Danny Roman (Samuel L. Jackson) je najlepším vyjednávačom chicagského policajného zboru. Jeho kolegu zavraždia tesne po tom, čo sa mu zverí, že podľa jeho informátora niekto spreneveril všetky peniaze z policajného fondu. Krátko na to vnikne do Dannyho domu inšpektor Niebaum (J. T. Walsh) so svojou špeciálnou policajnou jednotkou, ktorá objaví podstrčené účty zo sprenevereného fondu a dôkazy, že Danny zastrelil svojho kolegu. Od doposiaľ úspešného policajta Dannyho sa všetci odvrátia. Niekto celú aféru prezradí novinárom, pre ktorých je táto správa vhodná na titulnú stranu. Zúfalý Danny sa zabarikáduje v policajnej budove a drží tu ako rukojemníkov inšpektora Terrenca Niebauma, jeho asistentku Maggie (Siobhan Fallonová), zradcu Rudyho (Paul Giamatti) a veliteľa Granta Frosta (Ron Rifkin). Odmieta ich prepustiť, kým nebudú odhalení skutoční páchatelia. Budovu uzavrú a do akcie povolajú špeciálnu jednotku, v ktorej Danny ešte prednedávnom slúžil. Danny s ňou odmietne komunikovať a vyžiada si nestranného vyjednávača Chrisa Sabiana (Kevin Spacey) z iného okrsku. Zatiaľ čo sa polícia dohaduje o ďalšom postupe, vykoná skúsený Danny všetko, aby získal čas potrebný na odhalenie skutočných zločincov. (TV JOJ)

Mustaffa

Takový normální, čti dobrý, film. Nic extra, nutkání se na to podívat znovu je žádné, ale dovedu si představit, že když Vyjednávače budou opět dávat v TV a nic lepšího jinde nebude (což asi velký problém nebude), tak se na to podívám. ()

Mamutol

Veskrze nudný, nevýrazný a průměrný film. Samuel L. Jackson se sice snažil o dramatickou situaci, ale nevěřil jsem mu to. Kevin Spacey chodil sem a tam, občas nesmyslně vytáhl pistoli, aby se jako neřeklo a měl stále stejný strnulý výraz. Jeden z filmů, kam si herci přišli pro prachy, odříkali si text a šli domů. Opět nechápu zdejší hodnocení. ()

Simako

Bravo, Bravo, Bravo!! Absolutně jsem nic od tohoto snímku nečekal!! Úplně mě to dostalo!! Vynikající Thriller!! Skvěle pane Spacey a Jacksone!!! ()

emilkac

Vyborny akčny thriller so skvelymi hercami! a je ich tam dost! najlepši z nich je aj tak Kevin Spacey! každa scena s nim vam nedovoli spustiť oči z monitora:) päť hviezdičiek nedavam z jednoducheho dôvodu. davam ich len malo filmom ktore považujem za fakt vynimočne! ()

FandaF

Spousta kravin, jako např. to, že jde slyšet ven na ulici výstřel z pistole z dvacátého patra uzavřené budovy, mnoho zvratů díky bordelu v bezpečnostních složkách USA (policie a FBI). Občas máte pocit že tam mají bordel asi tak, jak se to často zobrazuje ve francouzských komediích - jak se najednou nabourá 20 policejních aut ;-) Proč tedy tak vysoké hodnocení ? Za výborné herecké výkony. Samuel L. J. je prostě Pan Herec. ()

Tomasson93

Dost povedený napínavý thriller, který vás vtáhne do svého děje a už vás nepustí. Navíc s výborným Samuelem L. Jacksonem a Kevinem Spaceym. ()

rey17

Skvělý thriller, výborné herecké obsazení a hudba. Co mi vadilo - tempo ve střední části, přemrštěné - typicky americké - akční scény. A kdo ukradl policejní penzijní fond se dozvíte až na konci a je to překvápko... 85%. ()

veverysiak

Perfektný kúsok zo zákulisia polície, od začiatku je to budované presne tak, ako práca špeciálnych vyjednávačov, vlastne až do konca nie je jasné, kto je na akej strane, vynímajúc jasne profilovaných dobrákov Samuela a Kevina a dvoch agentov FBI, ktorí sú vždy a všade zlí a ťuťmáci, na prvý pohľad sa zdá, že je to čisto herecký koncert tých dvoch prvo menovaných, lenže scenár a réžia dali krásne príležitosti vyniknúť aj tým ostatným, ktorí sa tvária, že sú dobrí či zlí, ale aj tak im nikto neverí, čím túto zaujímavú a napínavú hru utešenie posúvajú do ďalších rozmerov, jedinou chybičkou je mierne patetické a rýchle rozuzlenie príbehu, ktoré utrpelo zrejme kvôli dlhej stopáži zápletky, ale ja by som kľudne a s pôžitkom obetoval aj ďalšiu polhodinu navyše, takže 90%. ()

vofo

Pro me nejlepsi film F. Gary Graye. Paradni policejni thriller z devsdesstych let. Tenkrat Warneri delali velke produkce. A tady jim to vyslo. Skvele natocene, skvele zahrane. Kevin Spacey a Samuel L. Jackson zde predvadi jedny ze svych nejlepsich vykonu. ()

aannemer

Samuel L. Jackson herecky zraje jako víno, tohle je prostě jeho koncert. Film jako takový je thriller se vším, co od tohoto žánru divák žádá. Jen by to chtělo trochu uvěřitelnější závěr, takhle to v životě opravdu nechodí... ()

Hookins86

Tak po včerejším shlídnutí v tv, jsem musel přidat * a to se jen tak u starších filmů, které jsem už viděl nestává. Je to promakaná vyjednávačská akce, která ani po čase neomrzí, ale spíše příjemně překvapí. Moc dobrej a kvalitní snímek... ()

Muf911

Napínavý thriller, který stojí na hlavních hercích. Děj je docela zamotaný a komplikovaný, takže si už za pár dní nevzpomenu, jak to bylo, ale dojem z vyjednavačského umění je to, co si budu pamatovat. Jinak klasickej americkej thriller, všude samý FBI a agenti, jednotky speciálního nasazení, atd. ()