James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alleyová) Ubriaccovci žijú v malom domčeku. Mikey má už šesť a jeho sestrička Julie päť rokov. Jamesovi sa podarilo získať miesto osobného pilota u atraktívnej Samanthy D´Bonneovej, šéfky medzinárodnej kozmetickej firmy, ale Mollie  prišla o prácu v  učtárni. A Mikey? Ten si túžobne želá psa. Jediný, kto je spokojný, je Julie, ktorá namiesto bábik obdivuje basketbalistov a sníva o tom, že si raz zahrá so slávnym hráčom Charlesom Barkleyom... James chce urobiť synovi radosť a zájde s ním do psieho útulku, aby si vybral štvornohého priateľa. Ten si vyberie Rocksa, ktorého chcú práve utratiť. Keď sa vrátia s novým členom rodiny domov, za dverami ich čaká obrovské prekvapenie. Samantha, ktorá sa pokúša Jamesa nenápadne zvádzať, obdarovala rodinu kráľovským pudlom, psou dámou Daphne. Manželia sa zhodnú, že jeden zo psov musí ísť z domu preč. Ale ktorý? (TV Markíza)

marek29

Uměle natažená série, které třetí díl už moc neprospěl. Pro mě srdeční záležitost, ale laťka s přibývajícími díly klesá.. ()

ostravak30

V prvním díle tvůrci šli po dítěti, ve druhém přidali druhé, ale změnili pohlaví, takže do třetího zůstala už jen jediná možnost - zvíře. Právě rozhovory mezi zvířaty je na snímku asi to nejvtipnější. Možná právě tento snímek byl inspirací pro film Dr. Dolittle. Jsou zde i drobné parodie třeba na Lady a Trump. Jinak ale film už ztrácí dech a šmrnc. Nápady docházejí a vidíme i opakování již použitého. Samotný John Travolta i Kirstie Alley to ale pořád trochu zachraňují, hlavně tedy ona. U třetího dílu se vyměnil tvůrčí tým, Amy Heckerling pod tímto už asi podepsána být nechtěla. ()

Snapphanar

A takhle to vypadá, když se někdo snaží z jednoho úspěchu vytřískat prachy za každou cenu skrze pokračování... Divím se Travoltovi a Kristie Alley, že do toho ještě šli. ()

Todd_Hewitt

Kdopak to mluví 3je děsně přehnaný film, který nemá už co nabádnout. To jediné, co na tomto filmu za něco stojí, jsou psi, kteří to jakž takž zachraňují. /10%/ ()

Salus

Celá tahle serie mi tedy k srdci nepřirostla vůbec. Přestože si u mě Travolta neskutečně šplhnul výkonem v Pulp fiction, tady ho nemůžu ani vidět. Pochopitelně díl od dílu tato nastavovaná kaše valem stydne. ()

rubii

já si nemůžu pomoct, ale trojka je pohodová, nevím co vám na tom přijde "tak trapný", mohli bychom se zamyslet o čem je ten film a taky pro koho je určen... ano došli jste k tomu samému není to akční film ani filozofické veledílo, ale film určený pro děti, takže z tohohle důvodu toliko hvězdiček kolk jsem dal, hawk! ()

Tomulka

Hrůza děs kdo komu namluvil, že to bude mít úspěch. To už je přespříliž, aby jsme slyšeli hlasy zvířat to je trochu někde jinde. Fakt ubohost. Dávám jednu hvězdu jen Johnovi a Kirstie ti můžou akorát za to, že v tom hrajou, ale jinak hráli dobře. ()