Led Zeppelin DVD

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2003, 320 min

V květnu 2003 konečně vyšel plnohodnotný videozáznam největší Hard Rockové legendy - Led Zeppelin. 2DVD s více než pěti hodinami záznamu je opravdovou lahůdkou a pro fanoušky kapely nutností. Zvuk byl pečlivě a náročně digitálně upravován v rozsahu, jenž nemá obdoby. Snaha se vyplatila, DVD se okamžitě po vydání vyhouplo na první místo žebříčku v UK i USA a do konce roku se stihlo stát 10x platinovou deskou.

DVD 1  Live At The Royal Albert Hall - 1970

Robert Plant Interview

Promo 1 - 1990 4:49

Over The Hills And Far Away

Promo 2 - 1990 4:12

Travelling Riverside Blues (messiah)

Callas

10/10 Jedna z opravdu mála věcí, která si zaslouží absolutorium. Jediné co bych k tomuto skvostu chtěl dodat je - bravo za velmi zdařilou snahu přiblížit člověku zážitek rockového fanouška 70.let... kdo snad měl to štěstí, že v současné době navštívil koncert Roberta Planta, se asi dokáže lépe přenést do oněch zlatých časů. Já, který jsem tu šanci měl, děkuji o to víc rockovým bohům jménem "Led Zeppelin" za tuto dvou-diskovou nádheru, která jistě každému pomůže vystoupat schody do opravdového rockového nebe. ()

Bohemák

Lepší hudbu jsem nepoznal a už asi nepoznám. Když se sejdou nejlepší kytarista, nejlepší bubeník s jedním z nejlepších zpěváků a dohromady umí vymyslet hodně dobrá aranžmá, nelze se dočkat zklamání. DVD je vyloženě napěchováno skvělým materiálem. ()

Wishkah

Jedním slovem - GENIÁLNÍ. Jimmy Page si pohrál se zvukem a obrazem a výsledkem je křišťálově čistý záznam několika koncertů, který nám dává aspoň nahlédnout na neopakovatelnou atmosféru koncertů této legendární kapely. Při sledování mě nezřídka i napadlo :"Sakra, proč sem se nenarodil o třicet let dřív." Nejkrásnější okamžiky jsem prožíval hlavně u famózního provedení jedinečné balady Stairway To Heaven a u drsného a mistrovsky zahraného Moby Dick. Johna Bonhama je opravdu škoda ()

Emzet

Vrchol tvorby Zeppelinů, potažmo celého hard-rocku. Víc než pět hodin dokonalé extáze. Kdo neviděl, neví oč přichází. ()

Chundys

Absolutní náhul! Ovšem pro mne je prvotina mezi koncerty Pink Floyd: P.U.L.S.E. to prostě byla síla a naprosto bezchybné na to že to byl živák! Abych se vrátil ale k Zeppelinům, tak druhé cd je o poznání mne líbivější a sóla Jimmyho Page jsou geniální a naprosto neskutečná a hlavně si mne druhé cd získalo i otevírající písní Immigrant Song :-) ()

char_t

Vizuálně to není žádný zázrak (v tomhle směru se třeba PULSE od Pink Floyd nebo Queenům nemůžou Zeppelíni rovnat), ale o to tu vůbec nejde... Jde tu o jednu z nejlepších kapel všech dob, navíc v době své největší formy a slávy, tohle je prostě must-see pro každého rockera! ()

mdouglas

Co se dá k něčemu takovému napsat? Pro lidi, kteří mají Zeppeliny rádi není třeba psát nic, pro ty co je rádi nemají také nic. Snad jen pro ty co je neznají. Pro mě je to výborný záznam jedné z nejlepších kapel dvacátého století. 99% ()

Brinkley

Shlédnutí tohoto dvd bylo pro mne po sobotě na Colours of Ostrava prostě nutností. Čistě subjektivních pět hvězd a pomyslných dalších pět navrch. ()

Žažulienka

Kdybych mohla dát šest hvězdiček, tak je sem dám. Jedno z nejlepších hudebních DVD, co jsem kdy slyšela. Perfektní výběr písniček, kvalitní zvuk. Pro fanouška asi ráj!:) ()

moviepill

Pre mňa existujú v hudobnej sfére dve veľhory, ba čo hovorím, megahory krajiny zvanej "rock'n'roll", a to sú PINK FLOYD a LED ZEPPELIN. O Pink Floyd som tu napísal dosť komentárov, k tomuto DVD a k Olovenému Zepákovi mám len jedno slovo - dokonalé. Plantík, Pagey, Bonzo, Jonesy... vám česť a chvála a večná sláva. Vďaka za... hudbu s veľkým H. PS: nech žije BRON YR AUR STOMP! ()

Belerofon

Mluvit o Zeppelinech a chválit je do nebes nemá cenu, fakt, že jsou, byli a budou zapsáni zlatým písmem v rockové historii je nezvratný...po Vás se jen chce aby jste prostřednictvím toho 2DVD podívali, jak se rodila legenda a jedna z nej kapel naší historie.Pche jako olověný Zeppelin půjdete k zemi že Moone? o:))) ()

MTA

Tohle mi naprosto vyrazilo dech. Díky tomuto DVD jsem tehdy si ve svých 11 letech oblíbil rock.. Tady u tohoto počinu to nemůže být nic jiného než 100%... ()

waclaf

Špičkový koncert, nechápu, jak může někdo něco podobného předvádět ve dvaceti letech. Tento koncert zažít na vlastní kůži je sen každého fanouška. Doporučuji porovnat Pageovo sólo se sólem z DVD Celebration day. Dávám 100 ze 100, protože víc to nejde! ()

Whovian

Tohle dvd je moje největší hudební srdcovka z dětství, protože po vydání to u nás doma jelo naprosto pořád a já sem tak byla, ve svých 4 letech, seznámena s Zeppeliny a následovně naprosto uchvácena. A tento stav u mě pořád trvá.... oni to prostě nejsou lidé, jsou to minimálně polobozi. ()