Pätica študentov na výlete je nútená dať sa inou cestou, ako mali pôvodne naplánované. Uviaznu ale v opustenom moteli, kde na nich čaká strašná vízia zavraždených ľudí. Stretnutie z mužom, ktorému tu záhadne zmizla manželka potvrdzuje ich najhoršie obavy – na svedomí to má tajomný vrah! V blížiacej sa noci budú musieť bojovať o holý život až do nečakaného konca! (oficiálny text distribútora)

Flopik

Nie, rozhodne to nie je dobrý film a nestrácajte s ním čas, podobne ako ja. Natočené zle, aj napriek krátkej dĺžke hrozne nudné. Postavy nezaujímavé a fandiť im teda nebudete, respektíve vám budú ukradnuté. Niečo hororové sa začne diať až okolo 50 minúty ale za veľa to nestojí. No a v polke filmu skončí v hovnách jediná pekná žena. Za mňa som to mal vypnúť radšej vtedy. Pointa na konci dáva najavo aspoň troška snahy. U mňa za 1*. ()

Mefistofelle

Hned úvodní scéna s rodinkou v autě je velmi slibná a diváka dobře naladí. Škoda, že se pak značně ubere na tempu a pořádné akce se dočkáme až v poslední třetině. Samotné herecké obsazení je takový klasický hororový průměr, jediná zajímavá postava je zde slepec. A i když je záporák dost divný, nebrání mi to udělit filmu 3*. ()

darkrobyk

Na půl cesty? Tak na desetině, možná... Začátek slibný, následný rozjezd s očekáváním, pak jakási psychologie postav a neznámé ohrožení. Následovalo prázdno snímané mizernou kamerou a doplněné průměrným hudebním doprovodem. Nejhorší byl ovšem tajemný zabiják. Bože, ten snad vypadl z her počítačového pravěku! Vůbec triky byly vesměs mizerné, postavy pomatené (což se mělo vysvětlit až v závěru) a všechno tak nějak hloupé. Hvězdu za jelena a jeden z prvních triků, který mne rozesmál, totiž kus odtržené hlavy a ve zbytku se koulící oko (uděláno vcelku obstojně). Sledovat snad jen v případě, kdy opravdu není nic jiného po ruce. ()

Dannysek4U

Uznavam, ta pointa je vazne divoka a necekal jsem ji (ale mozna jen proto, ze je na prvni pohled dost trivialni a doufal jsem v neco vetsiho). A celkove to je docela sludna haluz, navic relativne vtipna (byt chvilema drobet nemistne). Ale popravde kdyz road slasher, tak radsi klasiku jako treba Wolfs Creek. To je tak nejak vsazka na jistotu, tohle je zbytecne experimentalni (prave kvuli pointe). ()

sedm.1

Až k závěrečné pointě jsem se rozhodoval mezi 3 a 4*.Pár věcí tu bylo fajn,pár ne.K dobrému lze přičíst hodně sympatické herce a popravdě i dost opravdu napínavých scén,kdy jsem chvílemi vážně ani nedýchal.K minusu pak určitě fakt divnou atmosféru,ještě podivnějšího "bubáka",ale především šíleně nelogické jednání všech postav.To bylo vážně neuvěřitelně bijící do očí,jak jednotlivé postavy musejí jen kvůli ději dělat tak pitomé rozhodnutí a chovat se jako naprostí dementi,že to až bralo dech a rozum.Ovšem co mě doslova a dopísmene nasralo a ve finále srazilo i mé hodnocení je pointa.Nechci tím naznačit,že byla hloupá,to vůbec ne a naopak,kdy tu nebyli určité okolnosti,byla by to naprosto osvěžující,šokující a bombastická pointa.Ta okolnost ovšem spočívá v tom,že ona pointa je prachsprostou kopií a krádeží z úplně jiného,perfektního snímku z roku 2003.Nechci jmenovat,to už udělali jiné komentáře,ale tak šíleně kopírující finále mě vážně naprosto vyvedlo z míry.Na půl cesty tak skutečně zůstalo někde na půl cesty a jeho závěrečné plagiátorství mu i přes občasné klady snímku zkrátka nemohu v žádném případě odpustit. ()