Zázračný modrý prameň, povzbudzujúci sexuálny apetít a potenciu, nečakane zmizol a policajný náčelník Pepa Novák má opäť plné ruky práce. Pokračovanie divácky megaúspešného filmu Zdeňka Trošku.
Po tom, čo na zámku v Kameňákove vytryskol  zázračný „modrý prameň" liečiaci impotenciu, mestečko je hore nohami. Ako prišiel, tak aj odišiel - modrý prameň zrazu zmizol. Ako je to možné? Svoje o tom vie predovšetkým stará Kropáčková, ktorej bezbrehý sexuálny apetít si už vyžiadal nejednu obeť. Hoci sa po prameni zľahla zem, na policajnú stanicu neustále prichádzajú ďalší otrasení muži a zúfalí športovci, ktorých táto babička práve znásilnila. Ba čo viac, náčelník policajnej stanice Pepa Novák musí čeliť obetiam aj v radoch svojich vlastných policajných podriadených. Strata lukratívnych ziskov z „modrého prameňa" nedá zaspať ani miestnym mafiánom a je nad slnko jasné, že pátranie treba začať v domčeku pani Kropáčkovej... (TV JOJ)

unclejack odpad!

Stokrát obohrané , trápne , dej o ničom , len to zabíja vysielací čas. Niekedy je lepšie pozerať aj reklamy než film samotný. ()

DansteR odpad!

Stejná katastrofa jako jednička, s tím rozdílem, že tady už všechny nucené vtipy staly za prd. Nechápu proč vzniká dvojka, když jednička nestojí za nic. Do odpadků s tím. ()

kishi_SO

stale sa cudujem, preco to ma take blbe hodnotenie. Jasan neni to ziadny skvost, ale da sa aj pri tom trochu pobavit. Ako som spominal pri Kamenaku prvom su tu ovela vacsie blbosti, ktore maju hodnotenie vysoke az do neba. ()

Mejdzula

Prostě špatný...jednotka mě ještě zaujala celkem slušně, ač to byla taky hold sračka, ale tohle mě neoslovilo ani, ani za tu ...ale tak směle pokračuji v krasojízdě tím nejhorším, co zdejší databáze udává. (6/300) ()

rytir1

Trochu mě překvapilo, jak jednička byla magická, dvojka se moc nepovedla, ale trojka zase výborná a pak přišla čtyřka odpad. Že by pětka zase jako na houpačce? Ale to by tam musel se vrátit Troška.. ()

Kontryhelka

Mně se to docela líbilo. Jako odpolední nedělní oddychovka, proč ne. Sice vtipy znám, ale v podání herců chvílema to bylo vtipné. Mám ráda i starší herce pana Skopečka i Lipského a svérázní dědkové v jejich podání byli fakt na jedničku. ()

meda2016

Reklamy vložené mezi/do dílka (2) uvaděného v TV budou účinné. Herci si přišli na své. Dobre jako kulisa odpoledni dřímoty... dřímoty... dřímo..... ooo ()

Standey odpad!

Tak tohle se snad ani nedá komentovat. Slátanina trapně odvyprávěných vtipů přehrávajícími herce-neherci. Toď vše! ()