Když se tři malí kluci dostanou do maléru, vymyslí si imaginárního přítele jménem Ricky Stanicky, který jim pomůže. O dvacet let později ho stále používají jako výmluvu pro své nedospělé chování. Když jejich rodiny pojmou podezření a chtějí bájného Stanickyho poznat, provinilé trio si najme zkrachovalého herce a imitátora celebrit, který má Stanickymu vdechnout život. (Prime Video)

Střelec17

Nejprve je nutno zmínit, že tyhle komedie, kde trapný humor je dobře vyvážen, je málo. Nejraději bych dal i vyšší hodnocení, ale bohužel nemůžu, protože tady to táhl hlavně John Cena. Ostatní herci tady byly celkem do počtu. Hlavně mírné zklamání od Zaca Efrona, který tady na mě působil mírně unaveným dojmem. Ale až na to, tak film slušně ubíhal a ani tam nebyla chvilka, kdy bych se nudil. Na podívání určitě menší nadprůměr. Pozitiva: Příběh o vymyšleným Rikim Stanicky, ze kterého se stane stane skutečný, není zas tak otřepané téma, jak by se mohlo zdát.  Negativa: Trochu odfláknuté, nebo hůře napsané scénáře pro ostatní herce, kteří předvedli hodně průměrný výkon. ()

PavelVanekArt

Vyloženě zlý to nebylo, Cena se snaží celkem, premisa se slušným nápadem, ale provedení už bylo tragicky horší. Otrávenej Efron na dojížďáku z Iron Claw, zrzavej žid a homosexuální vyhulenej černoch nikoho nezajímal a situační humor byl slabej. Šlo z toho vytřískat mnohem víc, hlavně změnit nezáživný casting v lépe si nahrávajíci herce (Cenu nechat, ten byl za 1*) a hlavně přidat na vtipu. Na tenhle druh humoru už jsem starej nebo až moc chytrej. 2* a.k.a 30% ()

MovieGuy

Příjemná a zároveň hrozná prdel na klidný večer. Ricky Stanicky se překonal a dokázal něco co komedie v tyto době nedokážou, být vtipné. U Rickyho jsem se nasmál až až, perfektní John Cena si zde svou roli užíval a za mě zatím jeho nejlépe zahraná role, především scény na letišti, nebo na obřadu mě doslova penetrovali smíchy. Potěšil i Zac Efron (pozor holky, nejsou tu žádné scény bez trika, takže klidek) a ostatní herci. Samozřejmě je rok 2024 a planeta lgbt  se tu opět vyskytuje, ale to už jsem si nějak zvykl že to nebude lepší. Za mě užitý a někdy se podívám znovu i s kámošema. ()

ANTYCHRYST

Příběh o falešným kámošovi..taková nenáročná oddychovka ..ale žádný zázrak..vtipu a humoru jako šafránu..Cena uz je nějakej starej a divím se že takovou roli vzal..:) každopádně to celé drží nad vodou ..40% čekal jsem od toho mnohem víc.. nejlepší jsou asi proslovy šéfa..prej on u toho kouří péra hulibrk..:) ()

majec4

Oddychovka, pri ktorej sa sem-tam zasmejete ako kone a sem-tam vám bude trápne aj za samotných hercov. Aj keď nakoniec si poviete, že to je echt komédia a nejaký ten exces tomu odpustíte. Cena bol fakt super, Effron bol nejaký napichaný(?) a nejako mu to nešlo. Nápad je fajn, ale vhodný fakt maximálne do bláznivej komédie. ()

• Na filmu se začalo pracovat už v roce 2010, kdy si Rickyho měl zahrát James Franco v produkci Summit Entertainment. Franco kvůli natáčení jiného filmu nakonec roli odmítl a podle Hollywood Reporter kolem role kroužil Joaquin Phoenix. V roce 2013 byl zase podle dalších zpráv blízko roli Rickyho Jim Carrey. Trvalo dalších deset let, než režisér Peter Farrelly se dvěma kolegy přepsal scénář původního autora Jeffreyho Bushella a do hlavních rolí obsadil Johna Cenu (Ricky Stanicky) a Zaca Efrona (Dean). (DavePave)
  • Natáčanie sa uskutočnilo v austrálskom Melbourne vo februári a marci 2023, pričom Melbourne je aj prostredím, ktoré má predstavovať Providence na Rhode Island. (Arsenal83)