Na dobre i na złe - Season 2 (2000) (séria)
Hrajú
Małgorzata Foremniak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Sexify (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Artur Żmijewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Krzysztof Pieczyński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Karolina Borkowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jakub Wons
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Démoni Krakova (2022) (seriál)
Jan Prosiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bartosz Obuchowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Sara Müldner
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Daria Trafankowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Garlicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Bujakiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jolanta Fraszyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Agnieszka Włodarczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Ewa Skibińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Leon Niemczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Emilia Krakowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Cezary Kosiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Dorota Segda
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kontrola (2018) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)