Co je Andy?

• Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komédia / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Andy Griffiths (kniha)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiálny text distribútora)

Matrinx

To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina. ()

MarekT

Velmi slabý seriál symbolizující postupný úpadek celkem sledovatelného programu Fox Kids, dnes již nekoukatelného Jetixu. Ale některé momenty nejsou špatné a u tohoto se narozdíl od jiných hloupostí dá i vydržet, navíc vybrané epizody patří k tomu nejlepšímu, co jsem v mládí viděl. 40% ()

Motinski

Keď chcete byť objektívny, až tak výnimočné to nie je oproti ostatným animakom z Fox Kids doby. Keď ste ale seriál mali radi v detstve, ostane vám to. Stále mám rád tie postavy a humor. Štvrtá * je ale z nostalgie. ()

pugs

Jak sa dá toto popísať? Na niektoré "ftípky" treba mať ozaj fantáziu:-) 80% aneb určite lepšie ako Lazy Town so Sportakusom (To je ten debil, čo skáče zo vzducholode) ()

Koda

Tak to pojďme shrnout, tohle byl jeden z nejhorších Jetix seriálů vůbec!! DALŠÍ!! Hmm... já opravdu nejsem dobrej na vtipkování... na to je tady expert Andy, který by mi určitě s vtipkováním pomohl a já bych ho mohl odměnit tím způsobem, že mu dám vystřelím do slipů 4 hvězdičky! A ON TO DOKÁZAL! Tenhle seriál se stal jeden z mých nejoblíbenějších Jetix seriálů a je opravdu velká škoda, že takové seriály už se nevysílají v TV. Andyho vtípky jsou často velice zajímavé, vtipné, šílené a bolestivé a proto bez dvojsmyslu Andyho miluji. Není divu, proč se žertíkům říkají kanadské, když tento seriál vznikl ne v USA, ale v Kanadě. Za všechno může Andy :D Kolikrát dostane svoji rodinu a přátele do velkých problémů a skončí to tím způsobem, kde a jak nás na začátku každého dílu Andy přivítá. Další, kdo mě baví v té jeho partičce je jeho ségra, kterou považuje za pěkně tvrdohlavou a jeho parťáka... spíš asistenta Dannyho, který mu drží zadek, aby jeho vtipkování vyšlo podle představ a kolikrát na to doplatí. To, čeho si na tomto seriálu velice vážím je to, že nikdy neuhádnu, jak se mohl dostat Andy do takové šlamastiky a přitom je to úplná volovina. Co se týče českého dabingu, tak jak já toho Filipa Švarce moc nemusím, tady se jeho hlas k Andymu skvěle hodí. ()

borec999

Jedna z najlepších vecí čo ste mohli nájsť na Jetixe (dnešné deti už žiaľ nezažijú a nepochopia). Jednoduchá a vtipná oddychovka určená výhradne pre detského diváka, u ktorého funguje spoľahlivo. Nič viac za tým netreba hľadať a vo svojom žánri je  Co je Andy určite nadpriemer. Poctivé 4* 75% ()

Arach.No

Samozřejmě je to tupé jako všechny seriály (i filmy) na Jetix ale tento je mezi nimi určitě nejlepší.Rád se na něj podívám, když je to možné.Dobrá zábava, když se zrovna nudíte a chcete se na necelou půlhodinku zabavit.Vedle těch ostatních infantilních blbostí, tohle dalo by se říct vyniká. ()

Adam_Musil

What's with Andy? představuje seriál mojí generace – většina hodnotících také jistě budou někdejší diváci dnes již neexistujícího Jetixu, kteří sledovali pořad jako děti. Já se k němu nejen z nostalgie rád vracím i v současnosti, protože jde o pohodovou oddechovou komedii s příjemným českým dabingem Filipa Švarce a dalších. ()

ADIO45

Škoda, že pak Disney Channel koupil společnost Jetix, která nahradila Fox Kids. Dnes když se díval na Disney Channel, tak jen vzpomínám na staré dobré časy, kdy se vážně vysílali jenom samé kvalitní pořady. ()

Emzet

Seriál, který z šedi průměru vytahují některé Andyho dobré glosy při "zastaveném ději"... Jinak ale žádná sláva... ()