Mollie, 33-letá svobodná účetní jedné newyorské společnosti otěhotní s jedním klientem své firmy. Při cestě do porodnice se seznámí s taxikářem Jamesem, který nastávající matce ochotně podá pomocnou ruku a později vypomáhá jako hlídač malého Mikeyho. Mollie si nechce vzít za muže otce svého dítěte a hledá životního partnera. Malý Mikey, který všechny události okolo sebe komentuje vnitřním "dospělým" hlasem, běh věcí značně komplikuje. Mollyinu ruku nakonec získá James. (oficiálny text distribútora)

Chen

Nápad s dítětem komentující každou situaci cynickými hláškami se mi líbí. Navíc jsou to hlášky vtipné. Rozhodně povedená rodinná komedie. ()

Jufonka

Nikterak dobrý film. Málo gegů, u kterých se upřímě zasmějete i po tom, co fïlm vidíte po druhé. Celkem vtpný začátek, kdy spermie závodí. Určitě i dobrý nápad - mluvící dítě. John Travolta také není nejlepší. Celkově film však za moc nestojí. ()

Nuala

První díl nabízí ještě slušnou řádku vtipů a chytře vymyšlených situací, díly další už jsou jen snůškou trapasů a hloupých pokusů o vtip, kterého se však nedočkáte. Jednička však nabízí originalitu, chytrý humor, který vás dokáže pobavit i po vícerém shlédnutí, a kvalitní výkon Kirstie Alley ( John Travolta je na tom přece jenom o něco hůř ). ()

Streeper

Já tenhle film miluju od malička. Jeden z mála filmů, které můžu vidět každý rok a nikdy mě neomrzí. Zasměju se u něj, má to super atmosféru a dobré herce. Vím, že to není kdovíjak skvělý a dokonalý film, ale je to moje srdcovka, která neurazí. A na nudné odpoledne nebo večer je to ideální. ()

C0r0ner

Když se vezme námět - film z pohledu pro sebe si mluvícího mimina - musí být každému jasné, že autoři neměli ambice získat Oscara. Na druhou stranu vlastně neměli vůbec žádné ambice, jenom si udělat veselý, mentálně nenáročný film, což se jim tedy povedlo na jedničku. 60% ()

gabin(a)

Nechápu tak nízké hodnocení, vždyť to byl bezva nápad nadabovat děti. Solidní rodinná komedie. Akorát Kirstie Alley mi lezla na nervy, ale není člověk ten, aby se líbil všem, že. Travolta byl náhodou perfektní a v domácí taneční scénce pěkně zparodoval sám sebe. Olympii Dukakis mám moc ráda, asi jsem to zdědila po své dceři:-) ()

Pajky3

Další z filmů, které už patří ke koloritu českých vánoc. To ale nevadí, protože Travolta je fajn stejně jako tenhle film. Jednou za čas to prostě dobře pobaví. Když to běží v televizi, tak to nepřepnu. Komentáře mimča jsou totiž fakt dobrý, občas. ()

Juto

Geniálny nápad nechať dieťa rozprávať. Medzi hlavnými postavami je veľká chémia, čo filmu dosť pomáha. 7,5/10 ()

WolfR

Nesčetněkrát reprízovaná rodinná zábava. Vždycky to potěší a vyloudí úsměv. Travolta a Alley jsou fajn dvojka, film z dětství, takže budu poněkud subjektivnější, 4 hvězdy. ()

mr.filo

Když sem to viděl prvně - byl sem ještě mrně. ....................................... ......................................................... ............................ Holandsky to bylo dabovaný - měl sem oči na vrch hlavy. ................................... ................................ ................................. ......... Devět mi bylo tenkrát let - když sem jel z NL zpět. ()

filmmovier

Jedna z nejlepších amerických komedií. Skvělá zápletka, bezvadné herecké výkony a spoustu komických a vtipných situací. První díl pro mě jednoznačně alespoň za 75%. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (viac)

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis

02.05.2021

Ve věku 89 let zemřela oscarová herečka řeckého původu Olympia Dukakis. Svůj filmový debut prožila v roce 1964 ve filmu Lilith a objevila se i jako matka Dustina Hoffmana ve filmu John a Mary z roku… (viac)

Sony chystá remake Kdopak to mluví

Sony chystá remake Kdopak to mluví

10.07.2019

Snímek Kdopak to mluví z roku 1989 se dočká remaku. Původní film režisérky Amy Heckerling (Noc v Roxbury) zplodil dvě pokračování a plno dalších snímků se hlavním háčkem inspirovalo. Snímek vyprávěl… (viac)