Proroctví se naplnila a na Zemi se vrátil Ježíš Kristus. Ale předtím než začne soudit na věrné a zatraceníhodné musí vyřešit zásadní problém. V Ottawě si z kůže místních lesbiček upíři dělají ochranu proti dennímu světlu. Spolu s mexickým wrestlerem Santem dá Ježíš nečistým pocítit jaké to je, když Boží syn opráší znalosti kung-fu. Vše je proloženo muzikálovými čísly.

Amatérský projekt natáčený po dva roky o víkendech na ruční kameru s rozpočtem pouhých 100000 kanadských dolarů si díky své značné originalitě již stačil u jisté skupiny diváků vybudovat kultovní status. (Ertai)

IGNI

Přemýšlím jestli jsem se bavil nebo nudil, nikdy jsem nečekal, že je mezi zrovna těmihle stavy taková tenká hranice. Bezkonkurenční bojové scény, děj velice pokulhával, ale co Jesus!! ()

drankeryth

Pri dobrom pivecku a chipsoch je to super zabava, ale celkovo je to amaterske ale to mu vobec neubera na krase, aby som sa pri tom filme bavil, ale len v pritomnosti chlastu, lebo to inac stoji za prd. ()

Oneiros

Tento film je příšernou ukázkou toho, jak béčková filmařina vypadat rozhodně nemá. Humor tohoto kusu se o trapnost ani nepokouší, leží daleko za jejími hranicemi. Přesto u mne vyvolal vrcholné pobavení, ve vyhrocených chvílích dokonce salvy smíchu. Šílený doktor, upíři, lesbičky, kaskadérské kousky, laciné kung-fu, Ježíš, střeva. Všechno už bylo někde viděno, ale namixovat to do jednoho filmu, to chce odvahu, která se rozhodně vyplatila. Přiznávám ale, že dívat se na toto veledílo sám, asi skončím na čtyřech hvězdách... ()

Víteček

Strašně špatný, jako absolutně, ale zároveň hodně zábavné. Dokonce ani ne nutně nechtěně zábavné, ale zcela úmyslně svou praštěností. ()

Dream Dealer

odkaz filmů Eda Wooda a Chucka Norrise ... prostě pokud máte rádi žánr špatnýchn filmů tak se mrkněte (škarohlíd by řekl jestli se vám film líbil mrkněte na twilight sagu :-) ()

Amputak

Jednoznačně nejlepší film s Ježíšem co jsem kdy viděl. Jelikož Ježís miluje všechny, tudíž i lesbičky, tak na nic neváhal a vydal se je ochránit před útoky nemilosrdných upírů. Jelikož znám Ježíše jenom z kříže, nikdy bych si nepomyslel, že je to tak hustej týpek a navíc mu to docela sekne! ()

Damnsinead

Aneb kolik ateistů se vejde do jednoho auta. Zřejmě hodně, a někteří si pletou kung-fu s baletem. Jednoznačně nejlepší scéna ve filmu. Jesus má skvělé bojové schopnosti a celé to má ještě lepší ozvučení. O speciálních efektech ani nemluvím. ()

Pythonator

Kultovní sračka. Kdyby se ti amatéři lépe snažili, mohla to být bomba. Většina filmu je naprosto trapná, ale jsou tam i pasáže, které musíte milovat (rozhovor s třešňovým zmrzlinovým pohárem, telefonování matky Marie, magor stahující kůži z lesby,...). Prostě veliká škoda, že se tak skvělý námět neproměnil v geniální film. Chtělo by to remake:-) Co se týče muzikálové části, tak za to stojí akorát rockový song na konci. Jinak se ve filmu moc nezpívá a většinou tam nepochopitelně hraje hnusná elektronická hudba, která u mě vyvolává pocit zvracení. Prostě jedna velká neproměněná šance. Jak by to asi vypadalo, kdyby se toho ujali Trey Parker a Matt Stone??? ()

Mistr119

Na tento kontroverzní film jsem se těšil jako malý jarda, žel mě trošku zklamal. Příliš časté nonsensové bojové scény a nedávalo to mnohdy kompaktní smysl. Ale na odpad film rozhodně není. :) ()