Tetovanie. Vyholená hlava. Chodiaca reklama proti autoritám. Prvé písmeno svojho krstného mena má vytetované na krku trikrát všetkými mysliteľnými spôsobmi. Xander Cage (Vin Diesel) je xXx. Živí sa internetovou distribúciou svojich šokujúcich kaskadérskych kúskov, či už ide o zoskok padákom z kradnutého auta, ktoré vo výške 700 stôp zíde z mosta, alebo o iné aktivity, ktoré sú zárukou vysokej hladiny adrenalínu či blízkej smrti. Xander má vo svojom okolí mnoho priateľov a obdivovateľov, zahrávajúcich sa so smrťou. Po jednom z mnohých stretov so zákonom ho však čaká dosiaľ najväčší životný zvrat. Netuší, že sa oňho zaujíma Augustus Gibbons (Samuel L. Jackson), ostrieľaný agent NSA, ktorý je i navzdory svojim šedinám stále odhodlaným bojovníkom za Ameriku. Gibbons a NSA čelia beznádejnej situácii - ich tajného agenta vo vzdialenej Prahe zabila skupina veľmi nebezpečných recidivistov, vedená bývalým veliteľom ruskej armády Yorgim (Marton Csokas) a jeho krásnou riaditeľkou Yelenou (Asia Argento), operujúca pod menom Anarchy 99. Gibbons potrebuje nájsť muža, ktorý by bol schopný zabrániť Anarchy 99 v zničení sveta a odhaliť, aká nebezpečná je ich hra v skutočnosti. A práve Xander je vďaka svojim fyzickým schopnostiam a odlišnej povahe ideálnym kandidátom. Gibbons je pripravený Xandera podrobiť sérii najnáročnejších testov, aby sa presvedčil, že je pre túto úlohu tým pravým mužom. Podľa jeho názoru sa môže zmeniť každý - i pokiaľ ide o takého človeka, ako je Xander. Ten je čoskoro donútený, aby nové zamestnanie prijal a s ním aj novú identitu: Agent Xander Cage s krycím menom xXx... (TV Markíza)

chalp odpad!

Viac adrenalínu zažijete keď si nalejete do plechovky od red bullu čistú vodu a budete sa tváriť, že tam je red bull.Marek Vašut je čierna mačka hollywoodu, všetko v čom sa objaví je bezodná sračka, od teraz si už budem dávať majzla. ()

Emzet

Scénář je strašný, ale na druhou stranu Vin je docela "hustej týpek", který se vysmívá malým (myslím vzrůstem) drogovým bossům a okamžitě prohlédne jakoukoliv boudu (scéna v "restauraci" rozesmála i mě), akce tu docela je, Asia Argento coby volba pro "Xander-girl" je příjemně...divná a Samuel L. Jackson má zjizvenou držku. A to by asi tak bylo. ()

(Z)denny

XXX - kdyby se po tímto titulem klasicky skrývalo nějaké pěkné porno, tak by se třeba bylo na co koukat. Takhle jsem byl rád když už to skončilo a já si mohl pustit Večerníček.. ()

Brejlil

Křišťálově čistá americká blbost s jistou mírou zábavnosti. Tu ovšem nezajišťuje Diesel s jednostejným výrazem "čumím jak tele na nová vrata", chybí mu jen jazyk visící z tlamy. Zajišťuje jí typicky americká kombinace reálií a netušených možností. Alpy u Vranova totiž opravdu chybí, místo pro víno bychom na jižní Moravu jezdili za pořádnou lyžovačkou. Ovšem k vychutnání tohoto veledíla je nutné mozek nejen vypnout, ale nejlépe odložit v šatně. ()

Echelon1

Skvelé. Samozrejme, nejaké chyby to má (niektoré možno by aj zrazili hodnotenie nižšie) a hlavne mnoho tzv. filmových chýb, ale je to skutočne skvelá zábava, plná skvelých scén (jedna z naj je útek pred lavínou) a mnoho, mnoho ďalších. No dobre, kúsky ako zjazd zábradlia na tácke, neskutočné kúsky na motorke (až prehnané) a kľučkovanie na nej medzi paľbou guľometov z vrtuľníku, upravené auto vyzbrojené lepšie ako auto Jamesa Bonda, prístroj s ktorým vidno cez steny a bomby o veľkosti náplasti atď. Ano, to už je trošku priveľa, ale je to vynahradené zábavnosťou. Ako to už niektorí písali, podobá sa to na Bonodvky, ale je to o triedu nižšie (v niektorých prípadoch aj o dve triedy), ale nevadí. Inak fajn, že je tu polícia prekvapivo veľmi schopná (skutočne a vážne) a nerobia si z nej srandu. Aby som to skrátil, fajn film na neskorý večer, jedná sa o nenáročnú, ale vskutku akčnú zábavu. ()

bambusacek

Můj převelice velice oblíbený herec Vin Nafta opět nezklamal? Nebo ano? Tomuto se dá říkat ukázková blbost a dokonalý příklad absurdity. James Bond (který také mnohdy dokáže neuvěřitelné věci) by se musel otáčet v hrobě, kdyby někdy žil a posléze i umřel. Pan Vin Vysokocetanový, ve své další příšerné roli. P.S. Vypnutí mozku nepomáhá, nastává otupělost a posléze bolení hlavy z šíleného rámusu a oslňujících záběrů. ()

RomeroIsGod

Zábavná hovadina minimálně na tři použití. Alpy za Prahou, sympatickej hlavní psychopat, přehnaná akce, Jákl, Rammsteini na Staromáku, Vašut ve svojí životní roli a další vychytávky dělaj z tohohle filmu velkou zábavu. 70% ()

kaze

slabé, slabé, slabé. zasmiala som sa dobre. O filme môžme uvažovať, že je to dobrá paródia. Nemá to pointu a Vin Diesel je slabý herec - aspoň v tomto prípade. Veľmi slabé...Ako tomu cinema mohla dať 80%, nepochopím, to ste pri tom filme zaspali, alebo co? ()

Ulrich

Diesel dokáže utáhnout hodně, ale bohužel Cohen svým "talentem" sráží potenciální zábavnost filmu. Když každá druhá scéna začíná záběrem na xXx na zátylku hlavního hrdiny, leze to dost na nervy, ale když i scéna s popisem: "Vin Diesel skáče na motorce s otočkou přes ostnatý drát, přičemž je pronásledován vrtulníkem" nevypadá cool, ale přijde člověku tak dvakrát delší, než by měla být, je něco hodně špatně. Je to velká škoda, protože Diesel se opravdu hodně snaží a většinu času je dost cool, ale neoriginální scénář ještě podtrhnutý neschopným režisérem mu podráží nohy. ()

Tomislav

Akční blbost s tupými dialogy a hodně nepřesvědčivým hereckým výkonem hlavního představitele. Nebýt to natočené v Praze, ještě bych ubral hvězdičku :-). ()

dawe787

Zajímavé kaskadérské kousky, záběry z Prahy, tuny nesmyslů a halůzových náhod, ale dobrá akční oddechovka v TV, když se chcete jen tak válet u bedny. ()

G900

Tohle nee, tolik nelogicnosti uz jen v prvnich peti minutach. O tech ostatnich radsi ani nemluvim. Tomuhle filmu asi nikdy neprijdu na chut. Kdyz ho davaji v televizi, tak se jako Rammsteinfan vzdycky povinne divam jen na zacatek. Pak uz na to nemam nervy. ()

Eratashi

Ta Praha je ale nebezpečná, co? :-DDD Když se takhle natočí Mission Impossible nebo Bond, tak všichni to opěvují. Není to o nic horší než Cruise nebo Craig. Díky, Vine, za záchranu Prahy :-D ()

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

09.03.2018

O comicsovém nakladatelství Valiant Entertainment jste možná nikdy neslyšeli. Podobně jako Marvel a DC ale má svůj propojený vesmír s tisícovkami postav, který se teď převádí na velké plátno.… (viac)

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (viac)

Čeká nás další Riddick a xXx?

Čeká nás další Riddick a xXx?

02.02.2014

Kariéra Vina Diesela je na tom velice dobře. Série Rychle a zběsile je na vrcholu sil, relativně laciný třetí Riddick vydělal téměř 100 milionů dolarů a Marvel Dieselovi určitě zaplatil slušnou sumu… (viac)

Soderbergh, špióni a bojová umění

Soderbergh, špióni a bojová umění

08.09.2009

Steven Soderbergh si asi umínil, že dotáhne do Hollywoodu co nejvíce holek z „jiných odvětví“. Zkusil to s pornohvězdou Sashou Grey v experimentálním The Girlfriend Experience, teď půjde divácky… (viac)