Nejdrsnější reality show na světě, Survivor, vyzývá soutěžící, aby svedli bitvu, na jejímž konci čeká na jednoho z nich pohádková výhra 2 a půl milionu korun. V obou kmenech to začíná vřít, hlad, nepohodlí i stesk po domově se stupňují a na povrch vyplouvají první velké spory. Kdo ze soutěžících si brzy sáhne na pomyslné dno? Kdo naopak ucítí příležitost a pokusí se otočit události ve svůj prospěch? Kdo další opustí ostrov? Dva kmeny, Hrdinové a Rebelové, známé i nové tváře, hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. (TV Nova)

hirnlego

---[team čůrání do bazénu ofc]--- Hned zkraje minela v názvech týmů, jelikož přiléhavější by bylo Rychlé šípy vs. PETRŽALKA PÝČO. Z přínosů série zatím např. absolutně zbytečné zjištění, že v opusu magorum Praha - den & noc ve skutečnosti nepředstavoval normální týpek Filip dementa Filipa, ale ultradement Filip dementa Filipa. TMYK ()

Kulmon odpad!

Očima člověka, který nikdy neviděl žádný díl českého Survivora, zato viděl 40+ sérií Survivora amerického, některé série i dvakrát... První (a pro mne poslední) díl nekonečná nuda a utrpení! Soutěž byla naprosto nepřehledná, představování hráču předlouhý a zbytečný. Cast nepříliš zajímavý, z těch údajných celebrit znám jen Mikýře, Ornellu a Jirešku. Moderátor bez charismatu. A to tam budou 70 dní? To se tam evakuovanej člověk vrátí? Nikdo nebyl vyloučen, žádná kmenovka? Budou noví soutěžící? Je to Survivor nebo VyVolení? To zas bude nekonečná novácká nastavovaná kaše. To se ti chlapci z Novy nemohou poučit a dělat to tak, jak je osvědčeno? A jestli máte tureckou verzi nebo bůhví jakou výmluvu, tak si ku®va kupte americkou. Výměnu manželek taky zvládnete za hodinu a ne deset. A ještě mi Voyo nabízí, abych si stáhnul aplikaci a sledoval neodvysílané záběry, ještě nudnější, než to co šlo v bedně? Nikdy více! Nejzbytečnější hodina a půl mého života! ()

Nevka

Dokud bude v Survivoru planout nehasnoucí hvězda Lorda Mikynskeho, má třetí Survivor 100 jednotek mé pozornosti. Pokud vypadne, pošlu na vás Čmolíka. P.S.: Kolují zvěsti o tom, že pokud dám 5 hvězdiček, přestanu krvácet z konečníku. A to prostě musím zkusit. ()

Arsenal83 odpad!

Horší Survivor v dejinách ešte nebol. Polovica chce odísť a druhá polovica tam nechce byť, takže vyraďovacie súťaže sú tak napínavé, že sa predháňajú v tom, kto dokáže rýchlejšie prehrať. A zvyšok sú totálni magori s testorónovými svalmi, ale estrogénovými kreáciami. No keďže to matematicky nevychádza, magori sú v podstate všetci. ()

Xeelee

Ne, nechci se koukat na americkou licenci, abych mohl porovnat, jak moc je tohle špatný. Turecká licence bude mít 30 jednotek mé pozornosti dokud tam bude Mikýř. Spousta lidí je tam napřesdržku, polovina lidí chce skončit, celé to působí strašně nudně a bez Mikýře to bude marný. Lovci totálně toxičtí. Jednání Titánů nechápu. ()

Olicak

Nevím jak je možný, že je to třetí série a stále nevychytali zvuk, kameru ani střih. 1 🌟 dávám, protože je v soutěži Mikýř a to je i jediný důvod proč budu koukat, tak jako to má asi 75% letošních sledujících, NOVA tak jen může doufat, že Mikýř vydrží až do konce. V půlce dílu se něco stane s jedním hráčem, ale nevíme co, nevíme jestli někam odjel, jestli se vrátí, nic... Připomnělo mi to situaci z 1. Série, kdy prostě zmizela polovina hráčů a nikdo nic neřekl.. 😂 Jako tohle nikdo přece nemůže brát jako seriózní pořad, ale prostě parodii na Survirora. ()

Foxhound#1

Jediný důvod, proč to vlastně sleduje je Mikýř. Ač tvrdí že ne, tak já si stejně myslím že do toho šel jen proto, aby tenhle survivor z wishe pořádně potrolil. Ondřej Novotný:  „Musím říct, že u toho duelu jsem říkal, že to mr*ám. Já to dělat nejdu, udělejte si to sami, já tam nejdu. Já se s nima ani nechci bavit. Tady mám Filipa, Jacka, Rachel. Vím přesně, jak to dopadne, bude to ostuda, trapnost. Já tam budu jenom stát. Jestli to musím udělat, tak tam budu jenom stát, nic neřeknu, ty vole,“ ulevil si Novotný na YESS TV. „Co tady vlastně moderuju? Sraz srabů? Mám ti utřít slzy, že ti je zima a stýská se ti?“ Já: A co si jako ty a ménedžeři od produkce čekali, šašku? Třetinu soutěžících vyberete z řad druhořadých herců a modelek, další třetinu z obrážečů reality show a shitfluencerů a teprve poslední třetina je "někdo z lidu". A pak se najednou všichni diví, že to půlka začne vzdávat, pač je to nebaví, nedávají to zdravotně a vůbec si tak jako mysleli, že to bude prdel na pláži? Jo kdybyste se na to vysrali rovnou a udělali klasický casting z plebsu, možná by to celé dopadlo mnohem líp. ()

bobstock

Tady se někdo hodně přepočítal na castingu. Jak se píše obecně na diskuzích, většina těhle influencerů, tiktokerů, jůtuberů, rádoby celebrit by nevydržela ani měsíc chodit do normální práce, natož se koupat v písku a jíst misku rýže denně. Nakonec cesta za vítězstvím pro těch pár jedinců, kteří jsou ochotni mimo konfortní zónu si tohle protrpět bude snažší. Ubrečenej zbytek, kterej hledá výmluvy, co nejrychleji utéct a okatě vzdává soutěže je trapnost do televize nohy volající. Hvězdu za Mikysku, kterej z toho aspoń dělá řiť. Přidám boží koment od noname uživatele z diskuze: ´´Ostrov hledá možnost odjed domů.´´ :D ()

FeriusParfax odpad!

Říkám na rovinu, že je mi u sledování trapně. Jako beze srandy vždycky cítím stud a rudnutí obličeje. Snažím se být opravdu objektivní. A má objektivní, hnědá kukadla bohužel vidí trapárnu. Nejenže je hrozná kamera, která se furt rozostřuje a třepe, ale i zvuk. Vždyť účinkujícím rozumím sotva polovinu jejich blábolů (ne, že by snad 15 minutové žvanění o chrápání nebylo vzrušující). Soutěžící jsou samozřejmě kapitola sama pro sebe. Asi jako většina fandím Mikýřovi. Jinak se sešla banda nesympatických lidí, kteří teda vůbec nejsou moje krevní skupina. Rádoby celebrity jen kopírují taktiky, které viděli v zahraničí. Nikdo nepřijde s ničím novým, chytrým, invenčním. Soutěže jsem opět dost low cost a působí na mě hrozně hloupě. Ondra je klasicky uštěpačně upřímný, což je dobře. Jeho tvrdá upřímnost mi dělá dobře na srdíčku.  Jsem blbá, že jsem se na to nechala namotat. Podlehla jsem však americkému Survivoru a chtěla jsem dát tomu českému šanci. To byla chyba. Dám tomu ještě tak 2-3 díly, ať nejsem úplně nespravedlivá (současně s českým survivorem sleduji i australský… rozdíl je extrémně znát). Už se možná rýpu v nesmyslech, ale vadí mi aji, jak ta ťamanka vrká do Piráta. Ani jednoho teda nemám ráda, ale není mi sympatické, že se na to jeho žena bude muset v televizi dívat. ()

moviechecker odpad!

Pro každého originálního Survivalistu utrpění!!! Jasně, od 40-té sezóny už ani ten americký není to co býval hlavně kvůli castingu. Ale pokud se chtěli ČS televize inspirovat měli zkopírovat, alespoň tu austrálskou verzi. První sezónu jsem vypnul po tom, co jsem viděl, že osadenstvo má postavené místo na spaní, aby chudáci náhodou nespali na zemi. Druhu sezónu jsem raději přeskočil, ale u třetí jsem si dovolil dát tomu znovu šancu, že se možná poučili. Ne, ne... co je špatné? Snad všechno... Soutěžící mají nachystané prkna na přístřešek, deky na spání, aby v Dominikánské republice náhodou nezmrzli, je vidět, že všichni mají nachystano nahradne oblečení na teplo i na zimu. Dokonce i přšipláště, to si snád dělají <>? Místo vyčištěné nějakou ukrajinskou uklízecí četou, vypadá to, že jim tam chybí již jen pyžama? A už vůbec nemluvím o tom, že tam někoho odvezli na pár dní do nemocnice a znovu se vrátí? po prvním díle přibyli další 4 soutěžíci wtf???? Jak dobře podotkl pirát to není Survivor, ale tábor pro rozmazlené decká..... ()

Razzor_82 odpad!

Další fraška jménem S(K)urvivor made in Nova! Plejáda trapných celebrit, pitomých drben a nabušených svaloušů. Pilotem se musíte doslova prokousat přes sáhodlouhé rozhovory a nezáživné medailonky. Klasicky otřesné ozvučení a plno soutěžících, které to nebaví a chtějí jít po pár dnech domů. 0/10 ()

Kobitch

Tragický casting. Soutěžícím bych do smlouvy zavedl tučný pokuty za dobrovolné opuštění hry. Vyhraje to pravděpodobně poslední člověk, kterému se nebude stýskat a nebude chtít odjet urychleně domů za svými činčilami. ()

tereez

Protože mě fakt nebaví se koukat na realityshows, kde se všichni hrozně snaží, aby děj i vztahy byly patřičně dramatické, tu slzičky, tam fight, všichni chcem vyhrát ten milion, huhuhu!, nekoukala jsem nikdy na jiné série ani zahraniční verze. Ke sledování této mě přimělo jen to, že je tam Mikýř. Stejně jako u M. Peciny v Masterchefovi je mi sympatické, že to má celkem u prd€l€. A doufám, že tam bude dostatečně dlouho na to, aby musel interagovat s kopií MikeJeDluhůPan z druhého týmu, tam očekávám veselou taškařici. Jinak mi přijde, že nikdo nijak moc nevyčnívá (kromě Leváka Boba, kterej má přes 2 m). Až vypadne Mikýř, přestanu to sledovat, je mi úplně ukradený, jestli někde někdo plazením v písku vyhraje půl kila rejže nebo dva míče. *** edit: Ježíši to je boží, kdo ten casting dělal? Půlka tam bejt vlastně nechce, protože maj doma děti, kočky, pavouky, milovanou plíseň na zdi atd… Noname hvězdička páté kategorie se snaží ždímat bulvár co to dá a je ultimátně otravná snahou přesvědčit okolí i sebe, že kamery přidávaj pět kilo a mířily na ní vždycky čtyři. Další je takovej prvok, že sice zvládnul být neviděn na cestě domů, ale následně zřejmě nezvládá kritiku na soc sítích a pod fejkem hrozí do soukromých zpráv žalobami. Diváci s napjetím očekávají, koho si bandička psychopatů podá a sežere. Kdo očekával sledování soutěže, znechuceně vypíná, já se nad těmi charaktery bavím. Bravo. ()

MFloyd

Kdyby nebylo Mikýře, tak bych to nechtěl nikdy vidět, tady si aspoň užívám, jak se z celé soutěže dá udělat neskutečný divadlo. Jedna hvězda za něj. Potom někdy i ta hra je celkem napínavá, ale strašně špatně vysvětlená, že dokud nevidíte, jak se tam někdo pohybuje, tak absolutně nejste schopni pochopit pravidla. Všechno je strašně špatně sestříhaný, několikrát se tu zopakuje stejný komentář účinkujících (asi málo materiálu) a jeden díl se neskutečně táhne, protože krom her se tam pak tlachá o ničem. ()

walkingdead

Novotný lákal na nejlepší casting ze všech 3 sérií. Hned po 1. epizodě jsem pochopil, že je za peníze schopný říct cokoliv, protože tohle je šílená wtf skvadra. Hvězdičkové hodnocení si nechám až po skončení série, pokud to zvládnu dokoukat, zatím to ale moc vysoko našlápnuto nemá... ()

Papoushek

Nova by měla začít dělat přísnější castingy, protože ty jejich "celebrity", které po týdnu nekomfortu chtějí domů, velmi sráží kvalitu této show. Konečně se zde však začalo strategizovat, takže za mě to má o dost větší potenciál než předchozí série. ()