Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku

• USA Adventures of Robinson Crusoe, a Sailor from York

Loutkový film na motivy slavného románu Daniela Defoe. (oficiálny text distribútora)

v3s

V mnohém bych souhlasil s komentářem uživatele Vančura. Krásné výtvarné zpracovaní je o několik kroků napřed za opravdu utahaným dějem, nesnesitelným papouškem, neidentifikovatelným zvířetem kradoucím jídlo a hlavně příšernou hudbou vhodnou spíš k první sérii Star Treku. Nechápu jak tu někdo může napsat, že to bylo svižné, naopak většina scén byl porod. Výtvarníci odvedli skvělou práci, hlavně temnější a drsnější ilustrace od Borna mě bavily, ale jako celek bohužel nic moc. ()

Desmi

Animovaný Robinson u mě nezabodoval tolik jako klasický hraný. Není tolik poučný, nápaditý, uchvacující a nevykresluje tak dobře samotu hlavního hrdiny. Jde to ale nejspíš na vrub toho, že tahle pohádka cílí na trochu mladší věkovou kategorii.. =) ()

ČR

Jedna z nejlepších loutkových věci na světě!! Česko-Slovensko v tom byla špice.👍Postránecký. 90%. Zeman škola . A muzika Svobody. Vynikající❤️ ()

Mordechai

Když to dávali v telce čučel jsem na to furt a dnes ,když se na to mrknu vidím loutkovou dokonalost.Nalévání vína spolupráci jednotlivých postav při např držení kalamáře.No paráda.Dávám pět:-) ()

metfor

Věrné předloze, hravé, humorné. Např. Bud ležící spící jezdící po podlaze. Ale hlavně Poly. Už jsem se u filmu dlouho tak upřímně nezachechtal. ()