Spojené štáty čelia mimoriadne dramatickej situácii: populárneho prezidenta plánuje pripraviť o život radikálna frakcia, ktorej korene siahajú až do vysokých vládnych kruhov! Medzi anarchiou a slobodou stoja iba dvaja ľudia... Prvý z nich, Augustus Gibbons (Samuel L. Jackson), práve prežil útok na utajovanú centrálu Národnej bezpečnostnej agentúry a je na úteku. Ten druhý, absolvent výcviku u špeciálnych jednotiek Darius Stone (Ice Cube), sedí pod prísnym dozorom vo vojenskej väznici. Gibbons sa znovu ocitá v situácii, v ktorej zúfalo potrebuje pomoc outsidera - a tentoraz je týmto mužom práve Stone! Ako nový agent xXx musí odhaliť vzbúrencov vo vlastných radách a využiť jedinú možnosť, ako zažehnať hrozbu prvého štátneho prevratu v dejinách Spojených štátov... (TV Dajto)

Djkoma

HUPS! Kopněte mě někdo prosím!nebo víte co, kopněte někdo ty tlustý děduli co odsouhlasili natočení tohoto filmu. Taky nezapomeňte kopnout scénáristu a můžete rovnou očistit botu o herce a režiséra. Tento film, jako pokračování XXX s Vin Dieslem působí jako "víc peněz+ víc X= lepší film ", ale to opět neplatí. Jednička byla kravina, nebudu tady nikomu patlat med kolem pusy, ale v jedničce šlo jen o Vin Diesla a vše okolo byli kraviny naskládané na sebe(viz. koment u XXX). Dvojka je o černochovi co musí vzít jistou prácičku, aby zachránil dobro našich Spojených států Amerických. Menší spinkutí, spojené s "menším" příběhemo minulosti hlavních postav, nějaké to drahé auto a tunning podle vzoru Fast and furious a v neposlední řadě nějaká ta ženská. Celé to působí jako přehypované sólo pro "dalšího z těch tvrdejch černejch hochů". Ti američané jsou nepoučitelní. Lee tamahori dostal spackaný scénář, jednoho dobrého herce(ne Ice Cube to není :-)) a pár milionů na triky. To co však předvede v posledních minutách filmu je do nebe volající a připomíná mi to Torque ohnivá kola. Raději si bežte koupit lístek na tunning party a nechodte na takové béčko :o) ()

mzss1

Tak tohle bylo celkově opravdu nezáživné. Příběh je docela slušný, ale film nudí, je kratší zhruba o půl hodiny než jednička a přesto nudí. Akční scény tu jsou, nejsou nějak velkolepé, třeba konec mě filmu byl už lepší. Herecké obsazení nebylo špatné. Samuel L. Jackson mě bavil. Ve výsledku podprůměrný nudný snímek, který za moc nestojí. Hodnotím pouze na 34% = ** ()

Lacike

Banda sfetovanych negrov s letlampou a kliestami na cele s nonstop nasratym vyzratym čunikom Cubom musi zachranit prezidenta pred hnusnym bielym zaporakom. Zapletka jak zo Shafta. Jednotka bola stylizovana do parodie na bondovky. Dvojka je gangsta rapper volovina v ktorej styl humoru a imbecility prekrocil hranicu unosnosti. Takze mimo akcie som sa nonstop nudil. A akcia bola tiez rozporuplna. Este v prvej polovici filmu sa drzala na hranici reality a ponukla par slusnych kaskaderskych kuskov. Ale v druhej polovici sa zvrhla do digitalnych orgii otrasnej kvality a finale vo vlaku je obrovsky trapas. Novy predstavitel triple X je volba mimo. Ice Cube môze mozno fungovat v negerskych komediach, ale drsneho akcneho hrdinu som mu neveril ani na chvilu. To ze sa cely cas tvari nasrato nestaci. Prekvapil ma len v dynamickych bitkach, ktore mu celkom isli a dokonca v nich pôsobil lepsie ako Vin Diesel. Holt dobry choreograf robi vela. Väcsi priestor dostal Samuel L. Jackson, ale v tejto ulohe nemal moznost predviest nic zaujimave. Nezaujal ani Dafoe ako hlavny zaporak. Takze vysledok je velka slabota, ktora sa s pribudajucimi minutami stava nepozeratelna. Snad trojka seriu znova nakopne. 4/10. ()

castor

Neuvěřitelná směsice kýče a trapných hlášek, která je korunována skutečností, kdy se banda negrů v plné zbroji postaví (a tu a tam ukradne tank) před Kapitolem armádě Spojených států. V hlavní roli permanentně nasupený Ice Cube, vedle něho povrchní příběh s nespočtem logických propastí a fakt, že zručnost je mnohdy více než zápal pro něco. ()

Fr odpad!

když na konci ice cube prohlásí, že mu prezident ukradl hlášku, KECÁ, protože tam žádná nezazněla!!!!!!! hnus !!!!! kdyby místo I.C. hrál bud spencer, byla by to určitě větší pecka. co pecka, bomba!!! film, ve kterým je vám hlavní hrdina ukradenej, nemůže vyvolat žádný emoce. a zákonitě i sebevětší akční scény musejí vyznívat nudně. nebo nudný byly? doufám (a to je slabý slovo), že se nenajde další kandidát na agenta xXx. ()

• Když na konci filmu nový agent odjíždí z garáže, nemá na krku nic. Když ale z garáží vyjede, je možné všimnout si tetování xXx. (Terva)
  • Ve Washingtonu není West Side ani South Side. (KucC)
  • Ve scénách v NSA je v hudbě slyšet morseova abeceda. Opakuje se v ní dokola XXX 2 (-..- -..- -..- ..---). (Martin00x)

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (viac)