Režisér Roman Polanski odjíždí z Ameriky do Evropy dokončit svůj film. Jeho těhotná manželka, úspěšná herečka Sharon Tate zůstává sama ve společném domě na Cielo Drive v Beverly Hills. Jeden ze srpnových večerů tráví ve společnosti přátel. Večírek kolem půlnoci přeruší násilné vniknutí členů sekty psychopata a satanisty Charlese Mansona, kteří brutálním způsobem vyvraždí a zmasakrují všechny zúčastněné. Roman Polanski žije od vraždy své manželky a nenarozeného dítěte ve Francii. Do Spojených Států se vrátil až v roce 2003, kdy získal Oscara za film Pianista. (oficiálny text distribútora)

Aluska88

Brutální a nechutné. To je první, co mě napadlo, jakmile jsem chvíli tento film sledovala. Musím souhlasit s uživatelem Sekel, že, i když musíte odvracet zrak, nebo přepnete na jinou TV stanici, přesto se musíte za chvíli znovu podívat, jak film pokročil. Nejděsivější na tom je, že zřejmě takhle se to nějak stalo. Lidé umí být pěkně šílení. ()

Jossie

Co na to říct; i přes nesmírně silnou látku je to natočeno tak strašně nudně a sterilně, že třeba sex, ačkoliv je ve filmu pořád, nevypadá jako sex, ale jako velmi hraný sex. Zvolená polodokumentární forma vzprávění je spíš chaotická a nepřehledná a výsledný dojem je pouze ten, že je to jedna velká nuda. ()

bouncer

O Charliem Mansonovi, jednom z nejznámějších amerických sériových vrahů, toho sice moc nevím, ale tenhle snímek se mi nějak nezdál. Krvavý a ujetý byl až dost, ale těžko říct, jestli to byl dokument nebo vymyšlený horor. Nakonec mě z toho vyšlo, že to byl horor o dokumentu o Charlie Mansonovi :-)Každopádně se na to dá dívat, ale žádné zázraky nečekejte... ()

whack odpad!

Chápem, že amíci sú doteraz frustrovaní, že im nejakí sfetovaní hipíci 40 rokov dozadu zavraždili zopár celebrít, ale toto je veľa. Film podáva falošné výpovede členov Mansonovej komunity, ktorí ani neexistovali a cituje to, čo nikdy nepovedali. Snaží sa silou-mocou šokovať, zhnusiť, odradiť od kohokoľvek a čohokoľvek, čo nejako súvisí s nejakými hippie komunitami. Napriek tomu, že väčšina členov Mansonovej komunity asi naozaj bola dosť prepnutá z toho LSD, toto je skutočne trápna demagógia. Objektivita na bode nula. ()

Arsenal83 odpad!

Lilipután Manson alias odkundes alebo čo to bolo? Odkundes ako odvodenina od slova od kundy, pretože v tomto spracovaní psychopat Manson furt len kláti chlpaté bobry. A že riadne chlpaté, niektoré chlpy mali už dĺžku liany. Režisér mal zrejme záujem pri natáčaní masturbovať inak si to neviem vysvetliť. Lacná a trápna sfetovaná erotika, ktorá navyše vyzerá strašne fejkovo. ()

• Snímek se na filmovém festivalu Fant-Asia umístil na třetím místě v kategorii nejlepší zahraniční film. (Terva)
  • Režisér, producent, herec a scenárista Jim Van Bebber snímek natáčel za vlastní peníze převážně o víkendech a svátcích už od roku 1998. (Terva)