Môj sused zabijak

• Česko Můj soused zabiják (viac)

Montrealský zubár Nicholas „Oz“ Oseransky (Matthew Perry) žije na predmestí s manželkou Sophie (Rosanna Arquette) a svokrou (Carmen Ferland), ktorá ho rovnako ako manželka nemá veľmi v láske. Okrem toho, že ho obe ženy len využívajú, musí Oz splácať dlhy za svokra, ktorý nedávno spáchal samovraždu. Zvrat v jeho neradostnom živote nastane v momente, keď Oz vo svojom novom susedovi spozná povestného zabijaka Jimmyho „Tulipána“ Tudeskiho (Bruce Willis), ktorý svedčil proti svojmu bossovi a odkrútil si päť rokov! Hoci sa Oz s prekvapivo priateľským zabijakom spriatelí, odporná Sophie ho donúti, aby odletel do Chicaga, udal Tulipána synovi odsúdeného bossa Jannimu (Kevin Pollak) a získal tak odmenu vypísanú na jeho hlavu! Sotva však Oz odletí, Sophie ho okamžite „natrie“ Jimmymu - v nádeji, že sa tak nepohodlného manžela konečne zbaví a zároveň získa peniaze z jeho životnej poistky! Situácia sa ešte viac skomplikuje, keď vyjde najavo, že Janniho, Jimmyho a jeho manželku Cynthiu (Natasha Henstridge) spája desať miliónov dolárov, ktoré sú uložené na účtu, ktorý môžu vybrať buď spoločne, alebo každý sám – samozrejme však len ak ten, čo ostatných prežil, prinesie ich úmrtné listy. Akoby to nestačilo, zoznámi sa Oz so Cynthiou - a po spoločne strávenej noci sa do nej zamiluje... (TV Markíza)

Xmarc

U tohoto filmu jsem se tak nečekaně dobře pobavil, i zasmál, že musím dát 5*. Ať už se mu vyčítají jakékoli mouchy, mně skvěle sedl, líbily se mi v podstatě všechny hlavní postavy, které byly skvěle zahrané. ()

Feacher

Prostě to je Chandler a nikdy to nebude nikdo jiný, stejný dabing, stejně pohyby, stejný obličej :)... ale byla to zábava, příjemná komedie na večer s rodinou... 5* ()

Alexis

Není to zrovna dílo, kvůli kterému bych přehodnotil svůj žebříček TOP filmů, ale nevázaná černá komedie nad kterou není vhodné moc přemýšlet, ale pouze se bavit. To jde bez problémů, až na občasné pokémonovsky vytřeštěné výrazy Matthewa Perryho a několik fakt trapných fórů. Všichni herci dokázali ustát nadsázku, aniž by sklouzli k trapné karikatuře, tedy všichni kromě Rosanny Arquette, jejíž výstupy a francouzský přízvuk byli děsné. To ovšem vyvažuje Amanda Peet, která je jednoduše božská, navíc pro potěchu mužského oka drahnou dobu pobíhá po plátně nahá. ()

Dinoo

Veeeeľmi dobrá komédia kde Matthew Perry hrá neskutočne dobrú rolu zubára a ma podobný humor ako v Priateloch ktorý je skutočne milujem :) "Nic neni hezčí než nahá ženská s pistolí v ruce" :)) ()

bernau84

ale jo když se člověk v létě po grilovačce chce kouknout před spaním na komedii tak proč ne - je to vcelku vtipné občas i nečekaně ale místo Matthewa Perryho bych nasadil někoho jiného protože umí hrát jenom chandlera a je to hrozně poznat. ()

Astu.

Mám tomu nakonec dát jednu hvězdičku? Mám! Tupý, prázdný, plné toho typu humoru, co se z vás křečovitě snaží vytlouct smích. Ble. 3/10 ()

Bow

Matthew Perry je pro mě užasný komik a bavím se sním ve všech směrech .. a svou neviňoučkou akčností ho Bruce skvěle doplňuje :) ()

Senátor

Předností tohoto snímku rozhodně není děj. Už proto, že žádný nemá. „Zápletku“ vymysleli při natáčení asi sami herci - film ale stojí za to vidět právě kvůli nim. Když si odmyslím jak zpackali scénář, zahráli to výborně! Ženy jsou zde přitažlivé, krásné a chvílemi zcela nahé, muži zase nad věcí, zkušení a charismatičtí… A Matthew Perry? Ten dostal speciální úkol – všude padat, všeho se lekat a vypadat zcela nemožně. Stejně jako v 15.000 dílech seriálu Přátelé se mu to i tady daří dokonale. Při scéně, kdy si v garáži sedl do zimních pneumatik, jsem dostal hysterický smích, který jsem nedokázal ovládnout po celou dobu reklam na TV NOVA. A že ty mrchy mají dlouhé reklamy! ()

CrashHP

Miestami priakčné, miestami príliš vtipné, no stále originálne. Veľmi vydarený film, ktorému dodali čaro drsňák Bruce a vtipný Matthew Perry. Rozhodne sa na to skvele pozerá. ()

misa kulicka

Hodnocení - 75 % . Je to komedie, u které se člověk baví, přestože je děj lemovaný mrtvolami. Jen čekáte kdo s kým a proti komu ...... a kdo je ten double agent - " na čí straně je momentálně Jack ? " ()

Skoma

Hodně se mi tady líbil Willis, takevej sympaťák, kterej si ze všeho dělá srandu a s Perrym je tady fakt sranda. Nesmí se to brát moc vážně, je to prostě taková pohodová krimi komedie. 80% ()

pelegryna

Víte proč by Bruce Willis nemohl hrát v Titaniku??? Protože by všechny zachránil........ V Zabijákovi slušný výkon, ale jinak nucená fraška.. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

04.09.2012

Jeho nejvýraznější rolí byl bezesporu dobrácký obr Coffey ze Zelené míle, za jehož ztvárnění získal nominaci na Oscara. Jeho mohutná přítomnost (výška 196 cm) však byla nepřehlédnutelná v jakémkoli… (viac)