Od súmraku do úsvitu 3: Dcéra obesenca

• Česko Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera (viac)
všetky plagáty

Láká Vás omamná chuť krve? A chcete vidět, jak to bylo doopravdy? Odhalte tajemství legendy baru Twister v závěrečném dílu kultovní upírské trilogie z pera Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze!  Tajemně hrozivý bar Titti Twister se opět stane místem setkání lidí a tvorů noci, kteří touží jen po jednom - po krvi! Na místo osudného setkání se vydala skupina nic netušících cestujících. Jsou mezi nimi spisovatel Abrose, který záhadně zmizel v Mexiku, bezohledný vrah a bandita Johnny, oběšencova dcera Esmeralda. V baru jsou již očekáváni nenapodobitelným barmanem Charliem a také Esmeraldinou matkou. Nikdo však neví, že ona je královnou upírů a chystá strašný osud pro dceru, kterou nikdy neviděla... (oficiálny text distribútora)

Deftie

To, čo bolo na jednotke dobré a vtipné, tu okázalo skopírovali, nie však veľmi úspešne. Pre mňa veľmi podpriemerná kópia jednotky zasadená akurát do inej doby. Prihlúply príbeh, príšerné herecké výkony a žiadne napätie. Čo s takým hororom? ()

Likan7

Pokud to budeme srovnávat s dvojkou, tak je tu vyloženě stoupající tendence. Dvojka byla totální průser, a i když Katova dcera "vypráví" 50 minut "příběh", který nemá s příběhem nic společného, tak v poslední půl hodince co film trochu zachraňuje, přesto samozřejmě se nemůžeme bavit, pokud někdo bude srovnávat s jedničkou. ()

havran

Jak už tady někdo napsal, je to slaboučký vývar z jedničky. Prvních 20 minut je aspoň trošku originálních, ale pak.....nic, nic a furt nic....Raději zkoukněte ještě jednou jedničku, ta za to stojí! Tak po pravdě 1 a 1/2*. ()

Pitryx

No budiž. Lepší než druhý film, ale že bych se nějak bavil se říci nedá. Zase zbytečně dlouhý nosný příběh. V závěru už ani ty masky a triky nic moc. Asi se to okoukalo nebo co. Zaujala mne Ara Celi jako Esmeralda. 1211128341/8914 ()

Weissik

Že by to byl bůhví jakej šlágr, tak to teda ne. Postav je podle mě zbytečně moc, i když alespoň máme tušení, kdo to zrovna komu pojídá končetiny. A konec... říkal jsem si, že ted by se to mohlo rozjet :D ()

Stanford

Mě se líbili i předchozí dva díly a třetí taky nezklamal. Parádní podívaná. Podobný styl jako jednička. Hodně se mi líbila hudba Nathana Barra (Cabin fever, Hostel)...ta tomu dával hororovou atmosféru. Jinak vážne super. Jo a taky si myslím, že je to vše pozpátku. Měli by jste se dívat od třetího dílu k prvnímu..potom to má souvislost. ()

st4nford

Parádní smyčcová hudba dává filmu opravdu temnou hororovou atmosféru + prvky westernu je skvělá kombinace. Ani třetí díl nezklamal. Pět hvězdiček!!! ()

xander

Na začiatok poviem že tento snímok je 100 percentné béčko. O hercov nejde, niesú príliš zaujímavý. Prvých 60 minút je dosť nudných až na úvodnú vydarenú akčnú scénu. Ale potom začne dosť adrenalínová jazda. Zmes čiernej komédie a krvavého hororu je celkom zábavná. Ale ako som povedal je to béčko a krátko po skončení filmu som si z neho už nepametal skoro nič. ()

Mark1983 odpad!

Od soumraku do úsvitu 3 je bez fantazie.Začíná jako průměrný western a pokračuje jako americká divadelní hra o upírech,kde je stará upírka se šedivým rozcuchaným bobrem mezi nohama :-D. ()

AmunRa

Westernová kopie původního filmu. Není tak vtipná a překvapivá jako originál, obsazení o dva řády horší (s výjimkou Danyho Treja, Temuery Morrisona a Rebeccy Gayheart ve vedlejších rolích), ale proti ostudnému druhému dílu je to velké zlepšení. ()