk s Ťukem mají své kouzlo. ()

Šandík

O něco slabší než když putovali za sluníčkem, inu jak už to u takových pokračování bývá, místy dosti infantilní, ale pokud máte děti ve věku zhruba 3-6 let, bude se jim to určitě líbit... Celkový dojem: 65% ()

duklak2

Tento večerníček patří mezi méně povedené. Potěší hlas pana Brodského, ale to je bohužel vše. Nechci, aby se na tento "seriál" dívaly v budoucnu děti. ()

C0r0ner

Po pádu komunismu byl propad ve tvorbě pohádek markantní. Dokládá to i tenhle večerníček, který je sice skvěle namluvený, ale celý je tak nějak o ničem. Dva čmeláci jsou dost nezajímavé charaktery, které vlastně během celé doby neudělají vůbec nic, natož aby vyřešili problém, který je trápí. 60% ()

ostravak30

Seriál určitě není ani horší ani lepší od svého předchůdce Jak Ťuk a Bzuk putovali za sluníčkem. Je to příjemná a milá pohádka s medovým hlasem Vlastimila Brodského, která určitě ty nejmenší zaujme i dnes. ()

dittie

Snad by se na me pan Brodsky nezlobil, ale rikala jsem mu "Bzuk a Tuk", at hral v jakemkoli filmu, to jak nadherne namluvil tenhle serial. ()