Proroctví se naplnila a na Zemi se vrátil Ježíš Kristus. Ale předtím než začne soudit na věrné a zatraceníhodné musí vyřešit zásadní problém. V Ottawě si z kůže místních lesbiček upíři dělají ochranu proti dennímu světlu. Spolu s mexickým wrestlerem Santem dá Ježíš nečistým pocítit jaké to je, když Boží syn opráší znalosti kung-fu. Vše je proloženo muzikálovými čísly.

Amatérský projekt natáčený po dva roky o víkendech na ruční kameru s rozpočtem pouhých 100000 kanadských dolarů si díky své značné originalitě již stačil u jisté skupiny diváků vybudovat kultovní status. (Ertai)

demented odpad!

Viem, že sa budem asi opakovať, ale je to des. Nič proti vkusu, ale aj amatérsky film by mal mať aspoň nejakú tú úroveň. Keď nezvládam bojovú choreografiu, tak ju do filmu nebudem asi pchať každých päť minút a radšej sa sústredním na dej alebo aspoň humor, ne? Súboje nielenže nie sú dobré, oni nie sú dokonca ani vtipné. Trápne je to správne slovo. Tak sa človek aj cíti, ak si zorvna nezakrýva oči, pretože na to sa fakt nedá pozerať. Napriek sľubnému námetu :) a pár vychyteným nápadom (ktoré sú ale zakopané šesť metrovov pod zem nevhodným spracovaním) je to len bohapustá nuda. ()

Radiq odpad!

"Jestli se do 5 minut nevrátím, zavolej papeže." - to bylo tak jediný vtipný. Většina dialogů je předabovaná, asi jenom jedním hlasem (jak na polácích v TV, chch) a ještě se netrefujou slovama do huby. Já vím, že tvůrci to brali asi jenom jako prdel, ale je to spíš trapárna. Takže nemá cenu hodnotit to nějak vážně. Dá se říct, že nejvíc mě bavily nepovedené záběry u závěrečných titulků. Nejlepší názor tady má strougy. ()

Ironfood

Ježíš se vrací na zem a nemá to lehké. S ateisty se vypořádá celkem v pohodě, ale s vampíry už má trošku větší problémy. Proto si na pomoc zavolá Santu, ale nikoli Klause............. Tak jsem zase jednou zkusil nějakou tu "kravinu" s rozporuplným hodnocením v naději, že najdu skrytý skvost, a tentokrát se to v zásadě podařilo. Jesus Christ Vampire Hunter nicméně není tak úplně klasickým zástupcem žánru "tak špatné, až je to vtipné", protože se tu občas objevují hlášky (Když se nevrátím do pěti minut, volej papeže) a nápady (třeba jak aplikovat česnek na upíra) , za které by se nemusely stydět ani dnes již legendární hororové komedie jako Braindead či From dusk till down. Samozřejmě to celé působí hrozně amatérsky, ale tím to ještě více dostává na vtipnosti. Nechybí ani závěrečný "jackie chan" sestřih, který potvrzuje dojem, že se všichni při natáčení hodně bavili. A mimochodem, pokud nepatříte mezi fanoušky gore, není třeba se tohoto filmu příliš obávat, vyloženě nechutných scén tam moc není (i když bez nějakých těch vnitřností se to samozřejmě neobejde:-) ()

Jimmi

Tento film je jednym z tych filmov ktore je velmi tazko ohodnotit.(a zhodou okolnosti je aj mojim 1000cim filmom ohodnotenym na csfd:)) Na jednej strane su akcne sceny fakt totalne na smiech,ale je pravda ze tie "akcne sceny" davaju filmu taku svojsku "atmosferu".A treba uznat ze tento film je uplne originalny.V nijakom inom filme asi neuvidite bojovat Jezisa s upirmi,ktori zabijaju lezby:))) Za zmienku urcite stoji pitvanie tej dievciny s tymi najlepsimi specialnymi efektami ake som zatial vo filme videl:)) ()

pabulator

Rád bych se holedbal titulem Trashem nepozvracený leč opak taky není pravdou sice už sem párkrát zhřešil a nějakou tu podprůměrnou slátaninu shlédl,ale tomuhle žánru rozhodně neholduju.Ježíš je dalším malým ublinknutím na mém dříve běloskvoucím rouchu otrlého diváka co se může zdát na první průjem veskrze zábavné začne velice rychle prudit.Doporučuju zpátky na kříž a neslézat. ()

• Soundtrack k filmu od Grahama Collinsa nie je originál v pravom zmysle slova. Okrem iného sa autor hudby nechal inšpirovať titulnou skladbou PHENOMENA od progresívno-rockovej kapely GOBLIN z rovnomenného trháku Daria Argenta. Modifikovaný úryvok piesne zaznie v zhruba 44. minúte filmu – romantická scéna, v ktorej láskou opantaný transvestita ošetruje vo vlastnej posteli zraneného Ježiša. “Good night sweet Prince, Agh!“ (Kusko.t2)